Osvětlení interiéru/kontrolka hladiny brzdové kapaliny 2105

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod tek » úte zář 12, 2006 09:00

Tak osvětlení interiéru jsem zprovoznil. Od pojistkové skříně vede jeden svazek kabelů podél pravého prahu. Jeden z nich je napájení zárovek. No a u sloupku spolujezdce se kabel asi rozdvojuje, do pravýho a levýho světýlka. A tam byl bílý kablík, vedoucí do levého světýlka, přeseknut.
Lada 2105 - po dvaceti letech služby jí došel dech
Renault Megane II - kombi
tek
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte srp 16, 2005 11:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod Myso » úte zář 12, 2006 09:02

tek píše:Tak osvětlení interiéru jsem zprovoznil. Od pojistkové skříně vede jeden svazek kabelů podél pravého prahu. Jeden z nich je napájení zárovek. No a u sloupku spolujezdce se kabel asi rozdvojuje, do pravýho a levýho světýlka. A tam byl bílý kablík, vedoucí do levého světýlka, přeseknut.
tak zrejme toto iste mam aj ja, pred nejakym casom mi prestalo svietit soferove svetielko na stlpiku :(
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Little Red Riding Hood » čtv zář 14, 2006 16:11

taky mi ty světýlka blbly, tak jsem dráty ustříhal (stejně to prd svítilo) a nátáhl drát na jedno světlo do předu mezi stínítka.. ještě mám v plánu udělat osvětlení na dveře (zároven by osvětlilo aj podlahu, při otevřených dveřích..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod tek » pát zář 15, 2006 08:28

No já bych rád zase dal světýlka na C sloupky. Aby si mohli posvítit ti, co sedí vzadu.
Lada 2105 - po dvaceti letech služby jí došel dech
Renault Megane II - kombi
tek
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte srp 16, 2005 11:29
Bydliště: Praha

Příspěvekod tek » pon pro 11, 2006 15:00

Tak jsem zjistil, že kontrolka hladiny brzdové kapaliny má asi nějaký blbý kontakt někde za palubkou :-). Někdy se stane, že když startuju (točí se startér), tak svítí. Je to tak správně (mohlo by být, jako kontrola toho, že žárovička funguje, u některých aut to tak je zapojeno)?
Lada 2105 - po dvaceti letech služby jí došel dech
Renault Megane II - kombi
tek
 
Příspěvky: 96
Registrován: úte srp 16, 2005 11:29
Bydliště: Praha

Předchozí

Zpět na Elektrická soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků