Sací potrubí

Moderátor: Moderátoři

Pool

Sací potrubí

Příspěvek od Pool »

Z dovolením jsem si vypůjčil fotku od maďarů... :wink:

Obrázek

K čemu je tenhle nátrubek na sacím potrubí?? Má na konci otvor asi 1mm. Má propouštět, nebo má být ucpán? Může jeho zanesení mít např. negativní vliv na volnoběh?
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

:D ty seš doktor to je přepda z karbecu :D neucávej to :!:
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

ta trubička tam je schválně...je to trubička na odtok přebytečnýho paliva..aby se ti nepřechlastal motor....hlavně bacha velmi rdo to kape na to rozpálený výfukový potrubí,takže já na to nasadil hadičku a odvedl bokem mimo potrubí,aby to kapalo na zem
Pool

Příspěvek od Pool »

Výbordelně..... :notworthy:
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

počkej kdes vzal na 12ce posilovač brzd ? ...vubec je to zbytečnost dle myho názoru bez toho máš akorát kračí sešlápnutí pedálu vysledek stejnej :wink:
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

i 12ky meli posilovace...
Marek
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

capodrak píše:počkej kdes vzal na 12ce posilovač brzd ? ...vubec je to zbytečnost dle myho názoru bez toho máš akorát kračí sešlápnutí pedálu vysledek stejnej :wink:


Musím Tě zklamat - výsledek není stejný, a to ani zdaleka. K vykonání shodného brzdného účinku musíš u vozidla bez posilovače vyvinout téměř pětkrát větší sílu na pedál, což zejména ženám a nebo starším lidem může působit potíže. Doraz na podzim do Bechyně, nabídnu Ti k odzkoušení moje brzdy - myslím, že se rozmažeš o čelní sklo.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Pool

Příspěvek od Pool »

:lol: :lol: :lol:
Marek
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

Pool píše::lol: :lol: :lol:


:?:
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

Marek píše:
Pool píše::lol: :lol: :lol:


:?:


nemusí jezdit za tebou myslím,že to můžu klidně předvéct taky...taky se občas rozplácnu o okno a to ten pedál ani moc nesešlápnu :lol: :lol:
Drobek81
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Drobek81 »

Tomáš píše:nemusí jezdit za tebou myslím,že to můžu klidně předvéct taky...taky se občas rozplácnu o okno a to ten pedál ani moc nesešlápnu :lol: :lol:


Mohu potvrdit, jel sem v Tomasovym aute a myslim ze asi neco nebude v poradku, brzdnej ucinek u nej nelze regulovat.Bud to brzdi naplno a nebo ne(aspon mne to tak prislo).Sem zvyklej na normalni brzdy, u Tomase je to jako bych brzdil levou nohou :roll:
Števo
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Števo »

To je asi mnohy problem 2103-06. Totizto isiel som na Majovej 2106ke. A zviknuty na svoje som zatlacil na brzdu a skoro sme sa natreli na celne sklo. U mojej 2105 viem pekne bez problemu pribrzdovat.
capodrak
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od capodrak »

Marek píše:
capodrak píše:počkej kdes vzal na 12ce posilovač brzd ? ...vubec je to zbytečnost dle myho názoru bez toho máš akorát kračí sešlápnutí pedálu vysledek stejnej :wink:

Musím Tě zklamat - výsledek není stejný, a to ani zdaleka. K vykonání shodného brzdného účinku musíš u vozidla bez posilovače vyvinout téměř pětkrát větší sílu na pedál, což zejména ženám a nebo starším lidem může působit potíže. Doraz na podzim do Bechyně, nabídnu Ti k odzkoušení moje brzdy - myslím, že se rozmažeš o čelní sklo.


NO zatím se nepovažuju ani za ženu a ani za staršího člověka takže to není třeba a pokuid de vo to tak umím taky brzdám šlápnout za krk .....a brzdit levou sem skoušel je to nahouby :wink: :P
Pool

Příspěvek od Pool »

Ahoj všem, doufám že to nepřeháníte s jarním úklidem a občas si odskočíte na Ladaforum... :wink: Mám hned dotaz ohledně sacího potrubí, jsou na něm štefty (šrouby) na připevnění karburátoru a mě zajímá jestli jsou zalitý na pevno, nebo jestli se dají vyšroubovat ??? Rád bych to věděl, než to budu zkoušet, nerad bych si je sikovkama zničil... :)
Uživatelský avatar
Ivo
Příspěvky: 1730
Registrován: ned led 29, 2006 19:07
Bydliště: Janovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo »

Ty štefty by tam měly být jenom zašroubované.
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“