Doplnění 2105 o otáčkoměr a umístění zbývajících budíků

Moderátor: Moderátoři

Doplnění 2105 o otáčkoměr a umístění zbývajících budíků

Příspěvekod Dalibor29 » úte pro 09, 2014 19:08

Zdravím, chtěl bych místo levého sdruženého budíku dát otáčkoměr z 06. Zároveň bych chtěl zapojit budík tlakoměru oleje. Kam dát budíky teploty chladící kapaliny, stavu paliva a tlaku oleje, aby byly na očích? Už jsem je viděl pod palubovkou nebo nad rádiem, ale tyto řešení se mi moc nelíbí, stejně jako výměna palubovky za tu v 07. Máte nějaké jiné nápady?
Dalibor
VAZ 2105

"Hranatci jsou ušlechtilé zázraky sovětské techniky, jež vznikly šlechtěním jich samotných speciálně vyšlechtěnými sovětskými inženýri, k tomuto účelu určenými. :D "
Uživatelský avatar
Dalibor29
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv črc 31, 2014 20:43
Bydliště: okres Novojičínský

Re: Doplnění 2105 o otáčkoměr a umístění zbývajících budíků

Příspěvekod Majo » úte pro 09, 2014 20:22

ja som vlavo nechal tu velku pseudo-vec a voltmeter nahradil neoriginalnym otackomerom. Tlakomer oleja som ovsem ozelel.

Dalsie riesenie je vyhodit iba pristrojovy stit - ten plast okolo budikov, nahradit ho napr hlinikovym plechom a do neho si lubovolne nahadzat budiky podla gusta....

Pri zachovani Tvojich poziadavok je malo moznosti

len pre obraznost foto 07mickovej upravenej(v mensom rozsahu by to slo aj u 05)
Obrázek
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Re: Doplnění 2105 o otáčkoměr a umístění zbývajících budíků

Příspěvekod Dalibor29 » úte pro 09, 2014 21:23

Ta palubka na obrázku vypadá moc pěkně. S tím hliníkovým plechem to není špatný nápad, děkuju. Až bude čas, tak to zkusím, zatím jej však velmi postrádám.

Tímto prosím moderátory o uzamčení - bylo mi již zodpovězeno.
Dalibor
VAZ 2105

"Hranatci jsou ušlechtilé zázraky sovětské techniky, jež vznikly šlechtěním jich samotných speciálně vyšlechtěnými sovětskými inženýri, k tomuto účelu určenými. :D "
Uživatelský avatar
Dalibor29
 
Příspěvky: 72
Registrován: čtv črc 31, 2014 20:43
Bydliště: okres Novojičínský


Zpět na Zajímavé úpravy a vylepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků

cron