Půjde rozhýbat?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

Půjde rozhýbat?

Příspěvek od stav »

ještě si dovolím jeden dotaz. Jsou reálné šance na rozhýbání Lady 2103, která 3 roky stála? mám možnost do takové jít, majitel vyndal baterii a vypustil vodu. Děkuji za názory. / ona je taková pěkná/
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

řekl bych že šance je ale asi třeba brzdy pneu a takový věci nebudou zrovna v good stavu :wink:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

počítej s tim že věčina gumovích věci (jak už bylo zde nahoře zmíněno) bude na tom trochu hůře.. možná koroze zvázala pár věcí na trvalo.. ale myslim že pokut je to auto v supr stavu, tak bych neváhal.. :wink:
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

Pokud ještě k tomu všemu někdo zarval ruční brzdu, připrav se na výměnu komplet zadních brzd-viděl jsem to na peugeotu boceru-auto stálo 1/2 roku s ručkou a bubny jsme museli rozřezat. :shock:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
Marek
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvek od Marek »

Když jsem měl motor v přestavbě, původní plánovaný měsíc se protáhl na tři a půl roku.
Po té době jsem nalil náplně, osadil baterku a nastartoval. Od té doby jezdím a nepociťuji žádný problém.
Ovšem s jistými detaily se počítat musí.
Jdi do ní, nic není na Ladě tak závažné, že by to nešlo dodělat nebo doladit.
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

ja som predvlani(tusim) kupil prave 2103, ktora stala asi dva roky na dvore bez pohnutia tak ze uz bola zahlbena do blata. Inak po celu dobu sa snou hrali decka, takze vyzerala hrozne, hlavne zvnutra :twisted:
Dosiel som, ci to nechce predat. A vraj aj ano. Tak ze mu dam 1500Sk a sme dohodnuti :) No a ze ako to chcem odviezt, ze to bude treba traktor. Reku ze co jej je ze nemoze ist po svojich. Mi povedal, ze tam prisla sama a viac mi nebolo treba.
Nalial som do nadrze trochu benzinu, nahodil svoju baterku, natahal benzin. Zastrcil klucik a kuc-kuc-kuc-kuc-kuuuuc, vrrrm a odisiel som na nej domov. Tam som nastavil predstih, vymyl karburator, nastavil ho a pol roka som s nou jazdil rally a vozil drevo. Potom som odtrhol zavesenie zadnej napravy o nejaky kmen stromu tak som to odstavil a pouzil ju na diely :)
Tak si z toho vyber :D
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
denis
Příspěvky: 308
Registrován: pon lis 07, 2005 15:06
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od denis »

To mi připomíná, jak kamarád jezdil do německa pro auta-přišel na vrakáč, vyhlídl daný kompletní kousek a všichni se smáli: toto nemůže odjet po svých. 1/2 hodiny se hrabal pod kapotou, nahodil baterku-otočil klíčkem a prodavačům spadly čelisti. :shock: :shock: :lol: Podotýkám to bylo v době, kdy se tady vyplatilo dotáhnout cokoliv-dnes je to podobné, jen nikdo netahá staré vraždy ale novější vozy. :wink:
Mitsubishi Colt 1,5GLX :-)
stav
Příspěvky: 210
Registrován: stř led 25, 2006 18:48
Bydliště: Klatovy
Kontaktovat uživatele:

rozhýbat

Příspěvek od stav »

tak jo, skusím to , někdy po neděli se pokusím informovat vás, jak to dopadlo
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomáš »

můj žigul když sme ho prvně přivezli stál asi 15let s vypuštěnou vodou ale naplněn olejem...dali jsme do něj benzín vysypali pavučiny z motorového prostoru..dali novou baterku nacepovali...a žigul bafl jako kdyby dojel včera...je fakt že prvně z něj vylítli saze jako vix..ale rozjel se...pak bylo ovšem nutné ihned vyměnit alespoň 2x olej aby se to propláchlo..a taky vodu obyč sem vypláchl 2x....první co na žigulovi pak umřelo byli pístní kroužky...pak postupem času odcházeli všechny gumový hadice...jo a samozžejmě se museli dělat nový brzdy...hlavně prasata byly zatuhlý..sice se povolili,ale na každý křižovatce se pak zasejc kousli
Uživatelský avatar
dusin
Příspěvky: 1023
Registrován: čtv srp 26, 2004 17:42
Bydliště: Libomyšl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dusin »

Motor v mym láďovy stál 5 let když sme ho vyndavali,byla v něm ještě voda a původní olej.Sem tam z něj lehce teče benzín(cituju marka v bechyni:Co to je za olejničku,to sem zvědavej,jestli v těch válcích vůbec něco naměřim)A v pohodě naměřil 11.5,11.5,11,10.8.Tolik o dlouhostojícím motoru.Jezdí doteď.
Majo
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Majo »

No ked beriem len samotny motor do uvahy, tak mi napada, ako som raz doviezol domov nejaky Fiatacky motor, uz ani neviem presne co to bolo. Doma som zhodil hlavu a zhrozil sa. V niektorych valcoch bola voda, steny valcov boli uz znacne "chytene". A ventily, ktore boli otvorene(koli polohe vaciek) boli v tom mieste prihrdzavene, ani nechceli skocit naspat ani po demontazi vaciek. Proste to bolo suce tak akurat na generalku. Odvtedy som si povedal, ze ak nieco co dolhsie stalo kupim, tak to pred pouzitim radsej rozoberiem a aspon skontrolujem, nech viem na com som.
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
SalWador
Příspěvky: 415
Registrován: stř čer 02, 2004 22:20
Bydliště: Dobruška

auto po hybernaci

Příspěvek od SalWador »

Když jsem kupoval poslední 2101, tak nekolik let stala. Byla ucpana hadicka, ktera vede benzin z nadrze do benz. cerpadla. Po profouknuti kompresorem se necistoty odstranili a lada chytla dobre. Ovsem pozor. Nejvice trpi gumove casti (silentbloky apod). Po zrpovozneni bylo na aute vse zatuhle - podvozek, rizeni, ...
SalWador
Odpovědět

Zpět na „Hnací soustava“