Převodovka - vyskakující kvalt

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Ján Píš
Příspěvky: 35
Registrován: ned úno 19, 2006 19:08
Bydliště: B.Bystrica

samooprava

Příspěvek od Ján Píš »

no jasne mne po driftovani v lete zacala vyskakovat dvojka tiez tak ako bolo napisane lenze pred dvoma dnami nam napadlo asi pol centi snehu :twisted: no viac my nechybalo parkovysko 5 kil na benzin cele tri hodiny blaznenia no a ked som tam musel vrazat 2 ked my vyskocila tak sem tam isla aj cez zuby no a vysledok zaaaaaazrak dvojka drzi a ide tam lahsie ako pred tym ja som uz chcel vytahovat von prevodovku ale nie budem musiet zistit co tomu bolo ale mam pocit ze tam len nieco zavadzalo lebo islo to tam s tuha a je to prevodovka z fiata
Uživatelský avatar
Marek89
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie
Kontaktovat uživatele:

Re: Převodovka - vyskakující kvalt

Příspěvek od Marek89 »

Luděk Musil píše:V posledních 14 dnech (po výměně všech olejů) mi najednou začal vyskakovat IV. rychlostní stupeň. Jedu na pohodičku po rovince, na plyn téměř nešlapu, ale stačí toho plynu ubrat tak, aby motor (téměř) brzdil a čtverka vyskočí o polovinu své dráhy a po následném šlápnutí na plyn vypadne úplně. Tan kvalt nevypadává stabilně, ale na kostkách vypadne skoro pokaždý.
Sice se obávám, že vím o jakou závadu se jedná, přesto mě zajímá i Váš názor. L.
PS: olej 80W90.
co je to "vyskakovanie" , napiste detailnejsie.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Re: Převodovka - vyskakující kvalt

Příspěvek od Michal Pokorný »

Puma17 píše:
Luděk Musil píše:V posledních 14 dnech (po výměně všech olejů) mi najednou začal vyskakovat IV. rychlostní stupeň. Jedu na pohodičku po rovince, na plyn téměř nešlapu, ale stačí toho plynu ubrat tak, aby motor (téměř) brzdil a čtverka vyskočí o polovinu své dráhy a po následném šlápnutí na plyn vypadne úplně. Tan kvalt nevypadává stabilně, ale na kostkách vypadne skoro pokaždý.
Sice se obávám, že vím o jakou závadu se jedná, přesto mě zajímá i Váš názor. L.
PS: olej 80W90.
co je to "vyskakovanie" , napiste detailnejsie.


to jako, že se ti vyřadí rychlost sama od sebe ( nezávisle na tvé vůli) a to z pravidla v situaci kdy se to nejméně hodí :P
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“