Plastové podblatníky

Moderátor: Moderátoři

Plastové podblatníky

Příspěvekod Váňa » pon bře 27, 2006 08:40

:lol: Potřebuji poradit jak nejlépe přidělat plastové vložky do blatníků.Zda je zasunout nad lem nebo pod.Dík :oops:
Lada 2107
Uživatelský avatar
Váňa
 
Příspěvky: 7
Registrován: čtv čer 10, 2004 08:13
Bydliště: Zbůch

Příspěvekod Nulašestka » pon bře 27, 2006 08:44

No,zadní jsem měl asi rok a musel jsem je zahodit,protože se mi tam nevešly pneumatiky a pořád to drhlo :cry: ...přední mám přišroubované na límec blatníku,pak pár šroubky k podběhu a vepředu se to opírá o podčelo a napadlo mě udělat takový zlepšovák-dát dlouhý šroub na ten držák nárazníku co je přiroubovaný v podběhu a za ten šroub ten podběh jako zaháknout :lol: :wink: .Funguje to.Vlastně z jedné strany je přední podčelo a hned za tím plastovým podběhem ten šroub.Ale 05 má jiné držáky.....
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Brandy » pon bře 27, 2006 09:01

Nekde tady byla fotka. Jsou na to takovy plastovy drzaky, kterejma se to prichyti k lemu. Taky se to chystam davat do svy 061, ale nechce se mi do toho vrtat. Mate nekdo nejakej napad jak to tam pridelat bez vrtani?
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Brandy
 
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rafan » pon bře 27, 2006 10:54

jj to tenkrat fotil patrac....zkus to vyhledat..
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Little Red Riding Hood » pon bře 27, 2006 21:02

kdysi se to tu řešilo.. nakonec to dopadlo takhle: plastovej blaták přidělat esíčkama k lemu (nikoli přišloubovat, nebo přinitovat) a pak chytit (nejspíš) dvěma šrouby k podběhu..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Brandy » pon bře 27, 2006 21:03

Little Red Riding Hood píše:a pak chytit (nejspíš) dvěma šrouby k podběhu..

Tomu se prave chci vyhnout. Ale jak :?:
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Brandy
 
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Little Red Riding Hood » pon bře 27, 2006 21:08

Brandy píše:
Little Red Riding Hood píše:a pak chytit (nejspíš) dvěma šrouby k podběhu..

Tomu se prave chci vyhnout. Ale jak :?:

myslím že je to takřka nevyhnutelná věc.. lepení je blbost.. hmm.. no.. pokot ti jde o to aby si do kastle nevrtal, tak trochu jemnější metoda by byla navařit tam třeba dva malý šrouby (třeba m6?) a do blatáky vyvrtáš díru, dáš podložku a samojístící matku.. :roll: ale nevim.. připadá mi to jako čůrat proti větýrku.. nebylo by moc milé kdyby ti ta jízdy hupsl blaták na kolo.. :?
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Ondra 07 » pon bře 27, 2006 21:09

Brandy píše:
Little Red Riding Hood píše:a pak chytit (nejspíš) dvěma šrouby k podběhu..

Tomu se prave chci vyhnout. Ale jak :?:

Nejeden vecer jsem nad tim premyslel a vymyslel jsem trakac.Vono je nekdy lepsi se drzet overenych veci a nevymyslet blbiny.Kazdej ladista je tim kutilstvim a touze po necem extra vylepsenem posedly, ale raci se vratme nohama na zem a zasroubuj tam 2 nerezovy vruty a zevnitr podbehu zamazni tlumexem.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Nulašestka » pon bře 27, 2006 21:12

Kluci co blbnete? :roll: Neblázněte,to vrtání není taková tragedie.Auto mi rezne všude jinde jen ne v místech kde jsem to vrtal :lol: .Prostě jsem tam pod ty šroubky natlačil vazelínu a je to naprosto bez nejmenších problémů.A nemít to přišroubované tak bych to už dávno ztratil-třeba ty spodní přesahy těch předních krytů co tvoří jakoby zástěrky jsem rozlámal v hlubokých ledových kolejích(ve středu města ovšem :evil: ...).Mimochodem,tyhle příchytky nemám rád,protože na focusu "díky"nim(poté co se ztratí či odchlípnou) musím každou zimu tak dvakrát odšroubovat přední zástěrky,aby se totálně neulomily a neztratily,protože tam pak plandají jen uchycené zespodu za šroub :x ...
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Tomik » pon bře 27, 2006 21:17

TY ZADNÍ PLASTOVÉ PODBĚHY STAČÍ NAHŘAT HORKOVZDUSKOU,A PROSTĚ JE LEPE VYTVAROVAT JA JSEM TO TAK UDĚLAL A BYLO TO BEZVA
Uživatelský avatar
Tomik
 
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA

Re: Plastové podblatníky

Příspěvekod Tomik » pon bře 27, 2006 21:22

Váňa píše::lol: Potřebuji poradit jak nejlépe přidělat plastové vložky do blatníků.Zda je zasunout nad lem nebo pod.Dík :oops:

URČITĚ JE DEJ POD LEM PROTOŽE TAK SE TI TAM BUDE DOSTAVAT CO NEJMÉNĚ BORDELU,JA SEM SI TO TENKRAT ESTE VYPLNIL MEZI TIM PODBEHEM A BLATNIKEM SILIKONEM,NEZATEJKA TAM,A TAKY SE TO CASTECNĚ PRILEPÍ,A NAVÍC SEM TO PŘIDELAL SAMOŘEZAMA
Uživatelský avatar
Tomik
 
Příspěvky: 172
Registrován: ned bře 12, 2006 21:19
Bydliště: PRAHA

Příspěvekod Nulašestka » pon bře 27, 2006 21:24

Tomik píše:TY ZADNÍ PLASTOVÉ PODBĚHY STAČÍ NAHŘAT HORKOVZDUSKOU,A PROSTĚ JE LEPE VYTVAROVAT JA JSEM TO TAK UDĚLAL A BYLO TO BEZVA

Promiňte že do toho furt kecám ale s tímhle jsem si užil svoje :oops: ...ani mi nemluv...den doslova v hajzlu,několik pracovních úrazů,spousta nadávek,zlostné kopání do blatníku...a výsledek?Po totálním vytvarování jednoho ze zadních podběhů horkovzdušnou pistolí jsem ho mohl vyhodit,protože 165/80 "13"se pod to stejnak nevlezly a už to po tom natvarování působilo spíš kontraproduktivně,jako že by se za to chytal bordel...no a plastová vložka v hajzlu :evil: ...
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Re: Plastové podblatníky

Příspěvekod Ondra 07 » pon bře 27, 2006 21:41

Tomik píše:...URČITĚ JE DEJ POD LEM PROTOŽE TAK SE TI TAM BUDE DOSTAVAT CO NEJMÉNĚ BORDELU,JA SEM SI TO TENKRAT ESTE VYPLNIL MEZI TIM PODBEHEM A BLATNIKEM SILIKONEM,NEZATEJKA TAM...

Myslel jsi pres kraj lemu.Nesmi byt skovany pod tim zahnutim lemu ale prave ho prekryvat.A jestli si myslis ze tim ze jsi tam dal silikon zabranil vode aby se dostala pod ten kryt tak jsi na opmylu.Dokazes si predstavit co se deje kolem kola kdyz jedes po mokre ceste nebo dokonce kaluzi???To ja vapka jak svina... Minimalne se ti tam dostane vodni mlha a ta skondenzuje na kapky.Voda se tam dostane okamzite a tim silikonem akorat zabranis proudeni vzduchu tudis se to bude hur susit a podbeh postrada vyznam.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Myso » úte bře 28, 2006 08:45

ja tom mam zastrcene nad lemom a zasilikonovane, bez srobov...uz 3. zimu a blatniky fpoho...zato niektore ine casti mi davaju dovod na depresie...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Pája » čtv bře 30, 2006 06:01

Já to mám taky tak jak Myšo.
Pája
 
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice

Další

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků