help nesvítí světla ale proč?

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod mamamia » úte zář 19, 2006 19:46

Tak já jsem s bodíkama snad zachráněná.Párkrát mě kolegové řidiči laskavě blikli a já jsem naštěstí natolik inteligentní,že jsem to poňala.Ale tuhle jsem zapomněla světla po výměně žárovky a totálně vybila baterku a rozhodla se,že to tak dál nejde.Mám teď v Mášence "vřeštidlo".Nerozsvítíš-řve,nezhasneš-řve :lol: I když na můj vkus řve tak moc,že mě možná budou podezřívat z krádeže :shock:
"mamamia !"
toť zvolání těch,kdož se dozvěděli o mé koupi :-)
no,ale já jsem s Mášenkou spokojená (2107)
mamamia
 
Příspěvky: 25
Registrován: čtv srp 24, 2006 18:02
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Luděk Musil » stř zář 20, 2006 08:39

mamamia píše:Tak já jsem s bodíkama snad zachráněná.Párkrát mě kolegové řidiči laskavě blikli a já jsem naštěstí natolik inteligentní,že jsem to poňala.Ale tuhle jsem zapomněla světla po výměně žárovky a totálně vybila baterku a rozhodla se,že to tak dál nejde.Mám teď v Mášence "vřeštidlo".Nerozsvítíš-řve,nezhasneš-řve :lol: I když na můj vkus řve tak moc,že mě možná budou podezřívat z krádeže :shock:


Takové vřeštidlo jsem měl v bývalém voze ..... do nynějšího vozu jsem si instaloval inteligentní "cosi", co samo světla rozsvítí a zhasne :D . L.
PS: jen mám vždycky trochu problém, když přesednu do nějakého služebního vozu (ani jeden z naší firmy tuhle tu legrácku nemá.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Předchozí

Zpět na Elektrická soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků