LPG - paragrafy

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Jiri » pát srp 11, 2006 08:15

Nechci delat chytryho ale bez technicaku bych auto neprevzal a nezaplatil.....nezaplacene penize a neprevzate auto na dvorku jsou asi jedina ucinna paka na to jak je donutit k aktivite - to samy kdyz je neco zprasenyho. Kamarad si nechal prestavovat Mareu a dokud nepredelali vyhrivani reduktoru a eletriku aby draty nebyly nasponovany bez vule tak jim to nechal na dvorku.. nejdrive meli kecy ale treti den mu telefonovali ze vsecko je v poradku a ze si auto muze prevzit. Auto jim na dvorku prekazelo a penizky chybely.
Jiri
 
Příspěvky: 867
Registrován: pon čer 07, 2004 22:41

Příspěvekod Hnojar » pát srp 11, 2006 08:56

no tak já jsem si toho vyhřívání nejprve nevšiml, poté jsem to považoval že je to o.k. a byl jsem ze všech stran ujišťován že to tak opravdu může být......... při převzetí jsem zaplatil a odjel s tím že tp bude do 10 dnů. při přebírání jsem vůbec nebyl schopný něco na místě zjistit protože o reduktoru jsem věděl akorát to že je vyhřívaný vodou, je to takové to hliníkové cosi co dělá z kapal. lpg plyn takže těžko jsem mohl odhalovat závady na místě, žabák je moje první auto na LPG ............ upřímně nevím jak to myslíš, nezaplatit odjet s autem a pokud se po třeba 1000 km neobjeví závada nebo si něčeho nevšimneš tak až potom zaplatíš ? upřímně, vzhledem k úrovni služeb v tomto státečku by se takového něco mělo uzákonit natvrdo, ale prozatím si to nedovedu představit.... nebo má každý při přebírání vozidla všechno rozebrat aby se ujistil že to namontovali dobře ? a pak si to sám složit ? chápej každý do všechno nepozná na první pohled. btw. co všechno může provést případný "nálezce" mého původního TP ? podotýkám že na adrese uvedené v TP se již nezdržuji, jsem odstěhovaný a chystal jsem se přepsat si trvalý pobyt, a hned potom ten TP a ostatní .......... čili podle starého TP mě už nenajde nidko a nvíc si určo nechám vyměnit SPZ ( i když nevím proč, když ztracený TP je neplatný , je li nahl. ztráta a platný je už pouze ten nový )
Hnojar
 
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))

Příspěvekod Hnojar » pon srp 14, 2006 20:19

Takže borec ztratil TP , a zase ho našel, takže mám neplatný velký TP s LPG a přílohou a nový , který mezitím stihl vyřídit , se vším už znova zapsaným. Prý mu to manželka někde založila. Jinak divili by jste se tomu jaká je to známá a velká firma zabývající se přestavbami na LPG. Co se týče mých pochybností o kvalitě práce - nejsem jediný takže momentálně pracuji na odborném posouzení a pak na společném postupu všech poškozených - což jsou všichni klienti této firmy.
Hnojar
 
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))

Příspěvekod radek mb » pon srp 14, 2006 21:06

vyvíjí se to zajímavým směrem
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Předchozí

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků