odlahcenie kasne

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod MartasBrno » pon srp 30, 2010 19:47

Některé se dokonce veřejně probíraly s náležitým pozdvižením :-D (srovnání malého mercedesu řady 100 - předražené nákupní tašky s trabantem). Legrace. Tedy než si podobnou parodii člově koupí. Mimochodem, představujete si, jak by se kutálel takový smart, kdyby ho někdo poslal do kotrmelců? Ajajaj...

Nicméně, k odlehčení kasně je asi vhodné jedno - neodlehčovat, nebo vybavit rámem. Anebo se klidně zabít, ale běda vzít sebou někoho dalšího!

Amiricas, dělal jsem si (lehce černou) legraci, když jsme složil ty tři příspěvky, úúúplně se to nabízelo. Mimoto kamarád osobně otočil (šáde) tím jednoduchým stylem, kdy při jednom přetaženém smyku nabral obrubník. Dál nemá smysl nic psát. To, že nabral ještě jakýsi stromek mu řekli až místní... Nevěděl ani kolikrát se otočil.
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Příspěvekod Hurikán » pon srp 30, 2010 23:15

Saša píše:A vhodným (nevhodným) řízením se dá převrátit jakékoli auto.

To je svatá pravda! V této souvislosti jsem si vzpoměl na jeden švédský test stability Volva 850 resp. V70. Po několika pokusech se to redakci nakonec podařilo. Bylo k tomu ale nutné jet se zcela prázdným autem, které mělo v boxu na střeše naloženo 110 kg rychlostí 90 km/č ostrý slalom. V běžném provozu se tato varianta nákladu snad nikdy nemůže objevit. Navíc bylo na střeše o 35 kg víc, než kolik udává výrobce jako maximum. A když se podíváte na video, tak je krásně vidět, že auto je i za takto nepříznivých podmínek vůči takovému zacházení poměrně dlouho imunní.

http://uk.youtube.com/watch?v=VHmzZ4-BB ... re=related
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Freedom » čtv zář 09, 2010 18:39

můj názor je že kdo nedělá kraviny tak přez boudu nepude, teda aspon ne svou vlastní vinou, ano pokud tě nabere někdo jinej a převrátí tě tak to už je zas něco jinýho, ale kdo je magor nemá na selnici co dělat to jest čistě můj názor
2107 modro - bílá barva + do budoucna buď combi 1.7i nebo Niva 5dv. dle finanční situace
Uživatelský avatar
Freedom
 
Příspěvky: 287
Registrován: úte bře 21, 2006 23:24
Bydliště: Brno Kr.Pole

Předchozí

Zpět na Zajímavé úpravy a vylepšení

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků