Hadičky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Hadičky

Příspěvek od Stanley__001x »

Mam problém a to s hadičkami od vyrovnávacích nádržek jak na brdovej válec tak na spojkovej. Z jara jsem oba válce dělal, tak jsem si řekl že ty starý propojovací hadičky vyměnim (byly spuchřelí), jako první jsem na ně dal obyčejný silikonový hadičky (průhledný), ale asi po týdnu začaly prosakoval a tak nějak se rozpoučtět, tak jsem koupil v mototechně takovou tu silnou černou prošívanou gumovou hadičku na palivo (semperitka) a ta teď vypadá taky nějak divně a brzdovka v nádobce chytá barvu nepřispůsobyvých spoluobčanů. Tak newim co tam dát. Please poraďte
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Nemo
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvek od Nemo »

Píšeš obyčejné silikonové, průhledné, nemáš na mysli spíš PVC, co se používají např.v akvaristice, na ostřikovače a tak?
Ty mám totiž v autě já,asi půl roku, a zkušenost zatím dobrá. Sice se zvenku rosí, což svědčí o nepatrném prostupu brzdovky, ale jinak neměknou, netvrdnou a snad se z nich do brzdovky nic výrazně neuvolňuje.
Ale jestli jsi použil skutečně silikonové ( metr stojí kolem 50,-) použitá je např na podtlak do rozdělovače, tak jsi mě zklamal. Mám je totiž nachystané do druhého auta.
Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

já na tom mam taky klasickou palivovou(jak pišeš černá s výpletem) a nepozoruji nějaké divy...
Uživatelský avatar
Jirka 2103
Příspěvky: 102
Registrován: ned zář 10, 2006 08:06
Bydliště: Plzeň-Bory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jirka 2103 »

Pozor - benzínové hadice jsou na toto nevhodné, v brzdovce se rozpuštějí :!:

V mototechně se prodávají speciálně hadičky na tenhle účel, jsou z čené gumy s černým textilním opletem, d=7mm :wink:
Škoda Rapid 130 1987

Škoda a Lada mohou být přátele... :wink:
Uživatelský avatar
Acibuk
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvek od Acibuk »

kdo z váš používá průhledné hadičky jako palivové? na úseku čerpadlo-karbec tomu moc nevěřím, když se zahřeje, měkne, je to nad svodama, tak se bojím, aby neprdla..Používáte to někdo delší dobu?
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Stanley__001x »

Měl tam průhledné hadičky myslím ze silikonu, bylo na nich napsano olej a benzin.
Nevíte náhodou někdo o nějakém jinném hidraulickém sistému na spojku, třeba od firmy ate nebo nějaké jiné... Fenox mě sere :x
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Trevor
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Trevor »

Vasenko mal na zraze nejake spojkove valce obidva, neboli to fenoxy ale boli to nejake ruske alebo aspon na krabici boli napisy po rusky.
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Stanley__001x »

Trevor píše:Vasenko mal na zraze nejake spojkove valce obidva, neboli to fenoxy ale boli to nejake ruske alebo aspon na krabici boli napisy po rusky.

Dik za typ, zkusím se po nich poptat, u nás v mototechně babka tvrdí že se jiný než fenox nevyrábí :( . Člověk nesmí věřit ale všemu. Dneska jsem repasoval hlavní spojkovej, koupil jsem náhradní pracovní a hlav. spojkový, tak doufám že do Trnavy dojedu :twisted: .
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Uživatelský avatar
Stanley__001x
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvek od Stanley__001x »

Little Red Riding Hood píše:já na tom mam taky klasickou palivovou(jak pišeš černá s výpletem) a nepozoruji nějaké divy...

Jsem to trochu nevychytal, Známí mi řekl že aby se rozpouštěla palivová je píčovima a den na to se mi rozechcala spojka-vevnitř byly ty gumičky úplně rozjetý, tak ta černá barva byla asi z nich :oops: , od brzdovýho válce je docela ok. Tak sorry za paniku :P .
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“