Lanovody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
hornak.active.sound

Lanovody

Příspěvek od hornak.active.sound »

Reknete kdo a jak mate vedeny lanovody rucni brzdy. Ja mam ten problem ze se mi pali jeden o vejfuk. Lanovod veden pod vejfukovou
rourou,bo nad ni se ma snahu lamat,ale pod se zase skvari,bo na nem roura skoro sedi a protocit uz nejde.
Uživatelský avatar
Brandy
Příspěvky: 372
Registrován: čtv led 19, 2006 07:35
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Brandy »

V miste kde jde lanovod pod vyfukem ma byt takovej navlek, kterej chrani proti zaru. Pokud se ti lanovod dotyka, mel by si ho trosku povolit aby vyfuk obchazel s vetsim odstupem.
Lada 1600 - bouračka | Lada 1500s - prodáno | Peugeot 406
Uživatelský avatar
Ondra 07
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondra 07 »

Mozna by stacilo pritahnout koncovej tlumic nahoru.Taky jsem to resil a nakonec jsem trubku nad mistem dotyku upevnil na vyrobeny drzak a vule byla cca 2cm,coz staci aby se neskvarila rucni brzda.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Nulašestka
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvek od Nulašestka »

Ten přidanej držák bude asi jediná možnost,ale upřimně,já bych se na to vyprd.Ten ochrannej návlek se taky propálil zkrz na skrz,měl jsem to vedený vrchem,teď to mám pod vejfukem,všechno jedno. :roll: Jenže mě eště navíc urezla i taková ta packa na tý dluhý podélný tyči,co drží zadní nápravu v podélným směru.Ta packa tam má zamezit kontaktu toho lanka s kolem či co no a neni tam,takže to lanko se tam všelijak kroutí :( ,ale ani kdyby to bylo O.K.tak to asi na věci nic nemění),zakopanýho psa bych hledal jinde-ve vejfuku,kde platí co kus to originál a nafasovat ho k podlaze bejvá,aspoň u mě,Sci-Fi.P.S.Vyvarujte se vejfuků od KAMAZU!!!
Pája
Příspěvky: 991
Registrován: ned čer 06, 2004 19:51
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pája »

Mě trochu pomohlo povolit střední díl vejfuku v objímkách, rozhejbat, vyheverovat až do podlahy a pak objímky zas na fest dotáhnout.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

ja to mam spravene tak, ze mi lanko ide ponad vyfuk, tak ze sa nema sancu opriet o vyfuk lebo je oprete hore o karoseriu.
Ten pridavny drziak mam vymontovany, bouden v tej diere jak na druhej strane. A ten malicky drziacik, co je na tych dvoch 6kach, som vyhodil a urobil tam taky co to drzi uplne hore. Odvtedy sa mi zivotnost lanka snad z10nasobila. Odporucam...
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“