gumy+rozměry!?!?

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod dmatej » čtv pro 08, 2005 22:17

Majo píše:Tie diagonalky zo Psendovej fotky daval otec na ARO 243 a bola to celkom sranda jazdenie. I ked par krat som s tym zapadol :oops: Ale to uz je dobrych 10rokov.

Ja som teraz z gumami nadmieru spokojny, zo dna na den viac. U mna zvitazili tieto:
Obrázek


Jo, ty bych řekl, že budou dost dobrý - odvod vody, hustý "jemný" drážky jsou zase dobrý do sněhu. Kdybych na ně měl, šel bych do nich.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Little Red Riding Hood » čtv pro 08, 2005 23:43

dmatej píše:
Majo píše:Tie diagonalky zo Psendovej fotky daval otec na ARO 243 a bola to celkom sranda jazdenie. I ked par krat som s tym zapadol :oops: Ale to uz je dobrych 10rokov.

Ja som teraz z gumami nadmieru spokojny, zo dna na den viac. U mna zvitazili tieto:
Obrázek


Jo, ty bych řekl, že budou dost dobrý - odvod vody, hustý "jemný" drážky jsou zase dobrý do sněhu. Kdybych na ně měl, šel bych do nich.


a jaká je cena??..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod ARMAN » pát pro 09, 2005 00:56

A co jeta kola? Jezdi někdo na koupenych jetych?

Je tu někde kolem Prahy dobry bazar nebo i někdo z vas by moh sehnat kvalitni jete zimaky 195/50/15? Nejaka lepči(GoodYeary nebo Mišeliny a pod) kola s 70-90% vzorkem?
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Števo » pát pro 09, 2005 17:46

Ja mam vzadu kupene jazdene Eurotec SnowWolf a bez problemov.Zadok poriadne neviem odtrhnut , len od asfaltu. Maju 4mm dezen a na lade a mode sa uplne osvecili. Kupil som asi tak 350Sk/ks.Ja mam rozmer 175/70 R13
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Příspěvekod Kamil Teplárek » pát pro 09, 2005 18:11

:salute: Hloubka zimního vzorku má být minimálně 4 mm.Potom už nemá účinek zimní pneu.Pod 4 mm je na dojetí v létě.Tolik od odborníka(z pneuservisu) na pneu. :salute:
LAĎA 2102(1992-2002)LAĎA 2104 (Ivan)(2002-) a taky modrá Laďa 2101 (Nataša)
Uživatelský avatar
Kamil Teplárek
 
Příspěvky: 162
Registrován: ned říj 16, 2005 19:50
Bydliště: Ostrava-Hrabůvka

Příspěvekod Rafan » pát pro 09, 2005 20:01

No nebo pneumatika na spatnem disku taky nema moc ucinnost :) Vysvetlim - koupil jsem dnes nove Kormorany (drazka-nedrazka) a k nim i disky. Podle majitele to byli disky primo na Vaze. Takze v dobre (a slepe :oops: :oops: :roll: ) vire jsem na disky nechal nazout ty kormorany... no a samozrejme et je jine nez by melo byt.... tomu se rika do nebe volajici blbost si neoverit co kupju.... :?
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Little Red Riding Hood » pát pro 09, 2005 20:49

Rafan píše:No nebo pneumatika na spatnem disku taky nema moc ucinnost :) Vysvetlim - koupil jsem dnes nove Kormorany (drazka-nedrazka) a k nim i disky. Podle majitele to byli disky primo na Vaze. Takze v dobre (a slepe :oops: :oops: :roll: ) vire jsem na disky nechal nazout ty kormorany... no a samozrejme et je jine nez by melo byt.... tomu se rika do nebe volajici blbost si neoverit co kupju.... :?


tak to gratuluju.. jako k těm pneu.. ale co mi hlavu láme je to že nechápu co jsi to koupil za disky??.. a jak píšes ET je jiné.. tak v jakým smyslu? sou ty kola víc vevnitř nebo ven??.. jo jnak na ET nezáleží.. záleží co je to za disky a jakou mají šířku.. jakej rozměr si koupil ty disky?? a co to máš za disky??..
Naposledy upravil Little Red Riding Hood dne sob pro 10, 2005 00:00, celkově upraveno 1
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod ARMAN » pát pro 09, 2005 22:49

Diky Kamile a Rafane :wink: Už su chytřejši :P


Kamoš řikal že mu v pneuservisu doporučili/řekli že neni problem že když ve předu na jeho 205ce ma jedna kola vepředu třeba GoodYear a v zadu Dunlopy že to neva hlavně aby ty 2 vždycky byli stejny, jenže co si pamatuji z ruska ta tam nas učili že tohle v žadnem připadě že všechny 4 musi byt stejny. Ale zima v rusku je trochu(tak o 1-2m sněhu u krajnice) jina :D
Co je pravda?
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Rafan » sob pro 10, 2005 09:29

LRRH : No jak jsem byl nasranej tak jsem napsal et, ale ve skutecnost jsou proste maly. Ve predu drhnou o brzdic, vzadu to drzi jen na sroubech....

Arman: u nas musi byt na naprave stejny pneu.
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Little Red Riding Hood » sob pro 10, 2005 09:40

Rafan píše:LRRH : No jak jsem byl nasranej tak jsem napsal et, ale ve skutecnost jsou proste maly. Ve predu drhnou o brzdic, vzadu to drzi jen na sroubech....


no tak to jew blbý... :evil: :evil: :evil: za to bych zabíjel.. no tak to nejsou origo disky na ladu?? co.. mohl by si to vyřešit tak že by sis koupil ty origo podložky (ty co sou na předních kolách) a dal je aj dozadu a dopředu by byli holt dvoje.. z
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod MZ » sob pro 10, 2005 10:06

Little Red Riding Hood píše:
Rafan píše:LRRH : No jak jsem byl nasranej tak jsem napsal et, ale ve skutecnost jsou proste maly. Ve predu drhnou o brzdic, vzadu to drzi jen na sroubech....


no tak to jew blbý... :evil: :evil: :evil: za to bych zabíjel.. no tak to nejsou origo disky na ladu?? co.. mohl by si to vyřešit tak že by sis koupil ty origo podložky (ty co sou na předních kolách) a dal je aj dozadu a dopředu by byli holt dvoje.. z


to LRRH:

+ komplet sada šroubů... není lepší sehnat jiný disky?
již bez Lady. Přešel ke Škodě.
Uživatelský avatar
MZ
 
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 19, 2005 17:57
Bydliště: Holýšov

Příspěvekod Little Red Riding Hood » sob pro 10, 2005 13:00

MZ píše:
Little Red Riding Hood píše:
Rafan píše:LRRH : No jak jsem byl nasranej tak jsem napsal et, ale ve skutecnost jsou proste maly. Ve predu drhnou o brzdic, vzadu to drzi jen na sroubech....


no tak to jew blbý... :evil: :evil: :evil: za to bych zabíjel.. no tak to nejsou origo disky na ladu?? co.. mohl by si to vyřešit tak že by sis koupil ty origo podložky (ty co sou na předních kolách) a dal je aj dozadu a dopředu by byli holt dvoje.. z


to LRRH:

+ komplet sada šroubů... není lepší sehnat jiný disky?


to je pravda.. :wink:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Majo » sob pro 10, 2005 20:16

Little Red Riding Hood píše:a jaká je cena??..

oficialna na strankach Matador: MP58 M+S Silika 2457Sk/ks, ovsem ja som ich kupoval za 1900/ks :)
a ET ma stve tiez. Disky mam zo 2110 :evil:
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Rafan » pon pro 12, 2005 09:36

Little Red Riding Hood píše:
to je pravda.. :wink:


Svata pravda... :lol: Nastesti to ten manik, od kteryho jsem to koupil vezme zpatky... Podle me jsou asi na Fiata, takze vypadaj jak na Ladu...ale nejsou.. :cry: :evil:
Naposledy upravil Rafan dne pon pro 12, 2005 10:33, celkově upraveno 2
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod jirik » pon pro 12, 2005 10:04

Zdravim...Ja mam zimni pneu Vranik.Jsou to celoprotektory spickove kvality.Protektor je po cele delce desenu.Ma to hodne kamosu a jsou spokojeni.Nova stoji 600Kc-165/70/13 Pak tam maji nejakou novinku,v te gume jsou drobne vycnivajici granule kremiku.Jmenuje se to Green Diamond a stoji ten samy rozmer za 750Kc.Prave ty jsem si koupil a jsem spokojeny. :) Jezdim 2x do mesice do Jeseniku (mam tam rodinu) a v pohode.Vice najdete na pneuvranik.cz
jirik
 
Příspěvky: 4
Registrován: ned říj 09, 2005 10:57
Bydliště: Brno-Zidenice

PředchozíDalší

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků