Nastříkání karoserie - metalíza - cena ??

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Brandy » úte kvě 02, 2006 06:34

morcak píše:a v jinejch barvach se ten strikaci tmel nedela ? protoze tady kolege rika ze co videl tak ryhy jsou vetsinou bily

Bylo to mysleno tak, ze kdyz chces strikat auto metalickym lakem, musis mit povrch pripravenej mnohem dokonaleji nez pod lak klasickej. Tim, ze nerovnosti svitej, Mira151 myslel to, ze to bude pod metalizou proste vic videt. Ne, ze to bude bile.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Brandy
 
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod slavoj » úte kvě 02, 2006 08:23

morcak píše:a to přichystání musí vypadat jak, nikdy sem to nedělal tak nevím
může být auto v celku, nebo se musí rozebrat ?


no je velmi tazke vysvetlit niekomu ako prebieha priprava na striekanie, ked to v zivote nevidel. je zbytocne o tom pisat ked nemas o tom predstavu, proste to musis aspon raz dokonale vidiet, potom uz budes vediet co a ako aj podla navodu. kazdy technologicky postup je pre skusenejsich.
slavoj
 
Příspěvky: 136
Registrován: úte dub 18, 2006 15:23
Bydliště: VELKY SARIS

Příspěvekod slavoj » úte kvě 02, 2006 08:42

Devil píše:Jo já dneska stříkal přední spojler kterej jsem rozlámal. 3x jsem to vykytoval a bylo to na Pikaču a ta metalíza co jsem tam nasříkal to pěkně vytáhla.Každá pitomost je prostě vidět.

Tmelení na jemno
Poté přístoupíte k nakytování klasického polyesterového kytu. Jeho rozmíchání a zpracování je shodné jako s glassem. Po jeho vytvrdnutí se lehce pokropí tak zvaným KONTROLSPRAYEM. Je to nitrokombinační černý spray ze širokým rozptylem trysky. Tento spray slouží k tomu,že při broušení v kytu zanechá mapy tam, kde je ještě nějaka prohlubeň. Pokud je kolem těchto map dostatek kytu dál kyt odbrušujte až mapy zmizí. Pokud je kolem map probroušeno na plech musí se ta mapa překytovat a znova přebrousit. Tento kyt se taktéž brousí brusivem o zrnitosti 60-80-120.

_________
Devil
slavoj
 
Příspěvky: 136
Registrován: úte dub 18, 2006 15:23
Bydliště: VELKY SARIS

Příspěvekod mayo456 » sob kvě 13, 2006 21:08

60 000 KC za metal?????Kamarat mal BA3 01 nastriekanu metalizu za 30 000 Sk.....A este lak sa mu meni podla dopadu svetla.Od kremovej az po taku skoricovu
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Předchozí

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků