žigul upraveny na drift

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Yellow01 » pon led 07, 2008 09:51

VAZoun píše:Yellow01, nechapu jak Te neco takoveho muze takhle vytocit.. :D
Myslim, ze staci rict, tohle nepovazuji za drift a tim to konci.. :)

A docela by me zajimalo co delas s nohama pri "Short shiftu", ze narazis o sloupek rizeni.. ja pedaly ovladam spickama, tudiz s kolenama zadny problem nemam.. :lol:

Já nejsem vytočenej, jenom mi prostě vadí takovýhle trápení auta.

http://www.youtube.com/watch?v=gqrMSMr1ezw
V tomhle videu máš pěkně vidět tu techniku nohou, prostě já šlápnu brzdu, pak spojku, ale když se pravou nohou pokusím přešlápnout i na plyn, tak narazím kolenem do sloupku řízení. A když si nastavim sedačku co nejvíc dozadu, tak sice jakž takž přešlápnu i na plyn, ale zase nedosáhnu na spojku. Prostě je to v ladě blbě, nebo spíš ve všech starých autech. Dneska se dělají palubní desky mnohem větší, tudíž máš pedály hlouběji, díky čemuž můžeš mít nohy prakticky rovně natažený. Já normálně v ladě sedím tak, že mám nohy pokrčený a roztažený od sebe, což mi nevyhovuje. Zkus si takhle sednout a pak zkus přešlápnout. Jestli nemáš gumový klouby, tak budeš muset přetočit nohu a v tom okamžiku narazíš do sloupku žízení. Teda jestli nemáš výšku 1,5 metru.
Uživatelský avatar
Yellow01
 
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvekod VAZoun » pon led 07, 2008 13:48

Yellow01 píše:Já nejsem vytočenej, jenom mi prostě vadí takovýhle trápení auta.

http://www.youtube.com/watch?v=gqrMSMr1ezw
V tomhle videu máš pěkně vidět tu techniku nohou, prostě já šlápnu brzdu, pak spojku, ale když se pravou nohou pokusím přešlápnout i na plyn, tak narazím kolenem do sloupku řízení. A když si nastavim sedačku co nejvíc dozadu, tak sice jakž takž přešlápnu i na plyn, ale zase nedosáhnu na spojku. Prostě je to v ladě blbě, nebo spíš ve všech starých autech. Dneska se dělají palubní desky mnohem větší, tudíž máš pedály hlouběji, díky čemuž můžeš mít nohy prakticky rovně natažený. Já normálně v ladě sedím tak, že mám nohy pokrčený a roztažený od sebe, což mi nevyhovuje. Zkus si takhle sednout a pak zkus přešlápnout. Jestli nemáš gumový klouby, tak budeš muset přetočit nohu a v tom okamžiku narazíš do sloupku žízení. Teda jestli nemáš výšku 1,5 metru.


1. trapeni auta - ja jen nechapu, ze Te bavi komentovat takovou vec na 20 radku.. :P ..proste si chteli zablbnout.. neni na tom nic spatneho.. kazdy se nejak uci.. ;)

2. drift - ja techniku znam, ale diky za vysvetleni.. :lol: ..mohu Ti doporucit jen jedno, nauc se to bez preslapu.. ja patou brzdim a spickou plynuju.. :D a zadne problemy s kolenem nemam.. :twisted:
VAZ 2106
VAZoun
 
Příspěvky: 49
Registrován: sob pro 29, 2007 22:24
Bydliště: Prostějov

Příspěvekod Yellow01 » pon led 07, 2008 14:43

No to si schválně zkusím, ale neumím si ani představit, že bych brzdil patou. Každopádně v druhým autě budu mít jinou palubku a řízení, takže doufám že to tenhle problémek vyřeší. Ono taky ještě záleží na výšce posedu. Jestli ty máš v autě hlubokou skořepinu a ještě jí máš níž, tak potom by to mohlo jít v pohodě.
Uživatelský avatar
Yellow01
 
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvekod biggi » úte pro 16, 2008 18:02

ahojte no nedavno som sa stal majitelom krasnej 2101 a po vykuchani interieru je toto prve pojazdenie zo seriovkou dufam ze ma neukamenujete budem sa snazit vam priniest aj novinky a upravy http://www.ceknito.sk/video/260443 je jesne ze som to skusal na mokre lebo 1.2 zbesil;a 1.2 na suchu zatial nejde :)
biggi
 
Příspěvky: 23
Registrován: pon pro 15, 2008 21:03
Bydliště: slovensko

Příspěvekod Malda » úte pro 16, 2008 18:43

Docela dobry srovnani, zigul vs. EVO :mrgreen:
mimochodem, tak pekny auto a je tak zbastleny tou cernou maskou a hroznejma poklicema a ty blinkry, no skoda mluvit. fuj
Calling name Bastl One
Uživatelský avatar
Malda
 
Příspěvky: 1013
Registrován: čtv srp 18, 2005 13:17

Příspěvekod Puhi » úte pro 16, 2008 18:51

ano 8) lancer to radšej vzdal :lol: nabudúce si vyber silnejšieho protivníka :mrgreen:
Uživatelský avatar
Puhi
 
Příspěvky: 2727
Registrován: čtv čer 07, 2007 20:48
Bydliště: Michaelsheep

Příspěvekod Marosqo » úte pro 16, 2008 18:51

Biggi ten nas bigi co si nam robil bmw zraz ,co si mal tu 323i ? :D
Inac porez flexou pruziny nech si to sadne nizzsie a natrep gumove dorazy aspon dozadu medzi kazdy zavit ...hned sa bude auto lepsie skladat ,bo teraz sa len naklana :twisted:
ex.VAZ 2102 1974 ex hniloba VS. laminat :P
ex.VAZ 2101 1973 ... od 27.2.2008 minulost : /
ex.VAZ 2105 1984 ... tuned up 2107 gr. A

BMW E46 318i Touring
BMW E30 318IS 1990 Kinder M3 =)
BMW E30 325i Funwagen/Rallycar under construction :D
Lada Niva Urban 2017
Marosqo
 
Příspěvky: 655
Registrován: stř srp 23, 2006 14:13
Bydliště: Košice

Příspěvekod mayo456 » stř pro 17, 2008 20:10

heh pekne video vidno kdo umi ten umi a kdo neumi..cumi...
Inak nebola ta autoskla Citroen C3 kusok vyhukana z toho jak si sa tam prehanal so zigou :D
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvekod Martin-MTX » úte pro 30, 2008 23:42

Ahoj kluci - trochu starší téma ale vidim že tady řešíte mě (palič gum v Mimoňi)!

Yellow01:

"Ať se chlapec napřed podívá na trochu teorie, pak to auto na to upraví a neřeknu mu půl slova."

hele nepřeháníš to už trochu?
Já to nechápu proč ses tak naštval? Wenca hodil ze srandy příspěvek jak sme palili gumy v mimoni a ty mě hned řikáš že se o něco snažim? Já se přece ale o nic nesnažil :D já chtěl jen zablbnout a pobavit sebe a lidi kolem, štvalo mě že tam palili gumy jen posrany BMW tak sem se naštval a vletěl sem na plac. Zfleku.. puvodně sem se byl jen podivat. Byl sem poprve a naposledy v mimoni... A kdyz tady tak píšeš jakej seš borec tak bych tě chtěl vidět na sněhu na závodech, přijeď mi ten smyk ukázat!

A navíc jaký trpánení auta? Do ACIHO se neopřeš když založí téma "vydrží to to auto?" kde píše že jezdí bez oleje a bez fridexu atd.? (SORRY ACI nenaštvi se, neřikam že máš k tomu špatnej vztah ale musel sem to napsat)

Já se o to auto staral, měnil sem olej, čistil karbec apod.. akorát že to auto už bylo dost rezlý takže sem s nim neměl žádné plány - ani jezdit rallye ani mít leštěnku, takže co?


tohle mě dycky dostane! Jak tady všichni akorat rejpou do sebe!
LADA 1600MTX Rallye Team
http://ladamtx.cz/
Uživatelský avatar
Martin-MTX
 
Příspěvky: 481
Registrován: stř lis 08, 2006 18:32
Bydliště: Mělník

Příspěvekod Yellow01 » stř pro 31, 2008 09:38

No jo, holt jsem trochu citlivější, co se týče zacházení s autem. Ale už jsem to vzdal, ať si každej dělá se svým autem co chce. O Acim si taky myslim svoje. Když to chce zničit, ať to zničí. Ostatní to tam napsali myslim výstižně, já si taky myslím že je to projev tuposti, ale už jsem tam nic nepsal, abych zase nečeřil vodu.
A co se týče tebe, neber to nijak osobně. Třeba v tvojí snaze ohledně rally ti držím palce, jen prostě nesnáším tuhle "zábavu" s autem, co lidi předváději na srazech apod. Já si prostě svých aut vážím a z tohodle mi vstávaj vlasy na hlavě.
A už na to kašlete, pořád se v tom rejpat...
Uživatelský avatar
Yellow01
 
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Příspěvekod Italia drift » sob bře 28, 2009 19:57

Vidim ze je to stara tema,ale zaujma ma to....Je tu niekt okto urobil Ladu na drifty?
Italia drift
 
Příspěvky: 21
Registrován: stř bře 25, 2009 12:44
Bydliště: Modra

LADA drift

Příspěvekod yokodrift » ned zář 05, 2010 16:31

Uživatelský avatar
yokodrift
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

Příspěvekod Freedom » sob zář 11, 2010 08:17

Jestli nemáš gumový klouby, tak budeš muset přetočit nohu a v tom okamžiku narazíš do sloupku žízení. Teda jestli nemáš výšku 1,5tru me.



naštěstí sem jeden z těch menších takže přešlapy mezi pedály mi nedělají problém, bohužel patřim k těm co maj sériovku takže přešlapy využívam jen v dešti nebo na štěrku :D
Uživatelský avatar
Freedom
 
Příspěvky: 287
Registrován: úte bře 21, 2006 23:24
Bydliště: Brno Kr.Pole

LADA drift

Příspěvekod yokodrift » čtv říj 21, 2010 17:24

Chlapy jen tak dál!Moc dobrej začátek....Úpravy chce dělat postupně a z rohvahou.Fandím vám.
Uživatelský avatar
yokodrift
 
Příspěvky: 55
Registrován: pát srp 27, 2010 12:02
Bydliště: Vysočany-Nový Bydžov

Příspěvekod Ondra 07 » pát říj 22, 2010 14:42

Freedom píše:bohužel patřim k těm co maj sériovku takže přešlapy využívam jen v dešti nebo na štěrku :D
Ja sem si jednou přišlápl tkaničku při podřazování, mám taky skoro sériovku takže z toho žádnej smyk nebyl... Akorát rozvázaná bota. :mrgreen:
...anebo jinej případ, průsek v lese asi na metr širší ne, sráz jako střecha. Šero, mlha, skoro tma. Rozhodl jsem, sjedeš to šusem, sotva odpíchnu je zle hochu námraza jako mejdlo. Zkouším zaplužit, ani zdání...
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé úpravy a vylepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků