Alarm, centrál, DO

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod capodrak » čtv říj 20, 2005 14:56

Pátrač píše:to capodrak : průchodky jsem musel zvětšit už z toho důvodu že mi tam jdou dva dráty ke světlu a teď tam přibylo ještě 5 ks do předních dveří pro centrál a do zadních to musím udělat nově, protože tam žádný dráty nevedou. a rovnou jsem to trochu naddimenzovla kvůli el. stahování oken a ev. vyhřívaným nebo el naklápěným zrcátkům. Ale to je hdba budoucnosti.
to Ondra07 mrkni do jiný sekce tam jsem se ptal přímo na stahování vokena le problém je ten že s tím asi nikdo nemá zkušenosti. teda přemejšlím jestli vůbec vím vo někom tady z fóra, kdo má elektrický vokýnka už hotový. Nepočítám kluky z Matta sportu a nebo toho kluka ze zelenou bestií ze slovenska.
jedi co bych chtěl na zrcátcích el. sou blonkry jinak mi to je naprdlačku :wink: možná vyhřívání ale sklápění ? to bych tam musel mít sloní ušiska abych je potřeboval sklápět :wink: ...jinak stěmam pruchodkama máš pravdu sem si to neuvědomil :wink: reptáky, světýlka el.vokínka po případě vyhříváni a blinkr to už je pěknej chumel :!:
Uživatelský avatar
capodrak
 
Příspěvky: 224
Registrován: pon pro 20, 2004 23:14
Bydliště: Boskovice

Příspěvekod Ondra 07 » čtv říj 27, 2005 20:17

Hosi co mate ten central z automanie,dal by se tam nejak pridat jeste patej motorek s zvlastnim tlacitkem na otvirani kufru,dalkove???Piste pls rychle dost to hori :shock:
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Dusan » sob říj 29, 2005 13:28

Luděk dik za nakres a napad ohľadom centralu zadnych dveri :)
Už to zamyka a odomyka na všetkých dverach :D
Dusan
 
Příspěvky: 3869
Registrován: stř čer 02, 2004 17:29
Bydliště: Kosice-okolie

Příspěvekod Patrac » pon říj 31, 2005 08:43

Ondra 07 píše:Hosi co mate ten central z automanie,dal by se tam nejak pridat jeste patej motorek s zvlastnim tlacitkem na otvirani kufru,dalkove???Piste pls rychle dost to hori :shock:

řeším to teď ale je to dost o ničem. Motorek se dá použít buď dvou nebo pěti vodičový. podle toho co si objednáš. jde o typ auta. Pokud máš se zámkem pouze na zamčení tak jsi v řiti protože odemčením se kufr rovnou otevře. což je asi kapku o ničem. Pokud máš kufr na takovej ten zámek na zamáčknutí tak je to řešitelné ale musí se do zámku udělat dost zásah aby šel připojit motorek. Právě řeším jak osadit do mé 07 zámek na stalčení. Prostá výměna za zámek třeba z 03 neexistuje, pajšl je totál jinej takže vyměnit to nelze ale mám doma jeden zámek z 03 už jsem ho rozkuchal a testuju úpravu. Za motorek 2 vodičovej dáš 80 kč což není moc. kabely se dají protáhnout takže rada. Kup motorek a buď ti doma zůstane jako náhradní a nebo se ti to podaří naimplantovat. buď sám a nebo počkej co s tím vyoslím já :wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Tomáš » pon říj 31, 2005 18:59

Pátrač píše:
Ondra 07 píše:Hosi co mate ten central z automanie,dal by se tam nejak pridat jeste patej motorek s zvlastnim tlacitkem na otvirani kufru,dalkove???Piste pls rychle dost to hori :shock:

řeším to teď ale je to dost o ničem. Motorek se dá použít buď dvou nebo pěti vodičový. podle toho co si objednáš. jde o typ auta. Pokud máš se zámkem pouze na zamčení tak jsi v řiti protože odemčením se kufr rovnou otevře. což je asi kapku o ničem. Pokud máš kufr na takovej ten zámek na zamáčknutí tak je to řešitelné ale musí se do zámku udělat dost zásah aby šel připojit motorek. Právě řeším jak osadit do mé 07 zámek na stalčení. Prostá výměna za zámek třeba z 03 neexistuje, pajšl je totál jinej takže vyměnit to nelze ale mám doma jeden zámek z 03 už jsem ho rozkuchal a testuju úpravu. Za motorek 2 vodičovej dáš 80 kč což není moc. kabely se dají protáhnout takže rada. Kup motorek a buď ti doma zůstane jako náhradní a nebo se ti to podaří naimplantovat. buď sám a nebo počkej co s tím vyoslím já :wink:



ČEKÁM :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Krwel » pon říj 31, 2005 19:57

Pokud mas na centralu extra drat a funkci na otevreni kufru, tak to jde udelat, tak jak to tu uz nekdo popisoval. Dat na viko motorek, ktery pri stisku tlacitka otevre kufr, ten se odklopi a pruzina v zamku je dostatecne silna, aby vratila motorek opet do puvodni polohy. Taky si to tak chci udelat.
Uživatelský avatar
Krwel
 
Příspěvky: 128
Registrován: stř čer 02, 2004 07:40
Bydliště: Říčany u Prahy

Příspěvekod Luděk Musil » úte lis 01, 2005 08:07

Přesně, jak píše Krwel.
Já mám na DO pouze tlačítka otevřít a zavřít. Oni (Automania) sice na ilustračním obrázku ukázali čtyřtlačítkové DO, ale poslali tohle. L.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Patrac » úte lis 01, 2005 08:17

Luděk Musil píše:Přesně, jak píše Krwel.
Já mám na DO pouze tlačítka otevřít a zavřít. Oni (Automania) sice na ilustračním obrázku ukázali čtyřtlačítkové DO, ale poslali tohle. L.

Jo a včera jsem jim psal protže já mám bez alarmu a chtěl jsem vědět co tam znamenají a na co jsou dva kabely. Takže už to vím a podle toho co jsem jim psal mi dokonce odpověděli, že to zapracují do tisku návodu. :wink:
Vážený pane,
 
zmíněné dva dráty jsou VSTUPY a je možné je použít, chceme-li například daný centrál ovládat pomocí jiného ovladače (třeba alarm).
Většinou tedy zůstávají nezapojeny.
V každém případě děkuji za připomínky, pokusíme se Vaše náměty aplikovat do výroby. Automania
 
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Ondra 07 » úte lis 01, 2005 22:04

Pátrač píše:
Luděk Musil píše:Přesně, jak píše Krwel.
Já mám na DO pouze tlačítka otevřít a zavřít. Oni (Automania) sice na ilustračním obrázku ukázali čtyřtlačítkové DO, ale poslali tohle. L.

Jo a včera jsem jim psal protže já mám bez alarmu a chtěl jsem vědět co tam znamenají a na co jsou dva kabely. Takže už to vím a podle toho co jsem jim psal mi dokonce odpověděli, že to zapracují do tisku návodu. :wink:


Aha takze ted mi neni uplne jasny jestli je to mozny u toho centralu z automanie udelat ci ne...Totiz chci kupovat ten typ i s alarmem a zamek mam ten co se otvira pouze otocenim klicku.Chci ho uplne zrusit,zavarit a zarovnat.otvirat kufr chci tlacitkem na ovladani....Proto se ptam pujde na tento central pripojit solo motorek (jedno kolikadrat) kterej bude mit solo tlacitko na ovladani???Dohromady to byt nemuze,jinak se pri odemceni auta otevre kufr :cry: To uz bude vsem uplne jasny ze s tohle auto zije vlastnim zivotem :wink:
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Patrac » stř lis 02, 2005 07:20

Motorek si do kapoty klidně dát můžeš stačí na to dvoužilovej. Normálně ho napojíš na plus a mínus přez obyčejný tlačítkový vypínač který dáš na palubku. a funguje to bude to naprosto samostatný okruh a s centrálem to nebude mít nic společnýho ( teda stejnej motorek) :lol:
mmj bych zatím nelámal hůl nad tím jestli to půjde nebo nepůjde ovládat přímo centrálem. stačí tam nechat zámek resp ho zaměnit se zámkem z 03/06 ale musí se kapku resp dost upravit. Nejvíc mne sere že ten zámek tělo je udělaný ze zinkový slitiny a s tou prakticky nejde nic dělat. Pájet vařit, letovat... jedině to nějak sešroubovat nalisovat nebo začepovat. musí se prodloužit ta středová oska...No ale řeším problém jinej. budu muiset mít dva klíčky pro otevírání. Jedny pro dveře a druhý pro kufr. Ten zámek z 03 co se mi podařilo sehnat má totiž jiný drážkování. Stavítka by nebyly problém ale to že tam nejde zastrčit můj klíč už bohužel nevyřeším. No tak co. budu mít dva kličky, kufr a dveře ovládáný centrálem. :wink: ten jeden klíček navíc přežiju.
mmj přeji hodně štěstí se zavařeným zámkem a doporučuju udělat to hoooodně dobře aby si nedopadl jako několik lidí z ladaklubu kteří pak kufr otevírali krumpáčem... :twisted: :roll:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Ondra 07 » ned lis 06, 2005 11:43

Pátrač píše:Motorek si do kapoty klidně dát můžeš stačí na to dvoužilovej. Normálně ho napojíš na plus a mínus přez obyčejný tlačítkový vypínač který dáš na palubku. a funguje to bude to naprosto samostatný okruh a s centrálem to nebude mít nic společnýho ( teda stejnej motorek) :lol:
mmj bych zatím nelámal hůl nad tím jestli to půjde nebo nepůjde ovládat přímo centrálem. stačí tam nechat zámek resp ho zaměnit se zámkem z 03/06 ale musí se kapku resp dost upravit. Nejvíc mne sere že ten zámek tělo je udělaný ze zinkový slitiny a s tou prakticky nejde nic dělat. Pájet vařit, letovat... jedině to nějak sešroubovat nalisovat nebo začepovat. musí se prodloužit ta středová oska...No ale řeším problém jinej. budu muiset mít dva klíčky pro otevírání. Jedny pro dveře a druhý pro kufr. Ten zámek z 03 co se mi podařilo sehnat má totiž jiný drážkování. Stavítka by nebyly problém ale to že tam nejde zastrčit můj klíč už bohužel nevyřeším. No tak co. budu mít dva kličky, kufr a dveře ovládáný centrálem. :wink: ten jeden klíček navíc přežiju.
mmj přeji hodně štěstí se zavařeným zámkem a doporučuju udělat to hoooodně dobře aby si nedopadl jako několik lidí z ladaklubu kteří pak kufr otevírali krumpáčem... :twisted: :roll:


Tak kdyz jsme u toho tak ja mam dva klicky od toho co jsem to koupil jsou uplne stejny,takze vzdycky stojim u kufru a davam si 50-50 kterej to bude.Jinak spolehlivy to byt musi no....Ale pokud bych si tam nezabouchl klice (coz je mym dobrym zvykem) :oops: tak mi to moc nevadi,do kufru se da dostat v pohode pres nadrz,ale je to nadyl...Musel bych se nekam skovat aby to nevypadalo ze to kradu :oops:
Uživatelský avatar
Ondra 07
 
Příspěvky: 654
Registrován: stř říj 05, 2005 21:31
Bydliště: Olomouc / Brno

Příspěvekod Myso » ned lis 06, 2005 11:57

www.ladaklub.com/myso/upravy/kufor neriesil som to dialkovym lebo alarm mam iba s jednym okruhom, mam pod pristrojovkou tlacitko na otvaranie kufra...spokojnost uuuplnaaa.

na central som tiez musel vyberat tu pruzinku zo zadnych dveri, este na uplne prvom bechynskom zraze mi to poradil ales...

dvere nastavujem rovnako ako ludek, aj ked minule sa mi nedarilo so spolujazdcovymi, az prisiel otec, kukol a zistil ze na opacnej strane(vo dverach) mi na zamku chybaju vsetky 3 sroby...takze tak...musel som trieskat s dverami tak ze skoro okno vypadlo...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod ARMAN » pon led 23, 2006 20:26

Tak jak fachči central? Dalka funguje? Jak jste spokojeni? Nezamrzaji motůrky? jelikož mi zamrzly zamky musel jsem zapalovat papir a hřat zamek abych se dostal do auta :oops:
Myslim ten central od Automanie :)
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » pon led 23, 2006 20:32

ARMAN píše:Tak jak fachči central? Dalka funguje? Jak jste spokojeni? Nezamrzaji motůrky? jelikož mi zamrzly zamky musel jsem zapalovat papir a hřat zamek abych se dostal do auta :oops:
Myslim ten central od Automanie :)


Ale kuš. :? Kup si rozmrazovač a preventivně všechno nastříkej. :wink:
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod ARMAN » pon led 23, 2006 21:05

Ono to vypada blbe když jseš v kvadru a vypada to že chceš někomu podpalit auto :lol: celych 10 minut :lol:
Už nastřikano ale tim WC40 nebo co... rozmrazovaci už neměli a jejda! ani jsem netušil že zamky mužou tak dobře fungovat :mrgreen:
Uživatelský avatar
ARMAN
 
Příspěvky: 196
Registrován: pon srp 22, 2005 11:01
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Zajímavé úpravy a vylepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků