gumy+rozměry!?!?

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Little Red Riding Hood » stř pro 07, 2005 16:38

Radek píše:
Little Red Riding Hood píše:tak já se musím pochlubyt že už sem pořídil... :wink: :wink: :wink:
A co to nakonec bylo?


zvítězily kormorány..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Rafan » stř pro 07, 2005 17:13

Little Red Riding Hood píše:zvítězily kormorány..


A cena ? Na webu je 806 Kc...
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Little Red Riding Hood » stř pro 07, 2005 17:42

kupoval sem kus za 899....
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Števo » stř pro 07, 2005 22:43

S kormoranmi som zatial spokojny . Sice ich nemam dlho ale oproti tym co som mal predtym som brutalne lepsie. Stabilita je ovela lepsie nielen na zamrznutom , ale aj na mokrom. Dovolujem si na nich viac.
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Příspěvekod Rafan » stř pro 07, 2005 23:14

Števo píše:S kormoranmi som zatial spokojny . Sice ich nemam dlho ale oproti tym co som mal predtym som brutalne lepsie. Stabilita je ovela lepsie nielen na zamrznutom , ale aj na mokrom. Dovolujem si na nich viac.


A jak jsou na tom na snehu ? Nejsem si jist, co udela ta drazka uprostred. ..
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Majo » čtv pro 08, 2005 07:39

Tie diagonalky zo Psendovej fotky daval otec na ARO 243 a bola to celkom sranda jazdenie. I ked par krat som s tym zapadol :oops: Ale to uz je dobrych 10rokov.

Ja som teraz z gumami nadmieru spokojny, zo dna na den viac. U mna zvitazili tieto:
Obrázek
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod denis » čtv pro 08, 2005 07:50

S podobným dezénem jsem měl Fuldy a byly skvělé. Teď mám lehce jeté Yokohamy nebo Kumho-teď nevím, ale není to tak dobré. :(
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Uživatelský avatar
denis
 
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava

Příspěvekod MZ » čtv pro 08, 2005 08:10

To Majo: Já koupil na přední nápravu matadory MP55+ Silica (made in Russia :-) ), na sněhu jsem zatím neměl moc možností je zkoušet, ale na mokru se mi zdají strašně klouzavý. Už si je asi nikdy nekoupím. Ale objektivně budu moci soudit až op pořádných mrazech, tady v Plzni zatím zima není.
již bez Lady. Přešel ke Škodě.
Uživatelský avatar
MZ
 
Příspěvky: 237
Registrován: úte dub 19, 2005 17:57
Bydliště: Holýšov

Příspěvekod Jozef Matuška » čtv pro 08, 2005 08:30

Podla výrobcu su MP 55+ silica určené do náročných zimných podmienok, MP 58 na prevažné jazdy v meste tak som to čítal v letáku. Ja mám MP 55+ a O.K.
Uživatelský avatar
Jozef Matuška
 
Příspěvky: 147
Registrován: úte bře 22, 2005 08:30
Bydliště: Šurany, Slovensko

Příspěvekod Teepee » čtv pro 08, 2005 08:36

Rafan píše:
Števo píše:S kormoranmi som zatial spokojny . Sice ich nemam dlho ale oproti tym co som mal predtym som brutalne lepsie. Stabilita je ovela lepsie nielen na zamrznutom , ale aj na mokrom. Dovolujem si na nich viac.


A jak jsou na tom na snehu ? Nejsem si jist, co udela ta drazka uprostred. ..


Tam kde bych se s 21011 na OR34 ani nerozjel (kola by se protáčela) tam se Sierra na Kormoranech dala do pohybu téměř bez prokluzu. Nemám srovnání, ale jsem s nimi spokojen.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Rafan » čtv pro 08, 2005 08:52

Prave ted resim, jestli koupit Kormorany nebo Friga. Ty prvni jsou o stovku na pneumatiku levnejsi a vypadaj ze jsou spis na silnici do mokra. Na tech Debicach se mi zase libi vzorek. Mozna se pletu ale pusobi "nezahrabatelne"...tak nevim.... Co poradite ? diik
Rafan
 
Příspěvky: 151
Registrován: stř čer 29, 2005 08:25
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ondra 07 » čtv pro 08, 2005 16:56

Rafan píše:Prave ted resim, jestli koupit Kormorany nebo Friga. Ty prvni jsou o stovku na pneumatiku levnejsi a vypadaj ze jsou spis na silnici do mokra. Na tech Debicach se mi zase libi vzorek. Mozna se pletu ale pusobi "nezahrabatelne"...tak nevim.... Co poradite ? diik


No myslim ze nemame nato abysme posuzuovali pneu podle toho jak vypada vzorek...Mamina ma na aute (Astra 2000)zimaky od Klebru,vypadaji jako letni,ale dostat to auto do smyku uz da praci.Ale taky je to tim ze je to novy auto...Jinak ja mam Friga a nikdy jsem na horach nemel problem a to jsem projel par vanic...Ovsem 3 lidi vzadu...
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Majo » čtv pro 08, 2005 17:56

MP55+ som mal moznost odskusat, no nebolo to to, co MP58. Lahsie sa zahrabali na snehu a na mokrej ceste skutocne nestali za vela(teda v porovnani s 58). Neviem, ci su 58 do mesta, ja byvam v dost brutalnej oblasti(3km musim prechadzat denne asi o dve hodiny skor nez pluh) a zatial som velmi velmi spokojny. Zatial sme mali max. 30cm snehu, aj to len jeden den, no jazdit na 58mickach bola radost. I ked prvu kolaj som pre istotu robil s retazami. A takisto na mokru su skvele, smyk som na nich dostal jedine ked som vcera pri parkovani a brzdeni v meste nabehol na mokru vyhodenu igelitku :lol: Aj to len jednym kolesom bez preklzu ostatnych :wink:
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Little Red Riding Hood » čtv pro 08, 2005 21:02

Rafan píše:Prave ted resim, jestli koupit Kormorany nebo Friga. Ty prvni jsou o stovku na pneumatiku levnejsi a vypadaj ze jsou spis na silnici do mokra. Na tech Debicach se mi zase libi vzorek. Mozna se pletu ale pusobi "nezahrabatelne"...tak nevim.... Co poradite ? diik


já sem se taky díval na friga a zjistil sem že se jich dělá hodně typů.. a tak sem se s nima nechtěl otavivat, tak sem koupil ty kormorány.. a navíc sem byl odměněn hláškou: "voni ty friga dělaj snad z puků oni sou děsně tvrdý, ty kormorány sou určitě lepší.." tak sem sio nechal poradit a uvidím..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod dmatej » čtv pro 08, 2005 22:14

A já se zase zastanu (tradičně) OR34. Jezdím s nima pátou zimu a na sněhu jsem neměl problém vyjet (a že Michalovy Hory jsou v sakra blbým terénu).

Pravda je, co psal Myšo. Dá se říct, že ty gumy mají skoro zimní vzorek, ale jsou z "letního" materiálu, takže na ledu to není nic moc. O tom taky svědčí to, že mi vydržely nějakých 60 tisíc km.
Další věc - na vodě jsou docela na hovínko - auto nejede, auto se "plaví".
Jinak řečeno, ujdou pro normální ježdění na suchu a na sněhu. Na vodě a ledu je bída.

Jo a na 21053 jsem měl nějaký zimní noname protektory a po výletě do pangejtu jsem radši přezul na OR34.

Takže asi tak o MP4 a OR34 - dá se s tím přežít zima, není to dokonalý a pokud máte na dvě sady gum (1 letní + 1 zimní), neváhejte s výměnou.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

PředchozíDalší

Zpět na Karoserie a ostatní

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků