Rezonátor

Moderátor: Moderátoři

Rezonátor

Příspěvekod Ice » pát srp 21, 2009 23:58

Zdar,
chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s tuningovým rezonátorem v 2101 třeba od Dynomax? - http://www.sportovniautodoplnky.cz/spor ... k-muffler/
Jestli má s ním auto dobrý zvuk nebo jsou to jen vyhozené peníze? Nejlepší by bylo asi nějaké video s natočeným zvukem 2101čky s rezonátorem. Díky.
Naposledy upravil Ice dne sob srp 22, 2009 12:13, celkově upraveno 1
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Ice
 
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Re: Rezonátor

Příspěvekod Petr HC » sob srp 22, 2009 06:48

Ice píše:Zdar,
chtěl bych se zeptat jestli někdo nemáte zkušenost s rezonátorem v 2101? Jestli má s ním auto dobrý zvuk nebo jsou to jen vyhozené peníze? Nejlepší by bylo asi nějaké video s natočeným zvukem 2101čky s rezonátorem. Díky.

Zadej do "hledat" ¨heslo "laděný" a dovíš se více. Podle mne-vyhozené peníze.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Příspěvekod rosta » sob srp 22, 2009 11:40

já mám na 05 rezonátor místo posledního tlumiče a zní to super-možná trochu chraplavě a nahlas ale zvuk je to doost dobrý-použil jsem rezonátor z citroenu ksara
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Ice » sob srp 22, 2009 12:11

rosta píše:já mám na 05 rezonátor místo posledního tlumiče a zní to super-možná trochu chraplavě a nahlas ale zvuk je to doost dobrý-použil jsem rezonátor z citroenu ksara


No mě spíš zajímá použití toho tuningového třeba od Dynomax - http://www.sportovniautodoplnky.cz/spor ... k-muffler/
Táta ho má totiž na svém autě a zvuk je s tím dokonalý. Jenže jeho auto je Jeep Cherokee 6ti válec 4.0l se 170 vranými koníky a to je přece jen trochu jiná kategorie :lol: Tak jsem si řikal, jestli když to dám na obyčejnou čtyř válcovou 1.2ku s 60 koňmi, jestli to bude vůbec stát za to :D . Protože ten rozdív obemu a výkonu je dost velký. Nechci aby mi to totiž dělalo jen nechutnej kravál. To auto mám na denní ježdění a tak bych právě chtěl spíš zvuk jen vylepšit. Samozřejmě si mohu do auta dát šesti litrový smallblock V8 :twisted: který dělá nádherný zvuk ale taková obrovská úprava jen kvuly zvuku nemá smysl :D :D :D
BA3 21013
Cоветские автомашины навсегда!
Uživatelský avatar
Ice
 
Příspěvky: 104
Registrován: sob led 19, 2008 18:02
Bydliště: Praha

Příspěvekod rosta » sob srp 22, 2009 14:36

v tom případě kup maďara-máš to bez úprav na autě a bude to znít líp a vo malou trošku líp to pojede
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic


Zpět na Zajímavé úpravy a vylepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků