Pomuze nekdo (oprava karoserie) ... uz jsem si pomohl

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Lukáš » čtv srp 17, 2006 07:49

Little Red Riding Hood píše:velikosti??.. poptej se po věčích krámech.. ten náš to určitě bere někde v čr kde je sklad..


Jestli mi budou stačit velikostí, nebo-li kde asi navazuje na blatnik?
Uz jsem se ptal CS auto lada, Nahradni dily Krc a v Pop artu a nikde lemy nemaj. Nemas e-mail na ten obchod tam u Vas asi si to necham poslat, jiny reseni nevidim.
Lada-VAZ 2106 momentálně GO karoserie , karburátor Ozon 2107, el. zapalovaní alá Marek
Uživatelský avatar
Lukáš
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte črc 27, 2004 21:46
Bydliště: Votice

Příspěvekod Little Red Riding Hood » čtv srp 17, 2006 12:37

hele vypadá to tak jako by jsi vzal flexu a obřízl stávájící lem dokola tak o deset cm, tak co ti upadne tak koupíš.. akorát to není kulaté, ale tak všelijak.. adresu napíšu..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Lukáš » čtv srp 17, 2006 20:40

Little Red Riding Hood píše:hele vypadá to tak jako by jsi vzal flexu a obřízl stávájící lem dokola tak o deset cm, tak co ti upadne tak koupíš.. akorát to není kulaté, ale tak všelijak.. adresu napíšu..


Ok to bude stacit. Psal jsem ti SZ.
Lada-VAZ 2106 momentálně GO karoserie , karburátor Ozon 2107, el. zapalovaní alá Marek
Uživatelský avatar
Lukáš
 
Příspěvky: 52
Registrován: úte črc 27, 2004 21:46
Bydliště: Votice

Příspěvekod Mareček » čtv srp 17, 2006 21:29

Ty bomby mění v Olbramovicích. Když mu přivezeš hasičak ale né ten starej s tim čtverhranim dnem jenom kulatim tak ho za 300,- předělá a 250,- naplní výmněnim systemem já mam 2 a když jedna dojde tak si tam pak zajedu vymněnim a je to.
Uživatelský avatar
Mareček
 
Příspěvky: 4
Registrován: úte led 24, 2006 10:59
Bydliště: Brunšov u vody

Příspěvekod Will » pát zář 01, 2006 16:36

Ty jo Lukáši to je bomba! Sám o něčem podobném zrovna přemýšlím. Mám 33 let starého žigula a taky zvažuji opravu svépomocí a nikdy před tím jsem nesvařoval.
S tím autem už prakticky nejezdím, ale mám k němu velmi sentimentální vztah. Tak jsem si říkal, že ho ještě trochu zrenovuji. Chystám to někdy na příští léto.
Tak držím palce a hlavně sem dávej hodně fotek a podrobný postup či jiné postřehy.
Will
 
Příspěvky: 32
Registrován: čtv srp 17, 2006 11:18
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků