Problém s elektrikou 1,7i

Moderátor: Moderátoři

Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Wolf píše:Nevim jak ty starsi, ale ja mam na nozovky pojistky a tam to jde krasne. Uz jsem totiz kdysi musel premostit jeden tisteny spoj, take mi nesly brzdovky. W.


kua to mas origos?Ted mne napada ze sem se do pojistkovky ani nedival tagze nevim jake tam sou...ale mezi nahradnima vecma byly jen nozove pojistky, to by vse vysvetlovalo:-D

Ale u rozebraneho izolepaka byly klasicke a docela spolehlive to fungovalo...resp. nikdy sem do toho nehrabal...
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Wolf
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Wolf »

Drobek81 píše:kua to mas origos?...

Je to puvodni. W.
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
Příspěvky: 11031
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvek od Křečík Barbuška »

Tommel píše:Dotaz dá se rozebrat pojistkovka u 04 aby se dala nasledně i složit a fungovala ? :?
Ruskou skřínku vidím jako rozdělatelnější a uživatelsky přívětivější, nerozletovával jsem ji sice úplně, ale šlo to dobře rozdělat i složit na základní části a stačilo mi letování vnějších nedostatků, myslím, že i úplná rozborka šla. Jugoslávská mi připadá odrbanější a hůře zpracovaná, nicméně je také rozdělatelně-rozletovatelná a myslím, že i složitelná, ale to nevím neb tu co jsem rozdělal jsem raději vyhodil neb byla příliš moc sežraná a relátka neustále vyšívala a celkem nic mě netlačilo k opravě. Záleží na tom co najdeš uvnitř po rozdělání, je také možné, že po pokusu o opravu vyvstanou i jiné problémy a stav se zhorší.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Maysner
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvek od Maysner »

sak mas jednu doma tak se na nu mrkni a pokud ta neni zaoxidovana tak ju tam zkus nasadit misto te druhe
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Odpovědět

Zpět na „Elektrická soustava“