Koberce chlup z icka nebo gumy z 01??

Moderátor: Moderátoři

Koberce chlup z icka nebo gumy z 01??

Příspěvekod smajchl » pát pro 27, 2013 01:07

Ahoj, dostavam se do faze kdy budu davat do auta koberce, mam poniceny gumovy koberce z 2101 origo osobne bych je tam radsi i kdyz je ten ridicuv deravy (zalepim gafou asi)... v pripade rozlityho piti se to da normalne otrit a nic se nenasakne, i luxovani je jednodussi... Ale pripadne mam i 21044 na dily a je v ni celkem zachovalej koberec chlupatej cernej, taky by to nevypadalo spatne, s gumovejma vanickama asi OK..

Otazka zni
1) Bude pasovat koberec z hranatyho kombika do 2101?
2) Kterej koberec je lepsi z hlediska vlhkosti... ten gumovej tipuju ja, ten novej se nasaje a drzi... ale zas vyschne, pod gumu kdyz natece??? Tohle me asi neda spat nejvic tahle otazka co je lepsi.. Co myslite Vy?

Zatim jsem podlahu vyvaril natrel 2x formex 1x obyc cerna syntetika a na to sem nalepil horkovzduskou samolepici bitumenovou izolaci na strechy - udelal jsem takovou vanicku s odtokama ke kastli sem v rozich krasne roztavil a napatlal spachtli.. rekl bych ze to bude snad OK... viz: http://vymastenejinuit.rajce.idnes.cz/Lada#CIMG1522.jpg

Pod zadnima sedackama sou podlahy OK i s origo asfaltem a na nem je jakasi hunata deka.. mam tam tu deku nechat nebo ji dat pryc? Jen jsem prorazil diry i vzadu na odtoky.. nebyly nikde tj asi spatne :-)
Uživatelský avatar
smajchl
 
Příspěvky: 413
Registrován: ned lis 21, 2010 14:11
Bydliště: Praha

Re: Koberce chlup z icka nebo gumy z 01??

Příspěvekod Majo » pon pro 30, 2013 12:48

ja som mal v kombiku sedanovy, nebolo to uplne idealne, ale sedelo to. Lepsie by sedel 03/06/07mickovy. Predny diel je rovnaky, zadny je na kombika iny.

Ja som za normalny koberec, ja neznasam ani vanicky, pretoze vzdy sa nieco preleje pod a je to k H.... Ja pouzivam aj v zime normalne koberceky a kadzy den po jazde ich nosim dnu ususit. Moja skusenost je taka, ze ked su pekne suche, dokazu nasat vlhkost aj z toho spodneho a vysusi to aj ten.
V svagrovej 05 som teraz riesil, ze voda bola na gumenych rohozach, pod nimi na gumenom "koberci" a aj pod tym gumenym kobercom na asfaltovom plate kryjucom izolaciu a aj v izolacii. A namiesto toho aby to vyschlo sa to tam drzi a pari a mozem s tym robit co chcem.
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Re: Koberce chlup z icka nebo gumy z 01??

Příspěvekod smajchl » pon pro 30, 2013 20:16

diky za reakci, zaklad asi je zajistit aby se tam voda vubec nedostala i kdyz to asi bude tezkej ukol... Ten ickovej koberec ma na spodni strane igelitovou vrstvu takze o nezaparivosti tohoto si nedelam iluze..
Uživatelský avatar
smajchl
 
Příspěvky: 413
Registrován: ned lis 21, 2010 14:11
Bydliště: Praha


Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků