05 svetla bez blinkrov

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Pato » pon dub 04, 2005 08:06

Tak som sa bol pozriet v Osrame.
Najprv dobra sprava: Osram Diadem neni problem, maju blistre po jednom kuse.
A teraz studena sprcha: Cena maloobchodna za kus 304,- Sk , velkoobchodna cena 200,-(videl som do cennika) takze lacnejsie asi nezozenieme) ale 50% rabat sa mi vidi dost...
Uživatelský avatar
Pato
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Majo » sob dub 09, 2005 20:56

aj ja sa musim pochvalit :) :
Moja Lady s cirymi svetlami
tie oranzove ziarovky vsak kazia ciry dojem :? a asi ste si vsimli ako mi vypadal chrom v pridavnych svetlach :evil: maju pol roka - zn. Wesem :cry:
ja som sa na to tiez chystal uz dlho, no teraz som uz "musel". Totiz trafil som v 80tke vranu lavym prednym svetlom. :x Asi viet co zostalo zo skla. Tak som to rovno vybral a samozrejme aj na druhej strane. Ja som to robil systemom - vyskrabat von silikon, vybrat von a znovu zlepit. Somar - zabudol som prichytit tu umelinu a ked som zalepil som sklo tak mi to zacalo vnutri lietat. :( Musel som to vyriesit s citom gynekologa :)
a este - mal som uplne zodraty chrom v parabolach, opravoval som to vlastnorucne - stary dat dole a nastriekat chromovym sprejom. Nie je to to prave, ale lepsie ako predtym. Na nove svetla nemam(2700Sk/ks) :evil:
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Myso » sob dub 09, 2005 22:45

pekne. mas ceske alebo ruske svetla?inak ja uz mam tie zrkadlove "diadem-y" ziarovky - vyzera to este lepsie...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Majo » ned dub 10, 2005 08:16

Ruske. Svetla su este stale povodne a sklo som jedno dokupil(280Sk) tiez Rus. Sice Stevo mi jedno pri tejto prilezitosti daroval, no bolo Ceske a nechcel som mat kazdu stranu inu. Takze diky Stevo, vratim :wink:
Bohuzial nazivo to nevyzera az tak dobre - dost to vidno, ze to nieje celkom chromove(na tu umelu hmotu smeroviek to zle chytilo - riadne svetla su dobre) :(
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Števo » ned dub 10, 2005 10:47

Ved vies Majo co nas caka ochvilu. Lebo aj ja mam presne tu istu stranu prasknutu co Ty si mal zlomenu. Ale u mna to az tak nevidiet.
Ale ked uz prisla ta choroba. Tak si opravim svetlo a rovno stym budu aj cire smerovky :D :D

Myso ako by som to nazval. No Ty si vyrus a my chytame od Teba chorobu :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Příspěvekod Pato » ned dub 10, 2005 11:07

Pod chromovy sprej musi ist kvalitny zaklad, najlepsie cierny, a chromu niekolko vrstiev (co najviac co najtensich) neviem ale co to spravi od tepla...
Uživatelský avatar
Pato
 
Příspěvky: 88
Registrován: sob bře 19, 2005 22:46
Bydliště: Bratislava

Příspěvekod Števo » ned dub 10, 2005 11:37

Teraz su uz zvlast urcene spreje. Niektore zvladaju teplo,niektore nie.
Zalezi od toho aky spray kupil Majo. Mne sa zda , ze on oskrabal dole chrom a tam by mal byt cierny zaklad.
Števo
 
Příspěvky: 298
Registrován: čtv říj 21, 2004 21:04
Bydliště: Veĺký Krtíš

Příspěvekod Majo » ned dub 10, 2005 12:23

ten spray stal 3 stofky(250ml) :( Ale zaklad som tam nedaval ziadny, to je pravda a ten stary chrom(skor zvysky stareho chromu) som umyl acetonom. Striekal som 4 tenke vrstvy, v tom to nie je. No co, ked budu peniaze aj tak kupim nove lampy 8)
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Předchozí

Zpět na Zajímavé úpravy a vylepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků