Odhadněte životnost mého motoru

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Teepee » pon pro 29, 2008 15:25

Puhi píše:Ono neviem čo tu zase riešite :roll: motor NIE JE človek, a pokiaľ je tak vybehaný ako Acibuk píše, aj tak pôjde do šrotu a namiesto neho druhý :idea: Ja na tom nič nevidím, pokiaľ by som vedel že motor je úplne v pi., tiež by som mu oleja nedal, dalšie investicie do vzduchu? iné je keby devastoval motor ktorý by bol v poriadku :P Ale nemrznucej by som trochu frkol nech to neroztrhne chladič... :|

Ano, souhlasím, jde ale o to, že když to auto potřebuju, tak bych tam asi měl tu vodu a ten olej nalejt a nedělat vlny, že "ten motor PRO MNĚ nemá cenu". Když nemá, tak ho doraž a neřeš tady nesmysly, když má a potřebuješ ho, tak mu dej co potřebuje on. Na stejné úrovni je otázka: potřebuju ject, vydrží mi jedna nádrž na tři týdny po 50km? To auto pro mně nemá cenu a tak mu přece nezvednu hodnotu dotankováním... A až bude motor za tři tejdny vyhazovat, tak si může nemrzku a olej vypustit, třeba majzlíkem.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Puhi » pon pro 29, 2008 15:31

Teepee píše:To auto pro mně nemá cenu

On nespomínal auto ale motor, tak logicky z toho vyplýva že o 3 týždne bude motor nový. :roll: A tento to už má aj tak zrátané, pretože 1.2ku nikto nebude ani generálkovať a ani ho od neho nikto nekúpi :wink: Ako som písal, keby motor bol v poriadku je vec iná, ale rozklepanú starú zničenú 1.2ku... :lol:
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod Teepee » pon pro 29, 2008 15:54

Puhi píše:On nespomínal auto ale motor

On ne, ale já ano, v obrazném příkladu s dotankovaným benzínem a hodnotou auta.
Opakuji: Když PRO TEBE nemá cenu, tak ho doraž a neřeš tady nesmysly, když má a potřebuješ ho, tak mu dej co potřebuje on a doufej, že vydrží.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Saša » pon pro 29, 2008 16:36

Nemrzku dávají na všech vrakovištích zdarma a vyjetý olej Ti dají také - na ten to pojede stejně jako na nový .
Mne by nenapadlo schválně ničit motor byť nemající žádnou cenu . Prostě bych se postaral jak jsem napsal .... Pak motor vymontoval a ve šrotu bych do něj určitě nekopl spíš naopak .
Mám dojem že je již pryč doba kdy si lidé dovedli věcí vážit .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Saša
 
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Vašátor » pon pro 29, 2008 17:11

Saša píše: Mám dojem že je již pryč doba kdy si lidé dovedli věcí vážit .


Asi tak .................................................................................................................

Jako tento příspěvek fakt nechápu. Buď Acibuk spadl z višně a totálně mu přeskočilo nebo je to naprosto nesmyslná provokace.
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Acibuk » pon pro 29, 2008 19:04

Já to tu chtěl trošku oživit, koukám, že se to docela chytlo..

2litry oleje = 100kč
Fridex - 100Kč?:)

Je to 1200ka, který se dávají darem. Když vezmu v potaz, že má nalítáno 100tis, rachtá jako Zetor, žere litr oleje na 100km, co s ní mám asi dělat? Generálkovat to nebudu, opravovat se to nevyplatí a 200 Kč jsou náklady na instalaci 1500ky nebo 17ky, které mám uložené v garáži. O auto se starám pečlivě, tak nevím, co tu řešíte, je vcelku zbytečný tam nalít i dvě stovky. Abych vám udělal radost, nalil jsem tam čirou vodu, ale v expanzce ještě voda není a něco, co připomínalo olej. A ujel dalších 50km:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Křečík Barbuška » pon pro 29, 2008 20:14

Píšeš 3 týdny, buduli brát v potaz pět pracovních dní v týdnu, tak mi vychází 750 Km, na takovou "štreku" bych měl rád klid a jistotu, že odjedu a nezůstanu viset.

Mimochodem onehdá jsem kápl na 5 litrů Flamixu za dvě stovky 8) .

chladící kapalina http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=1335

olej http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=246

Inu, dělej si co chceš, je to tvé, nám do toho nic. Snad jsi, ale nepředpokládal, že z tvého "vědeckého" experimentu, padneme na zadek?
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Teepee » pon pro 29, 2008 21:18

Acibuk píše:O auto se starám pečlivě, tak nevím, co tu řešíte, je vcelku zbytečný tam nalít i dvě stovky. Abych vám udělal radost, nalil jsem tam čirou vodu, ale v expanzce ještě voda není a něco, co připomínalo olej. A ujel dalších 50km:)

Tak teď jsi konečně uhodil hřebík na hlavičku, starám pečlivě. Já na to fakt nemám nervy, poslouchat jak někdo leje v mrazech do chlazení čistou vodu a dělá z nás outlocitný idioty :twisted:
Přeji ráno příjemný start a příjemnou zábavu s výměnou topení a chladiče, pokud je na vyhození jen motor.
Acibuk píše:Já to tu chtěl trošku oživit, koukám, že se to docela chytlo..
Tomuhle říkáš chytlo? Stačí použít selský rozum: scházejí se tu lidi co, mají (tyhle) auta rádi. Když napíšeš, že auto záměrně ničíš a chováš se k němu jako hovado, pak se to samozřejmě chytne. Jestli se tomu divíš, nedivím se zase já, že liješ v mrazech do chlazení čistou vodu.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Stanley__001x » pon pro 29, 2008 21:20

Nechápu takovej postup a je mne z něho skorem i na blití, ale každej ať si dělá se svejma věcma co chce, proto si je snad koupil... :|
1 x 2104 rv 86
1x 2107 rv 90
4x trabi ( 2x s tp)
1x DKW Sonderklasse 1001
1x Tatra 57 sport
1x Zetor 50 Super
a 4x různé moto
Uživatelský avatar
Stanley__001x
 
Příspěvky: 370
Registrován: čtv pro 21, 2006 20:26
Bydliště: Cheb

Příspěvekod Maysner » pon pro 29, 2008 21:26

kdyz sem vezl motor z bratrovyho do srotu v jinym aute mel asi 2l oleje. smes vody, oleje a dalsiho bordelu s kouskama neceho v chlazeni, 3l rok a pul staryho benzinu, chytl hned, jel jak delo, pres rozbity cidlo mazani tekl olej ven, auto pelasilo po okresce pres 150 a slo by dal nebyt facka prede mnou, nonstop v tockach, podrazovani v 7tis na spodni kvalt a cely to dojelo do srotu absolutne bez problemu :roll:

jediny co bych udelal ze bych tam dal nemrzku at neodejde vse okolo
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Puhi » pon pro 29, 2008 21:30

Maysner píše:auto pelasilo po okresce pres 150 a slo by dal nebyt facka prede mnou, nonstop v tockach, podrazovani v 7tis na spodni kvalt

Tak toto si tu nemal písať :shock: Milovníci nepotrebného haraburdia, kt. by ešte určite niekto opravil ťa tu zožerú :P
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod Jelen » pon pro 29, 2008 21:35

Hulení je hlavně vo pohodě, jasný?! :lol: :lol: :lol:
a pak že to nemá vedlejší účinky...

Puhi, ten motor asi zas tak v prdeli nebyl, když jel jak kráva. Někomu by se mohl hodit. Ty taky opravuješ zbořenou ladu, někdo by mohl říct, že opravuješ nepotřebné haraburdí,ať si rači koupíš novou.
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod rosta » pon pro 29, 2008 21:39

Jelen píše:Hulení je hlavně vo pohodě, jasný?! :lol: :lol: :lol:
a pak že to nemá vedlejší účinky...

Puhi, ten motor asi zas tak v prdeli nebyl, když jel jak kráva. Někomu by se mohl hodit. Ty taky opravuješ zbořenou ladu, někdo by mohl říct, že opravuješ nepotřebné haraburdí,ať si rači koupíš novou.
to lítáš zhulenej ? :?:
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Jelen » pon pro 29, 2008 21:40

rosta, Já nefetuju ;) to byla reakce na tohle téma :)
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Puhi » pon pro 29, 2008 21:48

Jelen píše:Puhi, ten motor asi zas tak v prdeli nebyl, když jel jak kráva. Někomu by se mohl hodit. Ty taky opravuješ zbořenou ladu, někdo by mohl říct, že opravuješ nepotřebné haraburdí,ať si rači koupíš novou.

Počkaj, teraz neviem kt. moje auto mysliš, ale ak Natašu, tak: vymením blatníky, plech na dverách, vyvarím už popri tom podlahu, hodí sa to do laku a tu naokolo ich veľa takých nebude... zatiaľ som dal za materiál okolo 10- 11 litrov a ešte sa kúpi zváračka na kt. idem zajtra, kde sa mi však invest. vráti a budem mať vcelku pekné auto povedzme za 18 - 20000. Keby som kúpil inú ladu, hoci za tých 15-20, bola by v nejakom takom stave, možno trochu lepšom ako nataša pred havárkou(avšak nie po motorickej stránke)... myslíš že by sa mi to oplatilo? Ja si myslím že nie :roll: Ale toto.... Preboha, ten motor tu je už KO, ten čo o nom pisal Maysner by ešte šlo zrobiť, no ale kto by to ešte robil? :shock: Maysner by dal inzerat, nik by sa nechytil a len by mu trčal v garáži... boože, ja občas aj na Nataši som do toho pusitl, nie 7tis. otačok ale po červene pole lietal otačkomer hockedy aj 10 min. vkuse... a chcel som motor odstaviť? nie, starám sa oňho a občas niečo vyžadujem od neho späť :P A nechápem ako sa nad odsraním mŕtveho motora môže niekto vzrušovať, iné by bolo keby šlo o takú devastáciu ako raz niekto dal do Poklábosme... ale inak tieto reakcie vôbec nechápem :roll:
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

PředchozíDalší

Zpět na Nepovedené pokusy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron