kličky přilepené na sklo

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Vašátor » sob kvě 27, 2006 12:22

Také jsem dlouho bádal čím přilepit kličku okýnka....nakonec jsem zajel do servisu autoskel a nechal si kličku za "strašných" 30Kč přilepit. Drží to jako přibité :D . Za 10minut jsem jel domů a bylo to. Tato varianta mi přijde mnohem jednodušší než bádat bádat...a lepit a lepit... Sekundové lepidlo jsem zkoušel jednou a upadlo to za půl roku...
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jelen » sob kvě 27, 2006 16:34

ó tak to ti smekám, smekám před tvojí genialitou. To mě nenapadlo. No teď jen sehnat nějakej servíc autoskel a je to... Tu strašlivou částku obětuju.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Tomáš » sob kvě 27, 2006 17:06

Jelen píše:ó tak to ti smekám, smekám před tvojí genialitou. To mě nenapadlo. No teď jen sehnat nějakej servíc autoskel a je to... Tu strašlivou částku obětuju.
.

nejlepší je sehnat si,ale ty botičky je to ochrana proti krádeži
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod SalWador » sob kvě 27, 2006 17:36

Vašátor píše:nakonec jsem zajel do servisu autoskel a nechal si kličku za "strašných" 30Kč přilepit. Drží to jako přibité.
Tak to čumím. Jak to tam máš dlouho? Je to snad první případ, kdy slyším o úspěšném přilepení. :shock:
SalWador
Uživatelský avatar
SalWador
 
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Jelen » sob kvě 27, 2006 18:26

nejlepší je sehnat si,ale ty botičky je to ochrana proti krádeži


Když to někdo bude chtít tak moc ukradnout, tak si najde jinou cestu. Třeba to okýnko rovnou rozbije, nebo rozbije zadní trojúhelníček, takhle to ukradli mýmu dědovi.
I když ty botičky jsou dobrý v tom, že to může někoho odradit. Někoho ale ne.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Brandy » ned kvě 28, 2006 08:56

SalWador píše:
Vašátor píše:nakonec jsem zajel do servisu autoskel a nechal si kličku za "strašných" 30Kč přilepit. Drží to jako přibité.
Tak to čumím. Jak to tam máš dlouho? Je to snad první případ, kdy slyším o úspěšném přilepení. :shock:

Taky o takovym uspechu slysim poprve.

Jelen: Jestli sezenes servis, kde to prilepi, a bude to drzet, tak dej vedet. Taky si tam zajedu. :wink: Ted mam na jednom okynku tu boticku a na druhym to zatim drzi. Kdyz je to prilepeny, je sice snadnejsi se tam dostat, ale zase je to hezci. A rozbit se to da vzdycky, takze z hlediska bezpecnosti bych to zas tak neresil.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Brandy
 
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Jelen » ned kvě 28, 2006 11:42

pro Brandyho: To je fakt, když se tam někdo bude chtit dostat, tak se tam dostane. No servis autoskel byl v Kyšicích, jenže ho přesunuli někam do Kladna. Ještě se poohlídnu, kde by to mohli dělat a dám ti vědět. Jo a k tý bezpečnosti: někde jsem tu viděl schema na alarm, a nevypadalo to složitě. Bylo to nějak napojený na vnitřní osvětlení.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Brandy » ned kvě 28, 2006 13:46

Jelen píše:pro Brandyho: To je fakt, když se tam někdo bude chtit dostat, tak se tam dostane. No servis autoskel byl v Kyšicích, jenže ho přesunuli někam do Kladna. Ještě se poohlídnu, kde by to mohli dělat a dám ti vědět. Jo a k tý bezpečnosti: někde jsem tu viděl schema na alarm, a nevypadalo to složitě. Bylo to nějak napojený na vnitřní osvětlení.

JJ, dej pak vedet. Kdyz to bude v Kladne nebo pobliz, tak to mam relativne blizko. Jinak alarm bych bral s pagerem a ultrazvukovym cidlem proti naruseni vnitrniho prostoru. Ale nejsou finance. :?
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Brandy
 
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha

Příspěvekod Petanek2101 » ned kvě 28, 2006 14:36

no muzu vam rict ze mam žígo po svym dedoj a jemu kdyz to upadlo tak to tenkrat prilepil dvouslozkovym epoxidovym lepidlem a drzi to do dnes a žigula mam 8 let
Mno a už je po bastlu,ať jsou mu hutě lehké.
Uživatelský avatar
Petanek2101
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Jelen » ned kvě 28, 2006 14:47

Jaxe to lepidlo jmenovalo?
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Petanek2101 » ned kvě 28, 2006 20:11

Jelen píše:Jaxe to lepidlo jmenovalo?
tak to ti nepovim protoze to nevim,zkusim se ho zeptat jestli si to bude pamatovat
Uživatelský avatar
Petanek2101
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Vašátor » ned kvě 28, 2006 21:24

SalWador píše:
Vašátor píše:nakonec jsem zajel do servisu autoskel a nechal si kličku za "strašných" 30Kč přilepit. Drží to jako přibité.
Tak to čumím. Jak to tam máš dlouho? Je to snad první případ, kdy slyším o úspěšném přilepení. :shock:


No už to bude skoro rok a pořád drží jako přibitý. Navíc jsem také zvednul přítlak ohnutím té packy (aby mi nefučelo zavřeným okýnkem) a klička stále drží. Taky se divím :-)
Jo a dělali mi to asi natřikrát, protože se netrefili do správné "té pravé ořechové" polohy. :D
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Jelen » úte kvě 30, 2006 15:09

Brandy píše:
Jelen píše:pro Brandyho: To je fakt, když se tam někdo bude chtit dostat, tak se tam dostane. No servis autoskel byl v Kyšicích, jenže ho přesunuli někam do Kladna. Ještě se poohlídnu, kde by to mohli dělat a dám ti vědět. Jo a k tý bezpečnosti: někde jsem tu viděl schema na alarm, a nevypadalo to složitě. Bylo to nějak napojený na vnitřní osvětlení.

JJ, dej pak vedet. Kdyz to bude v Kladne nebo pobliz, tak to mam relativne blizko. Jinak alarm bych bral s pagerem a ultrazvukovym cidlem proti naruseni vnitrniho prostoru. Ale nejsou finance. :?


No na alarm mám někde jednoduchý šéma, který reaguje na rychlej pokles napětí. Takže kdyby někdo otevřel dveře, rozsvítí se vnitřní osvětlení a rozhouká se to. Takže by to mohlo fungovat dobře, je to stavitelný pomocí poťáku na citlivost.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Ivo » úte kvě 30, 2006 15:39

S tím lepením, nevím, nevím. Asi záleží jak který servis. Kdysi jsem si to taky nechal na doporučení lepit u odborníků a drželo to týden. Ale za pokus to stojí. Možná mají lepší lepidlo.
Uživatelský avatar
Ivo
 
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice

Příspěvekod Brandy » úte kvě 30, 2006 18:17

Jelen píše:Takže kdyby někdo otevřel dveře, rozsvítí se vnitřní osvětlení a rozhouká se to.

No ale kdyz nekdo rozbije okynko a vybere radio, aniz by otviral dvere, tak to neudela nic. Proto chci ultrazvuk. Ale to uz jsme hodne mimo tema. :oops:
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Brandy
 
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků