urvaná zástěrka

Moderátor: Moderátoři

Rankl
Příspěvky: 268
Registrován: úte říj 20, 2009 20:46
Bydliště: Kolinec

urvaná zástěrka

Příspěvek od Rankl »

jaksi jsem někde (nevím kde a nenašel jsem ji) udrbl zástěrku na levé straně. Problem je ten, že šla i s tím plechem co ji drží a navic se udělal malý průhled do prostoru s rezervou- tudíz je potřeba to vařit.
mam k tomu dotaz. Jsou na Ladě zástěrky povinné? By mě četnici za to nepopotahovali (konečně jsem opravil zavěšení posledního dílu výfuku, aby zas příště nerencali- a teď tohle).
musím s tím nějaký týden takhle jezdit než bude čas se do toho pustit. Podotýkám, že ta skulina je poznat až při ohmatání.
2107 a 21214
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

no mne buzerovali kdyz sem mel jen jednu tak sem ju po roce a pul privaril a urval sem druhou...zas buzerovali - od ty doby co sem sundal i tu druhou nemam sebemensi problem...ono totiz ta jedna bije do oci, kdyz tam nemam zadnou tak si toho ani nevsimnou :)
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

JJ, mám stejnou zkušenost. Ještě na nebohé bílé pětce jsem jednu urval (taky s držákem a kusem podběhu). Pak jsem byl při kontrole upozorněn, ať si to dám do pořádku. Jelikož už se stejně blížil konec kariéry vazidla, tak jsem urval i tu druhou a v klidu auto dojezdil. :P

Tím netvrdím, že mnou a Drobkem provedený postup je správný. Plyne z něj jen ponaučení, že se nic nesmí dělat polovičatě. :mrgreen:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Rankl
Příspěvky: 268
Registrován: úte říj 20, 2009 20:46
Bydliště: Kolinec

Příspěvek od Rankl »

pánové, díky. kouknu na to a pokusím se tu druhou sundat, je nadrblá, ten jeden šroub, na kterym drží bude asi vyžadovat hrubší zacházení...
jinak zítra pojedem na svatbu, takže večír budu jestě trochu polešťovat a kydat.
2107 a 21214
Uživatelský avatar
plavec
Příspěvky: 4714
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od plavec »

kočkolap jsem koupil jen s jednou zadní zástěrkou , zbytek asi někdo ztratil. Je to dost okatý, ještěže mě četníci nestavěli. :D
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

nejhorši auta co se na cestách dají potkat jsou s nabastlenejma xenonama a auta bez zástěrek.. :roll:
Veverka

Příspěvek od Veverka »

Ty zástěrky ale tam dneska vůbec nejsou už z výroby ne?Mě ted jedna upadla :oops: na nákle ale našel jsem ji.
Cory
Příspěvky: 11570
Registrován: stř čer 14, 2006 17:14
Bydliště: Snina/Košice

Příspěvek od Cory »

Na nove 2107 a 2104 maju zasterky z vyroby.
Lada 2171 Priora 1,6 MPi (2013), Lada 2105 v regenerácii (1985), Lada 21044 1,9 MPi (1998), Škoda Felícia 1,3 SPi - 40kw (1996), 2 x Babetta 210 (1984,1988), Simson 70 ccm (1989), Zetor 4011 (1966)
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Little Red Riding Hood píše:nejhorši auta co se na cestách dají potkat jsou s nabastlenejma xenonama a auta bez zástěrek.. :roll:

Souhlas. :supz:

Na nove 2107 a 2104 maju zasterky z vyroby.

Nojo, jenže to jsou ještě auta podle staré školy. A to prakticky doslova. :mrgreen: My jsme měli na mysli hlavně ty nové plečky, co zástěrky vůbec nemají. Navíc mají zadní kola zároveň se zadní hranou auta a ještě ke všemu částečně přečnívají přes obrys karoserie. Jet za takovým verglem v zimě nebo v dešti je zážitek. :axe: Každej řidič takovýho vraku by zasloužil dostat přes :boxing: a potom exemplárně :gib:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Hurikán píše: My jsme měli na mysli hlavně ty nové plečky, co zástěrky vůbec nemají. Navíc mají zadní kola zároveň se zadní hranou auta a ještě ke všemu částečně přečnívají přes obrys karoserie. Jet za takovým verglem v zimě nebo v dešti je zážitek.

Tp mi povídej, to řidiče dycky prokleju i s rodinou minimálně do devátýho kolene :mrgreen: Je to dost zcestný, nedávat zástěrky. I to auto vypadá hůř, já si nemůžu pomoct. A položka zástěrky za příplatek je prostě směšná :lol:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Nejenom, že
Laďuša píše:položka zástěrky za příplatek je prostě směšná

, ale
Laďuša píše:Je to dost zcestný, nedávat zástěrky.

Zejména, když u starýho auta, které má kolo pořádně schované v podběhu a za kolem metr kufr, dávají pokuty za chybějící zástěrku. Tomu prostě říkám dvojí metr. :evil:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
MartasBrno
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvek od MartasBrno »

Oni u těch novejch maj tu hranu nějak posazenou tak, aby fungovala "jako" zástěrka. Ta fobka má hranu o dost níž, než ty naše krychle. Ale máš pravdu s tím nájezdovým / výhozovým :mrgreen: úhlem. Zástěrka ale není žádná velká krása podle mně, já tam mám takový to černý šalinový lino a fuj fuj fuj, ale dokud neupadnou zůstanou tam.

Jinak třeba na tomhle http://www.youtube.com/watch?v=69u8T4Kc ... re=related je jenom takovej náznak zástěrky, oni věděli proč tam nedávaj plácačky...

Tohle http://www.youtube.com/watch?v=cJBgxKPR ... re=related s fábkou srovnávat nebudu, fakt ne, tady je ten nájezdový / výhozový úhel asi jiný :lol:

8)
Cooper
Příspěvky: 1070
Registrován: úte črc 21, 2009 16:54
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Cooper »

Já VAZbiče koupil s jednou zástěrkou, tak následně taky pak upadla......Držáky padly za oběť flexe. Teď budu dávat dozadu plast. podběhy, tak tam přidělám nějákou gumu, snad to tam bude držet.....
Lada 21044i r.v. 1997 "Láďa"
Lada 2105 r.v. 1984 "Ivan"

http://www.spotreby.cz/sigs/ico_1_3751.gif

http://www.flickr.com/photos/minicoopercz/

Akce roku: Ke každému vozu Lada, svářečka MIG/MAG Zdarma!!!!

Tři Sestry Lada Gang
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

MartasBrno píše:Oni u těch novejch maj tu hranu nějak posazenou tak, aby fungovala "jako" zástěrka.

Nevim, možná to nechápu, ale moje empirický zkušenosti jsou ty, že nový auta za sebe hází mnohem víc, než starý. Ono už jenom rádius nárazníku, kterej odkrejvá pryž zvenku snad až do půlky vejšky kola...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Laďuša píše:
MartasBrno píše:Oni u těch novejch maj tu hranu nějak posazenou tak, aby fungovala "jako" zástěrka.

Nevim, možná to nechápu, ale moje empirický zkušenosti jsou ty, že nový auta za sebe hází mnohem víc, než starý. Ono už jenom rádius nárazníku, kterej odkrejvá pryž zvenku snad až do půlky vejšky kola...

Naprostý souhlas. ;) Kdo trochu víc jezdí, tak to musí potvrdit. :P
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Karoserie a ostatní“