Pomoc pri instalacii Turba

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Acibuk » pon pro 03, 2007 06:21

nejjednodussi je sehnat motor z nejake lancie..rozhodne je na to dimenzovan, a hlavne bych rekl, ze to vyjde levneji a s minimem casu, oproti cpani na Ladu..
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Acibuk » pon pro 03, 2007 06:24

A navic si uvedom, ze pokud je mi znamo, funkcni turbo (a to urcite neni na normalni jezdeni) ma Turbo Žigi, a určitě to nestálo 4000 (jen to blbé turbo stojí tak 3500 a to je většinou nicmoc stav), ert to asi dodelane nema, standa taky ne, pak tu je nejaky polak, ale ten to ma pouze na lpg.. Cili cca 1 to dostavel dalsi 3 ne, je to docela neprobadana cesta s nejasnym vysledkem, lepsi sehnat seriovy motor treba z Lancie a lehce mu pomoct.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Atex » pon pro 03, 2007 11:15

ale aci jak uz tady nekdo psal, tomu se neda rikat tuning, nacpat tam jiny motor je takove jednoduche, upravit ale seriovy motor jak ma asi v planu tenhle majitel lady, to je frajerina :-)
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
 
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Roman » pon pro 03, 2007 12:29

Frajerina bude, az niekto spravi manual na montaz turba do zigulika :P
Roman
Uživatelský avatar
Roman
 
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr

Příspěvekod Maysner » pon pro 03, 2007 13:58

na manualy se ptej u rusaku. tady o tom vetsina vi prd
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod čmelák » pon pro 03, 2007 16:44

Atex píše:ale aci jak uz tady nekdo psal, tomu se neda rikat tuning, nacpat tam jiny motor je takove jednoduche, upravit ale seriovy motor jak ma asi v planu tenhle majitel lady, to je frajerina :-)


jako podla teba nalozit do ziga motor z neceho ineho je jednoduche? tak potom klobuk dole pred tebou pan majster, cakam ta mozes prist dam ti dielnu moje auta a motor a ked je to jednoduche tam mi to tam nalozis dobre?


a pchat na ladamotor turbo nie je frajerina ale kokotina lebo to nikdy fungovat nebude :lol:
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Petanek2101 » pon pro 03, 2007 17:04

čmelák píše:
Atex píše:ale aci jak uz tady nekdo psal, tomu se neda rikat tuning, nacpat tam jiny motor je takove jednoduche, upravit ale seriovy motor jak ma asi v planu tenhle majitel lady, to je frajerina :-)


jako podla teba nalozit do ziga motor z neceho ineho je jednoduche? tak potom klobuk dole pred tebou pan majster, cakam ta mozes prist dam ti dielnu moje auta a motor a ked je to jednoduche tam mi to tam nalozis dobre?


a pchat na ladamotor turbo nie je frajerina ale kokotina lebo to nikdy fungovat nebude :lol:

teraz si to trafil :lol:
Uživatelský avatar
Petanek2101
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod čmelák » pon pro 03, 2007 17:34

petanek dik myslim ze som povedal pravdu 8)
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Petanek2101 » pon pro 03, 2007 18:16

čmelák píše:petanek dik myslim ze som povedal pravdu 8)

to je jasne,ja uz tiez začinam pocitovat o čo ide :twisted:
Uživatelský avatar
Petanek2101
 
Příspěvky: 1106
Registrován: sob bře 04, 2006 16:56
Bydliště: Trutnov

Příspěvekod Atex » pon pro 03, 2007 18:49

čmelák píše:
Atex píše:ale aci jak uz tady nekdo psal, tomu se neda rikat tuning, nacpat tam jiny motor je takove jednoduche, upravit ale seriovy motor jak ma asi v planu tenhle majitel lady, to je frajerina :-)


jako podla teba nalozit do ziga motor z neceho ineho je jednoduche? tak potom klobuk dole pred tebou pan majster, cakam ta mozes prist dam ti dielnu moje auta a motor a ked je to jednoduche tam mi to tam nalozis dobre?


a pchat na ladamotor turbo nie je frajerina ale kokotina lebo to nikdy fungovat nebude :lol:

jezisi sem vedel ze to zase nekdo napise, nerikam ze je jednoduche ho tam nainstalovat! ale jde o princip, je to slabe tak tam dam neco jineho, ale prekopat ten origo motor aby splnoval naroky majitele to je teprve vykon!
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
 
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Atex » pon pro 03, 2007 18:50

čmelák píše:a pchat na ladamotor turbo nie je frajerina ale kokotina lebo to nikdy fungovat nebude :lol:
a majster laskave rikej tomu komu se to povede, nebo povedlo..... a ne mne.
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
 
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Turbo Žigi » pon pro 03, 2007 19:04

každý má svůj názor , postupem času při realizaci přeplňovaného žiguláckého motoru (s monovstřikem) jsem zjistil co by bylo možné a co ne (teď netvrdím že jsem odborníkem na dané téma) Netvrdím že dát tam silnější motor jíné značky je jednoduché ale zdá se mi to snažší než kompletně zrealizovt přeplňování aby bylo plně funkční.Ale líbí se mi ta myšlenka mít žigulácký motor s turbem a proto jsem se pustil do boje v tomto směru a když se to vezme kolem a kolem ještě to u mě není pořád ono a tak se ladí.Ono bylo bu tu řešení tak za 50 tis. ,kde by se motor po patřičných vylepšeních (vstřiky,přídavná ř.j. ,atd) odladil na brzdě,a protože bych chtěl zlatou střední cestu hledám zatím řešení jinde (ikdyž toto je asi nejideálnější řešení co se týče získání nejvyššího výkonu) Karburátor je trochu o něče jiném , s tím zkušenosti nemám.Každopádně nějaký manuál by byl fajn

PS nejsem frajer ale ani kokot a nedělám ukvapené závěry :wink:
Turbo Žigi
 
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín

Příspěvekod Atex » pon pro 03, 2007 19:10

mame tady novy "motor tuning".. . nacpete tam neco jineho (nejlepe co tam presne sedi) a mate to. pro mne osobne by bylo mnohem cenejsi logo "lada turbo" nez "lada motor z lancie". neslo by mi o to aby to melo 200koni a lamalo svetove rekordy, jde o to neco takoveho dokazat. Timto koncim sve prispevky v tomhle tematu, uz tak sem si dost nasr*l na hlavu....
Fiat Coupe 16VT+ - T3/4 powered - Simota intake, Big intercooler - Prosport EBC + Defi Boost Gauge - Free 2.5' exhaust - ext. Wastegate, Walbro 255 - Unit managed by lanciahf.eu

Lada 2106, 2006 - 2013 Konec

Bratrstvo Vana Tallinn
Uživatelský avatar
Atex
 
Příspěvky: 1826
Registrován: sob led 13, 2007 17:22
Bydliště: Frýdek-Místek

Příspěvekod Turbo Žigi » pon pro 03, 2007 19:12

Atex píše:mame tady novy "motor tuning".. . nacpete tam neco jineho (nejlepe co tam presne sedi) a mate to. pro mne osobne by bylo mnohem cenejsi logo "lada turbo" nez "lada motor z lancie". neslo by mi o to aby to melo 200koni a lamalo svetove rekordy, jde o to neco takoveho dokazat. Timto koncim sve prispevky v tomhle tematu, uz tak sem si dost nasr*l na hlavu....


Asi tak nějak jsem to myslel
Turbo Žigi
 
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín

Příspěvekod Turbo Žigi » pon pro 03, 2007 19:39

Auto jsem původně na sprinty nestavěl , jakmile budu mít naměreno dám vědět, větší obsah nutně neznamená lepší časy (poměr váha /výkon)
Turbo Žigi
 
Příspěvky: 171
Registrován: ned bře 04, 2007 19:11
Bydliště: Bohumín

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé úpravy a vylepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků