elektrika na ťažné zariadenie

Moderátor: Moderátoři

elektrika na ťažné zariadenie

Příspěvekod Sid » ned led 23, 2011 13:39

N našeja 21044 sme si nechali namontovať ťažné. Lenže ten, čo robil elektriku to spravil tak, aby s tým nemal robotu. Preto chceme tú elektriku odpojiť a natiahnuť pekne cez dutinu a nie tak sprosto cez kufor a povedľa rezervy. Jednak to tam zavadzia a druhak sa to môže preseknúť. Lenže schému zapojenia už nevrátili, preto by som sa chcel opýtať, či nieje medzi vami dobrá duša, ktorá by ju náhodou mala.

Ďalej hovoril, že tam máme akúsi planú elektriku, ale pred montážou všetko fungovalo ako má a teraz vyhadzuje poistku na ľ.z. svetlo a nesvieti podsvietenie budíkov. Ešte aj prestrihol kábeľ ku ľavému reprodoktoru. Čo tam mohol dorobiť, keď vyhadzuje tú poistku???
Sid
 
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza

Příspěvekod MartasBrno » ned led 23, 2011 15:15

Mohl pověsit všechny žárovky na jedinou pojistku. To by ale nic moc nezpůsbilo, protože to jsou 2x 5W obry a 2x 5W SPZ. Takže max. 1,7A. Byl to dobrý blbec, měl by dostat přes prsty a opravit to po sobě zadarmo. Reklamace.

Já mám tažné připojené ze světel. Je to od montážníka, kterej to dělal. Takže kabel ke každému světlu an vozíku vede od toho stejného světla na autě. žádné spojování, žádné komplikace, prostě 1:1 kopie.
Zapojení zásuvky tu někde najdeš.
Co vlastně potřebuješ?
Prvním krokem bude zřejěm uvedení do původníh ostavu aby ti nehořela pojistka v autě.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod Luděk Ondrůch » ned led 23, 2011 20:08

VAZ 1117
Uživatelský avatar
Luděk Ondrůch
 
Příspěvky: 1499
Registrován: pon srp 01, 2005 12:59
Bydliště: Brno

Příspěvekod Sid » pát led 28, 2011 16:36

Ďakujem pekne.
Sid
 
Příspěvky: 1698
Registrován: stř kvě 09, 2007 14:26
Bydliště: Prievidza


Zpět na Elektrická soustava

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků