hodiny 2103

Moderátor: Moderátoři

hodiny 2103

Příspěvekod kuchi » čtv úno 17, 2011 21:39

zdravím mám dotaz k hodinám rozdělal jsem je přitahl osku a když dám 12V na ten plíšek co je na tišťáku tak jedou pěkně ale jak je složím tak se nechcou rozejít měřil jsem odpor mezi fastonem a tim čudklikem na ktery doléhá plíšek tam je to dobré plíšek jsem zkoušel dotvarovat aby víc přitláčel a pocínoval jsem ho ale zatím nic nepomohlo proste ta blbina c tam kmitá má snahu ale nehne, nemá někdo ještě jiný nápad?
kuchi
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon srp 13, 2007 19:45
Bydliště: Nová Dědina

Příspěvekod MartasBrno » čtv úno 17, 2011 22:35

Nevím, jakou osku jsi přitáhl, ale řešilo se to tu v jednom tématu nějakou dobu. Výsledkem myslím bylo to, že jsou vychozená uložení, protože někomu šly, když je otočil vzhůru nohama. Myslím, že někdo i nějak otáčel ciferník, aby nekecaly :) . Ale asi to není na věky.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod kuchi » pát úno 18, 2011 00:12

tak tuhle vec jsem vyřešil ale ted mam problem spiš v tom že je tam plišek ktery vede 12V na desku plošného spoje a nějak asi nedostatecně vede i když jsem ho už zkusil pocínovat přihl jsem ho aby lip doléhal ale proste nejede kdyz se to posklada ale pokud dam 12V přímo na ten plíšek tak se rozběhne v pohodě
kuchi
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon srp 13, 2007 19:45
Bydliště: Nová Dědina

Příspěvekod MartasBrno » pát úno 18, 2011 00:36

hmm, a kostra je tam připojená jak?
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod kuchi » pát úno 18, 2011 01:04

přes šroub na víčko tam bych chybu neviděl ale zitra to zkusim poměřat , jistota je kulomet
kuchi
 
Příspěvky: 59
Registrován: pon srp 13, 2007 19:45
Bydliště: Nová Dědina

Příspěvekod Dusan » ned úno 20, 2011 20:44

na povodnych hodinach sa ozuzlalo plastove kolecko cez ktore sa prevadzal pohyb z kyvadla.(meskali aj za nova alebo sli dopredu) Na dalsich sa odlepili magnety (vratenie na miesto zalepenie chemoprenom) (myslim ze tieto su osadene v Bieloruse a chodia a ze ta msu otrasy), ine ale s napisom v azbuke quarz su osadene v lade neviem z coho su povodne ale idu presne max 1min za 6mesiacov odchylka mozno menej.

S kontaktom nebol problem nikdy :D
Dusan
 
Příspěvky: 3869
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie


Zpět na Elektrická soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků