Zkrátit nebo nezkrátit pružiny

Moderátor: Moderátoři

Zkrátit o 1 zavit nebo nezkratit

Zkrátit
11
42%
Nezkrátit
11
42%
nevím
4
15%
 
Celkem hlasů : 26

Re: proc rezat?

Příspěvekod Marcel » úte dub 18, 2006 09:02

Rafan píše:
SalWador píše:Kdo bude řezat pružiny, tomu uříznu ruce. :iconbiggrin:


Halleluyah ! :hello1: :hello1: Tomu rikam spravny postoj.... vsichni by furt jen rezali a snizovali.... :reindeer:

tak tak já myslím jak to nakopnout a oni skracujou
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Little Red Riding Hood » úte dub 18, 2006 12:20

tak třeba já mam na autě pružiny všechny původní.. mezy kolem a lemem mám ve předu tak deset cáků a v zadu tak dvanáct spíš víc.. auto má zdravej náklon.. akorát by chtělo posadit níž.. pokud chceš terénák kup si nivu.. :happy1:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Tommel » úte dub 18, 2006 16:15

Little Red Riding Hood píše:tak třeba já mam na autě pružiny všechny původní.. mezy kolem a lemem mám ve předu tak deset cáků a v zadu tak dvanáct spíš víc.. auto má zdravej náklon.. akorát by chtělo posadit níž.. pokud chceš terénák kup si nivu.. :happy1:


Nivu bych rád ale nejsou na to penize a věř že vyšší podovzek se hodí mame v rodině auto se sportovnim podvozkem a snížený a každá větší nerovnost na silnici je problem a když si vezmeš v jakym stavu jsou silnice :dontknow:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Příspěvekod Little Red Riding Hood » úte dub 18, 2006 16:40

Tommel píše:
Little Red Riding Hood píše:tak třeba já mam na autě pružiny všechny původní.. mezy kolem a lemem mám ve předu tak deset cáků a v zadu tak dvanáct spíš víc.. auto má zdravej náklon.. akorát by chtělo posadit níž.. pokud chceš terénák kup si nivu.. :happy1:


Nivu bych rád ale nejsou na to penize a věř že vyšší podovzek se hodí mame v rodině auto se sportovnim podvozkem a snížený a každá větší nerovnost na silnici je problem a když si vezmeš v jakym stavu jsou silnice :dontknow:


s těma silnicema je to pekně na ho*no.. :happy1:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Re: proc rezat?

Příspěvekod Tomik » úte dub 18, 2006 20:49

SalWador píše:Kdo bude řezat pružiny, tomu uříznu ruce. :iconbiggrin:

tak to me asi budes muset uříznout i nohy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :hello2:
Uživatelský avatar
Tomik
 
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA

Příspěvekod Tommel » pon dub 24, 2006 14:30

tak jsme včera s Drobkem nasadili pružiny jsou to pružiny kombi nezkracené tedy zvedlo se to o víc než jsem počital nejvíc mě trapí tlumiče protože jsou dost otevřený a i po aplikaci zavaží do kufru se zadek skoro nesnižil ale sedlo si to a zdá se mi že to sedí čím dál víc no uvidíme jinak pokuď si to ještě víc nesedne zkusim vyměnit tlumiče za delší a uvidíme co dál
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Tommel
 
Příspěvky: 3252
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK

Příspěvekod Little Red Riding Hood » pon dub 24, 2006 17:12

maš z toho tet brutální kozu.. :happy1:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Pavel04 » pon dub 24, 2006 19:15

ja daval do kombika kombi pruziny :happy11: a max. spokojenost, predtim dva lidi a prazdnej kufr a uz to drelo v kazdy zatacce...
Perfektne zvedly :happy7:
http://www.2104.wz.cz/galery/image096.jpg
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Uživatelský avatar
Pavel04
 
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle

Příspěvekod VaSek » úte dub 25, 2006 08:09

Tommel píše:tak jsme včera s Drobkem nasadili pružiny jsou to pružiny kombi nezkracené tedy zvedlo se to o víc než jsem počital nejvíc mě trapí tlumiče protože jsou dost otevřený a i po aplikaci zavaží do kufru se zadek skoro nesnižil ale sedlo si to a zdá se mi že to sedí čím dál víc no uvidíme jinak pokuď si to ještě víc nesedne zkusim vyměnit tlumiče za delší a uvidíme co dál


Ver tomu ze nesedne. Mam LPG a celou zimu jsem vozil tak 100kg zateze v kufru. Kdyz jsem ji ted vyndal tlumice sly opet na vymolech na dorazy. Urizl jsem je na kazdy strane o pul zavitu a hotovo.
S pozdravem
VaSek (ex Vaz 2107,ex Fiat Bravo GT, Fiat 124 Spider, Fiat Coupé 2.0 16VT, Subaru Outback 3.0 H6)
Uživatelský avatar
VaSek
 
Příspěvky: 227
Registrován: pát čer 04, 2004 11:53
Bydliště: Dvůr Králové

Příspěvekod xcerno12 » pát dub 28, 2006 08:50

Ja daval pruziny z kombika minuly vikend. Ty pruziny nebyly novy => zadek se zvednul jen cca o 4cm, neni potreba zkracovat. S plnou zatezi jsem na ty urovni, na jaky jsem byl predtim s prazdnym kufrem. Jsem spokojenej.
Uživatelský avatar
xcerno12
 
Příspěvky: 31
Registrován: čtv lis 11, 2004 15:22
Bydliště: Pardubice

Příspěvekod Tomik » pát dub 28, 2006 09:39

nebo mužete na oko na tlumici navařit este jedno oko ze stareho tlumice,a on se prodlouží ,jinak jestli to zvedate jak blazni,a mate kratke tlumice,tak ste pekny magoři,vem si,že budes muset prudce brzdit,zadek se ti zveda,a predek de k zemi,a ten zadek se zvedne na doraz tlumicu a budou ti maximalne odlehcovat zadni napravu od silnice,a jak to pak de krasne do smyku,a když ti zadni gumy jentak ližou silnici,tak ver tomu,ze to moc dobre nebrzdi.zato to ty zadni gumy dobre malujou po silnicich
Uživatelský avatar
Tomik
 
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA

Předchozí

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků