tlumiče ze škodovky

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod vik2 » pát srp 10, 2007 11:59

Me trebas Niva v terenu skakala jako kamzik. furt predek vevzduchu, a to sem ani nejel rychle. Po vyndani stabiku se hodne zmekcila.
Je me jasny ze na silnicnim voze je to neco jineho....
LR Def 110 300Tdi

Rumunskej trip 2016
Rumunskej trip 2015
Montenegro 2014
Romania Nivama 2009
Uživatelský avatar
vik2
 
Příspěvky: 1904
Registrován: stř črc 20, 2005 14:39
Bydliště: ChomutOFF

Příspěvekod Ondra 07 » pát srp 10, 2007 12:37

Ja jsem v ramci setreni koupil nove origo tlumice na Zigo, Delphi, plyno.kapalinove. Vpredu v kombinaci s pruz. Volha 24 zkraceny o 4 zavity, vzadu nove kombi (ty mekkci) zkracene o 2 zavity. Celkovy dojem, prvnich 1000km dobre, od te doby mam pocit ze jsou malo tvrde,ale pozor! Tvrde jak v jakem vyznamu... kdyz by meli vstrebat nerovnost nevstrebaji a kdyz maji byt tvrde a drzet v zatacce tak nedrzi.Ja uz pomalu nevim co od toho vlastne chtit,ale celkove nemohu tuto kombinaci pruzin a tlumicu doporucit, mozna uz jsou moje naroky na jizdni vlastnosti prilis velke (na Zigo), ale citim to tak. Tedka vyzkousime v LadaGanagu repasovany tlumice a taky to chce zadni stabik doresit.Pak se uvidi, ale casem to vidim na HP nebo KW suspension, jestli teda usoudim ze to ma na Zigo vudec jeste cenu.
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Little Red Riding Hood » pát srp 10, 2007 15:17

Ondra 07 píše:Delphi, plyno.kapalinove


můj osobní názor zní že nejsou dostatečně tuhé na to aby utlumili ty volhy... ale jinak z mého pohledu to není až tak zlé.... poslední věcí je že přední pracují skoro na konci dráhy a to taky neni košer... :|
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Maysner » pát srp 10, 2007 19:30

Little Red Riding Hood píše:
Ondra 07 píše:Delphi, plyno.kapalinove


můj osobní názor zní že nejsou dostatečně tuhé na to aby utlumili ty volhy... ale jinak z mého pohledu to není až tak zlé.... poslední věcí je že přední pracují skoro na konci dráhy a to taky neni košer... :|


vy byste taky potrebovali nejaky kratsi aby meli jeste kde pracovat :P
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Předchozí

Zpět na Nepovedené pokusy

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron