Zalomený ODVZDUŠŇOVÁK

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Jelen » ned srp 20, 2006 19:05

Tomáš píše:
solo píše:Tak levný? Bych si myslel, že jenom gumičky budou stát 150Kč.


ee.komplet celý prase je kolem 180,-...proto sem se divil,že se s tím sereš

Ceny ND na ladu RULEZZZ...
Právě proto jsem se taky divil, že se s tim takhle plichtíš...
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Hnojar » ned srp 20, 2006 20:08

až budeš dělat to nové prasátko - což asi budeš když je tak levný 8) tak popatlej spoje hadic s trubkama ( u předních brzd ) nebo přímo matici trubky ( u zadních ) BRZDOVKOU a nech působit...............
Hnojar
 
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))

Příspěvekod Tomáš » ned srp 20, 2006 20:21

Hnojar píše:až budeš dělat to nové prasátko - což asi budeš když je tak levný 8) tak popatlej spoje hadic s trubkama ( u předních brzd ) nebo přímo matici trubky ( u zadních ) BRZDOVKOU a nech působit...............


no já osobně bych to řešil následně....vyměnit prasata všechny. do 800,- pak koupit hadice..kolem 200kč...případně i trubky 100kč...a je na dlouhé km vystaráno a navíc mám 100% jistotu že to je o.k. a že ti to někde neumře...takový lehce přidřený prase udělá i svoje se spotřebou to mi věř...já měním prasata po 10tis...
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Nulašestka » ned srp 20, 2006 20:29

Tomáš píše:takový lehce přidřený prase udělá i svoje se spotřebou

Klidně dva litry,vlastní krutá zkušenost. :x To ale byly přidřený všechny a to tak že hodně...
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Hnojar » pon srp 21, 2006 06:06

já jsem měl zatuhlé jedno přední ( jen jedno ) a musel jsem vyvolat velmi velkou sílu a uvolňovat brzdvkou....po půl hodině povolilo a je o.k. nestačil jsem se divit jak svižně to teď jezdí , lehko se točí volantem a spotřeba šla v mém případě o 2 l dolů a to jsem předtím startoval na benál, teď už jezdím jen na LPG ( ale na benál to zase startovat budu slibuju, jen se musím donutit zajet na pumpu ) 8)
Hnojar
 
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))

Předchozí

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků