Lehká korozička

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
MZ
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 19, 2005 17:57
Bydliště: Holýšov

Příspěvek od MZ »

capodrak píše:
Little Red Riding Hood píše:to auto snad museli vytáhnout z rybníka.. jak to mohlo jink tak zreznout.. :roll: :roll: :roll:
stačí když neděláš dutiny tak ti to za pár let takhe vyleze :wink: ...vyděl bych to tak že koroze odpovídá stáří vozu bez udržby (myslím dutiny atd..)

Podle mě 2105tka při garážování venku a ježdění venku nevydrží 20let, jak píšeš, ale pokud bys na kastli nešahl, tak by byl při dnešním způsobu solení silnic problém i 10let. Kulatá řada mi přijde proti korozi o něco odolnější.
Já jsem minulé auto odstavoval v podobném stavu, jen jsem prahy a podlahy zaplátoval kombinací nýtovaný plech, silikon, laminát a montážní pěna. Největší zlo je ale to, že to ani jinak vyspravit nejde, pokud zrovna člověj nechce převařit půl auta. A i tak bych asi marně hledal zdravý plech :'-( A třešnička na schnilé podlaze je asi ureznutí nosníku pod sedačkami, pak už jde o život :-) . No a sranda je vypadávací nádrž, tu jsem potom ani nevozil, jezdil jsem asi měsíc jen na LPG. Teď auto stojí už skoro rok na špalkách, postupně z něj mizí použitelné. Zajímavostí je havárie horního svislého čepu, kdy i přes zdravou prachovku byl vytržen silou pružiny po půl roce z pouzdra. Musím uznat, že tento čep už při provozu nebyl v nejlepší kondici. Příště dám špalky pod ramena a ne pod nápravu, abych nemusel měnit čepy před odtahem vraku na ekologickou (do)likvidaci.
již bez Lady. Přešel ke Škodě.
Uživatelský avatar
Pavel04
Příspěvky: 602
Registrován: sob říj 29, 2005 09:52
Bydliště: Praha - Nusle
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pavel04 »

2101 v podobnym stavu stává na Vinohradech proti Městský Policii. Kromě ní tam stojí poměrně slušná 01, asi má někdo jednu na díly...
Vaz 2107 no engine - 0g CO2 :D
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“