Prosím poraďte solidní SERVIS nebo šikulu NA ŽIGULÍKA-Praha

Moderátor: Moderátoři

Prosím poraďte solidní SERVIS nebo šikulu NA ŽIGULÍKA-Praha

Příspěvekod Shemik » ned srp 10, 2008 22:10

Zdravím Vás kolegáčci
a prosím Vás o radu. Doporučili byste mi někdo nějaký šikovný servis v Praze, kde si za přijatelnou cenu poradí s běžnými bolístkami Žigulíků :?: :lol:

PS: Mám 2101 a potřebu ji na něm:

:arrow: vyměnit brzdové destičky (možná i brzdič, mám pocit, že je prasklá jedna z dírek, do kterých se zasouvá taková ta pojistná závlačka). Na jedné straně jsem si je vyměnil sám, ale na druhé se mi díky zarezlosti a zatuhlosti nepodařilo rozebrat brzdič.
:arrow: odvzdušnit brzdy
:arrow: něco s elektrikou, nesvítí mi jedno zadní světlo, naopak bliká místo blinkru (asi nějaká kostra nebo tak něco, hledal jsem jak Šmudla, ale nenašel)
:arrow: v interiéru je často cítit benzín, hlavně po zahřátí (možná nějaká netěsnost palivových hadiček)

Případně pokud by se dalo obrátit na něko z Vás, tak samozřejmě vše (materiál i práci) normálně zaplatím. :!:
Děkuji Vám za doporučení, případně pomoc. :lol:
Naposledy upravil Shemik dne pon srp 11, 2008 08:54, celkově upraveno 2
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvekod Drobek81 » ned srp 10, 2008 22:18

Shemik píše:Doporučili byste mi někdo nějaký šikovný servis v Praze

V Praze :?: :lol:
Zkus někoho z klubu, ono by mozna stalo zato zkontrolovat brzdove hadice jestli jsou OK a celkově to obhlídnout
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Shemik » ned srp 10, 2008 22:24

Drobek81 píše:Zkus někoho z klubu

Ahoj Drobku, o to se prave pokousim touto cestou. Ty bys o nekom vedel :?:
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvekod Drobek81 » pon srp 11, 2008 02:01

bohužel, v Prahé sou samí autobusáci, tzn. teoretici co dokáží znepojízdnit auto instalací Ozona či rozdělovače s podtlakem...o solidním servisu se nedá mluvit, když už bys byl moc zoufalej tak leda oficiální servis nebo koukni do sekce servisy a tam někdo psal nějaké reference.
mmj, to je takový problém rozhejbat pístky a vyměnit brzdové hadice? U světla jsi správně napsal uzemnění, zadní světla budou uzemněné někde vzadu, to se dá dohledat...
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Pšenda » pon srp 11, 2008 07:15

Drobek81 píše:bohužel, v Prahé sou samí autobusáci, tzn. teoretici co dokáží znepojízdnit auto instalací Ozona či rozdělovače s podtlakem...o solidním servisu se nedá mluvit, když už bys byl moc zoufalej tak leda oficiální servis nebo koukni do sekce servisy a tam někdo psal nějaké reference.
mmj, to je takový problém rozhejbat pístky a vyměnit brzdové hadice? U světla jsi správně napsal uzemnění, zadní světla budou uzemněné někde vzadu, to se dá dohledat...
No dovol. Já jsem sice autobusák, ale auto jsem si vždy dokázal udržet pojízdné. Naopak jsem byl asi jeden z prvních z motorem 1700 ve staré řadě.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Acibuk » pon srp 11, 2008 07:20

Pšendaservis:)

ahoj chlape:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Drobek81 » pon srp 11, 2008 07:25

Pšenda píše:No dovol. Já jsem sice autobusák, ale auto jsem si vždy dokázal udržet pojízdné. Naopak jsem byl asi jeden z prvních z motorem 1700 ve staré řadě.

kuš chlape, sem si nevšiml že bys chodil na fórum, jinak bych Tě samozřejmě zmínil :wink:
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Pšenda » pon srp 11, 2008 08:03

Drobek81 píše:
Pšenda píše:No dovol. Já jsem sice autobusák, ale auto jsem si vždy dokázal udržet pojízdné. Naopak jsem byl asi jeden z prvních z motorem 1700 ve staré řadě.

kuš chlape, sem si nevšiml že bys chodil na fórum, jinak bych Tě samozřejmě zmínil :wink:
Já se tady jen probírám příspěvkama. A většinou jen čtu. A na 2101 bych si čas nějak mohl udělat.
Ford Sierra 2.9i V6 Manuál Ghia - 150 koní a jede to šíleně, jak jinak než na LPG
Pšenda
 
Příspěvky: 313
Registrován: úte čer 01, 2004 14:38
Bydliště: Praha

Příspěvekod Shemik » pon srp 11, 2008 08:59

Pšenda píše:A na 2101 bych si čas nějak mohl udělat.

Dik Psendo, napisu Ti SZ.
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvekod Shemik » pon srp 11, 2008 09:42

Drobek81 píše:leda oficiální servis nebo koukni do sekce servisy a tam někdo psal nějaké reference.
mmj, to je takový problém rozhejbat pístky a vyměnit brzdové hadice? U světla jsi správně napsal uzemnění, zadní světla budou uzemněné někde vzadu, to se dá dohledat...

No predpokladam, ze ofiko servis bude asi dost drahy, ze? Mel jsem VW a mam jeste Peugeota, tak u techto znacek to tak je, jak u Lady nevim, ale predpokladam, ze to nebude velky rozdil. Uz jste nekdo ten ofiko sevis vyzkouseli :?:

Jinak sem tam jsem si neco na aute udelal i sam, ale jsem dost omezeny ohledne prostoru a naradi, mam v garazi jen par zakladnich cajku, takze co slo, to jsem udelal a tady u tech veci, co jsem psal, jsem se drobatko zasekl. Take nemam moc casu na reseni techto veci, takze bych radsi aby to udelal nekdo, kdo vi ktera bije. Ja myslim, ze pro nejakeho zigulackeho sikulu to je prace na 1 ci 2 hodky a hlavne bude vedet co a jak, kam sahnout a tak. Na rozhazovani nemam, proto se nehrnu do znackoveho servisu, ale normalka nekomu ztaplatit i s nejakym tim zpropitnym neni problem. 8)

Jinak nemohu najit tu sekci servisy, kde mam hledat :?:
Dik :D
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvekod Drobek81 » pon srp 11, 2008 09:49

Ve volném stylu / Zkušenosti se servisy...
Moudrost nepřichází vždy s věkem. Někdy věk přichází sám.
Starý dům a mladá žena - hojnost práce zaručena.
Práce vyžaduje čím dál větší vzdělání, vzdělání čím dál větší práci.
Uživatelský avatar
Drobek81
 
Příspěvky: 2129
Registrován: pon lis 01, 2004 19:47
Bydliště: Brno-Vyškov

Příspěvekod Nemo » pon srp 11, 2008 09:58

Jak na to spěcháš?
Já jsem teď marod(pajdám),pak mě čeká dovolená, takže by padalo v úvahu až začátek září. Nebo možná příští víkend,ale to nevím, jestli se dám do té doby dohromady. :?
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod Shemik » pon srp 11, 2008 10:08

Drobku, diky.

Nemo, parada, take diky za nabidku. Idelani by bylo dokoncit to do konce tohoto tydne. Prozatim jsem se predbezne domluvil na tento patek (pripadne i sobotu) s Psendou, tak uvidime, co se vse se mu podari dokoncit. V kazdem pripade, jak i sam Psenda rika, kdyby se to nepodarilo udelat cele, tak budu potrebovat pomoc dal. Takze Te Nemo povedu v patrnosti a kdyztak bych se ozval. Moc diiky za nabidku pomoci. :lol:
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvekod Shemik » úte zář 23, 2008 09:28

Kamarádi, nemáte někdo k mání starší pravý přední brzdič na 2101 za rozumnou cenu :?:
Předem děkuji za případné nabídky :lol:
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Příspěvekod Shemik » úte zář 23, 2008 09:39

Pripadne nedisponuje nekdo z Vas v Praze autogenem ci necim i mnohem mensim, cim by slo nahrat zavlacky krytu brzdovych desticek, ktere nam bohuzel nejdou vyndat :?:
.
[shadow=green]Shemik[/shadow] :lol:
.
Uživatelský avatar
Shemik
 
Příspěvky: 53
Registrován: čtv úno 28, 2008 16:19
Bydliště: Praha/Č.Krumlov

Další

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků