El. posilovac rizeni

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Radek » ned pro 18, 2005 15:55

Myso píše:no chlapaci dajte si do poriadku riadenie, mam volant 34cm a jayzdim s nim tak ako ai ty predstavujes jazdu s posilovacom...
Přesně tak, už se opakuju, ale mám volant cca 35cm a po tom, co jsem četl, jak tady všichni zápasí s řízením, jsem se cejtil jak Rambo. Kdo mě zná, ví, že do něj mám na světelný roky daleko... :lol:
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvekod Trevor » ned pro 18, 2005 17:59

Majo píše:kua to vyzera super. vsak to by sadlo jak prdel na serbel :D
Niva ma ten isty vrch co 01-07 takze neviem co riesite. Toto je co som vravel, zapojit + a - a fachcime :D
este zistit kto a za kolko by to sem doviezol :?


No ved to je ten problem. Keby to bolo aj za 15k tak je to celkom dost :(
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned pro 18, 2005 18:28

lokombo: spínačka se dává nalevo do té kruhové díry.. ale aj tak, kdyby to bylo napravo tak si hotl hodíš spínačku napravo..
jo jinak se můžeme zeptat toho hodného pána co voz náhradní díly z ruska (tet nevim jak se jmenuje, jo vašenkov?)... :wink:
no a jinak přemýšlim jak bude uchycenej ten hřídel řízení k tomu posilovači.. jedna možnost je tak že se to spojuje k těm tyčím co jsou v sedmičce (a ještě nevim v čem) oni maj ten malej kardánek, tajk se to spoji do něho, čili odpadne horni kus.. ale to znamená že třeba do jedničky to nepůjde??? neboi jo?? to by se ale musela vyměnit celá tyč aji s převodovkou řízení??.. :roll: :roll: :roll:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Trevor » ned pro 18, 2005 18:46

No podla vsetkeho to vyzera tak ze ten kratky kardanek tam asi nebude lebo ta oska z toho posilnovaca je dost dlha takze to pojde uz priamo na domcek riadenia stym ze to pojde cez jeden homokineticky klb.
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned pro 18, 2005 19:09

Trevor píše:No podla vsetkeho to vyzera tak ze ten kratky kardanek tam asi nebude lebo ta oska z toho posilnovaca je dost dlha takze to pojde uz priamo na domcek riadenia stym ze to pojde cez jeden homokineticky klb.

no počkej podle toho co jsi napsal jsem pochopil že to chápu uplně jinak.. teda podle toho co jsi napsal by to mělo být jako obrázek 1) ale u toho mi nesedí třeba ta poloho spínačky a taky by se to nevlezlo pod ty pedály..
no ale já sem myslel že to bude jako obrázek 2)a u toho mi zas nesedí to žena tom tísícihranu není závit..
no a nebo je možnost že je ta fotka zdefotmovaná a pak už nevi.. bude to asi tak jak říkáš ty ale ještě k tomu vzhůru nohama.. jo pokut by to bylo tak jak říkáš a k tomu vzhůru nohama, tak by bylo všechno na svím místě a možná by se to tam nějak vcuclo.. :roll: :roll: :roll:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Trevor » ned pro 18, 2005 19:45

Fu tak to ti teraz neviem povedat lebo podla tohoto obrazku by tie uchytky posilnovca mali ist na miesto suciastky s cislom 11 ale neviem ze ci je to pri nohach alebo volante.
Obrázek

Ked sa pozrem na 07 pod palubovku tak volant je uchyteny dvomi M8 skrutkami a to je hore takze neviem
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned pro 18, 2005 19:49

no přesně v místech té 11 to bude, ale nevim jestli to bude v těch horních dírách nebo v těch spodních.. :roll: no a kterou stranou k volantu a kterou k převodovce.. :roll: no ale vypadá to tak že by to mělo být určitě tak jak říkám.. čili podle obrázku č 2..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Trevor » ned pro 18, 2005 19:52

Teraz si presne nevzpomeniem lebo v nive som sedel len raz a neviem na ktorej strane je spinacia skrinka ale mne sa zda ze na lavo ako u 01-07 takze keby ta dlha oska isla k volantu tak by aj pasovala spinacia skrinka ale zase si neviem predstavit pedale

Edit
No vyzera to tak ze 2) bude spravne. Sice to dobre nevidiet ale na tej oske je aj diera na srob, ako je uchyt spinacej skrinky tak je tam taka mala konzola co je asi vtej polohe ako u 07 aj ked roztec dier je mensia ale co je podstatne tak niva ma take iste packy na smerovky atd ako 07 takze to nikde inde nemoze ist ako nastrcit na to cierne telo domceku posilnovaca :idea:
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Majo » ned pro 18, 2005 20:55

kurna, co riesite? Som myslel, ze to musi byt kazdemu jasne :? Ved predsa Niva ma cely vrch zhodny s typovou radou 05 vyssie, teda s tycami s klbami. Vrchna cast je samozrejme ta, kde su drazky a zavit! Na obrazku LRRH je to moznost 2! Spinacka je nalavo! Ako Vam to len vystvetlit :?
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Trevor » ned pro 18, 2005 20:58

nestresuj my sme len trochu filozofovali :read2:
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned pro 18, 2005 21:00

Trevor píše:Edit
No vyzera to tak ze 2) bude spravne. Sice to dobre nevidiet ale na tej oske je aj diera na srob, ako je uchyt spinacej skrinky tak je tam taka mala konzola co je asi vtej polohe ako u 07 aj ked roztec dier je mensia ale co je podstatne tak niva ma take iste packy na smerovky atd ako 07 takze to nikde inde nemoze ist ako nastrcit na to cierne telo domceku posilnovaca :idea:


no je to jasný!! resume:osobně si myslim že to tam pujde! možná to bude chtít pár ůprav.. podle mě na druhé straně toho posilovače je ten malej kardanek kterej zapojíš do té druhé poloviny hřídelky, těma dvěma dírama se to uchytí do těch děr co jsou normálně v autě blíž k pedálům, budou se muset dodělat dvě diry pro ten horní ůchyt, no a spínačka je na svím místě.. no a páčky co sou pod volantem se nasunou na tu černo přírubu a pojistí se čroubkem.. přihazuju menší nákres (samozřejmě že je tak jak si to myslím já tak mě prosim opravte)..

jo jinak pro miša: může se to udělat vypínací.. podle nálady si to můžeš pouštět a vypínat.. :wink:
Naposledy upravil Little Red Riding Hood dne ned pro 18, 2005 21:03, celkově upraveno 1
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Little Red Riding Hood » ned pro 18, 2005 21:01

Trevor píše:nestresuj my sme len trochu filozofovali :read2:


přesně!!!!!
:lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink:
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod capodrak » ned pro 18, 2005 21:50

Dobře kolik stojí ? a kdo ho doveze ?

Dalo by se posilovač vypínat a jezdit "bez něj" ? a tím ho používat jen při parkováni nebo když je ho třeba ... pochbuju že by to byla tak chytrá verze co při viší rychlosti tuhne
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Trevor » ned pro 18, 2005 21:51

Chcelo by to uz len nejaky ten exemplar posilnovaca :lol:
530i
Chatka 12 4ever :mrgreen:
Expedicia Eesti 2010
Trevor
 
Příspěvky: 759
Registrován: ned zář 04, 2005 19:09
Bydliště: Šurany -SK

Příspěvekod capodrak » ned pro 18, 2005 21:55

Trevor píše:Chcelo by to uz len nejaky ten exemplar posilnovaca :lol:
to by chtělo :wink:
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé úpravy a vylepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků