Mičiho 2105 - možno smazat

Moderátor: Moderátoři

Mičiho 2105 - možno smazat

Příspěvekod Miči » pát čer 27, 2008 18:05

Včera jsem se díval jak mi na vladislavským nádru místní domorodec (ten jejich bagr kazistvět - Golijáš) bez jediného soucitu zmačkal moji ladu... Pánové dejte si pozor kam parkujete auta - já si jel na to nádraží (místní vrakoviště) pro nějaký blbosti z jednoho na smrt určeného žiga...no bohužel jsem svůj automobil ve stavu vyvařování (tedy to vypadlo docela škaredě) postavil blízko té obludy, do které asi po hodině co jsem se vrtal v motoru toho šrotu, nastoupil motající se pracovník. Byl na kašu vožralej, ale moje auto včetně mého mobilního telefonu zvrakoval dokonale. Doslova deset metrů předemnou do toho zapíchl tu radlici, zmáčknul a položil do lisu, než jsem ho stihl vyhodit z bagru mělo žigo rozvor 1m,ve snu by mě nenapadlo,že se to může stát. Chyba byla, že jsem stařičkou ladu (23let) spustil na deset minut z očí. :cry:
Naposledy upravil Miči dne sob zář 13, 2008 20:32, celkově upraveno 1
Miči
 

Příspěvekod Kewint » pát čer 27, 2008 18:23

Miči píše:Včera jsem se díval jak mi na vladislavským nádru místní domorodec (ten jejich bagr kazistvět - Golijáš) bez jediného soucitu zmačkal moji ladu... Pánové dejte si pozor kam parkujete auta - já si jel na to nádraží (místní vrakoviště) pro nějaký blbosti z jednoho na smrt určeného žiga...no bohužel jsem svůj automobil ve stavu vyvařování (tedy to vypadlo docela škaredě) postavil blízko té obludy, do které asi po hodině co jsem se vrtal v motoru toho šrotu, nastoupil motající se pracovník. Byl na kašu vožralej, ale moje auto včetně mého mobilního telefonu zvrakoval dokonale. Doslova deset metrů předemnou do toho zapíchl tu radlici, zmáčknul a položil do lisu, než jsem ho stihl vyhodit z bagru mělo žigo rozvor 1m,ve snu by mě nenapadlo,že se to může stát. Chyba byla, že jsem stařičkou ladu (23let) spustil na deset minut z očí. :cry:


to nemyslíš vážně :(
Lada 2105-rv.1984,1.3-v GO
Lada 2107,LPG,1,7i,5kvalt
Škoda Forman-1993
Člen LKCS
MÍSTO PORSCHE JEZDÍM LADOU , OBČAS V LÉTĚ SVEZU MLADOU !!
Uživatelský avatar
Kewint
 
Příspěvky: 1683
Registrován: stř kvě 02, 2007 13:05
Bydliště: Česká Třebová

Příspěvekod Miči » pát čer 27, 2008 19:14

Dneska je možný úplně všechno! A náhrada 8 000kč dle tržní ceny! A prej můžu bejt rád, že jsem to tak výhodně prodal...
Miči
 

Příspěvekod Laďuša » pát čer 27, 2008 19:15

O majn Gott, tak to by mě asi jeb*o..... Napích jsi ho taky? Upřímnou soustrast...
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Jelen » pát čer 27, 2008 20:41

A satisfakoval ses na pánovi?
Uživatelský avatar
Jelen
 
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvekod Nulašestka » pát čer 27, 2008 21:10

By nebylo na škodu upozornit je, že v tom autě taky mohl někdo klidně sedět a už by solili jak mourovatý. To je na žalobu. :evil: Pak nějaká újma na duševním zdraví, šok a tak podobně, byl by to zajímavej proces. Otázkou však je, jestli jsi neparkoval někde, kde jsi neměl.
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Miči » sob čer 28, 2008 19:12

No chlapi,tam neni parkoviště,normalne jedete po place ke kanclu...a to byl asi ten pruser,nalitýho bargristu jsem jen vyhodil z bagru a to bylo tak všechno,ten nevěděl o světě...jinak mam ted papiry od vraku,zbytek z spz,a jedno skoro stejny auto na zahradě, poradi někdo co s číslama?kastle motoru atd?Pac k tomu co je na zahradě nemám papíry...víc SZ pls
Miči
 

Příspěvekod George DeLorean » sob čer 28, 2008 19:22

... tak chlape tohle je mi fakt uprime lito!! :shock: :shock: :shock:
Zabit malo!!!!
TOYOTA EL54 Paseo
TOYOTA AE86 LEVIN
LADA 2101 1977 Movie star (2008-2011)
LADA 21011 1974 DMC (1995-2011)
LADA 21073i 1996 (2007-2009)
Uživatelský avatar
George DeLorean
 
Příspěvky: 439
Registrován: stř lis 22, 2006 19:50
Bydliště: Praha

Příspěvekod utia » sob čer 28, 2008 19:43

Je tohle mozny... Toho chlapa bych snad uskrtil! :axe:
Dva dny nato seděl Pú na své větvi,
pohupoval nohama sem a tam,
vedle něj, stály čtyři hrníčky medu...
Uživatelský avatar
utia
 
Příspěvky: 405
Registrován: úte pro 13, 2005 14:57
Bydliště: Praha

Příspěvekod Teepee » sob čer 28, 2008 21:57

Cože to co jako? Alkohol v práci? Při obsluze zařízení?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Miči » sob čer 28, 2008 22:22

Teepee píše:Cože to co jako? Alkohol v práci? Při obsluze zařízení?
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

alkohol v práci = moje auto v lisu... jinak s ladou plánuju pokračovat,akorát teda začnu tvořit jinou, páč to už se fakt nedá spravit, přecejen to bylo dlouhý asi metr a půl a vysoký 60cm - silně pochybuju, že by z toho šlo ještě udělat auto... pro začátek bych se zeptal čím proboha vyvařujete ten ruskej plech, snažil jsem se inventorem přivařit obyčejnej 1mm plech k ruskýmu blatníku a je to snad nemožný nebo co :shock: :shock: :shock:
Miči
 

Příspěvekod Teepee » sob čer 28, 2008 22:29

No chtěl jsem naznačit, že alkohol obecně do zaměstnání nepatří a mám ten (jen) pocit, že nad zaměstnavatelem bdí ve věci dodržování zákoníku práce "Úřad práce". Možná by to ale v danou chvíli zasloužilo policejní prošetření, přece jen, Alkohl při obsluze stroje a Neoprávněné nakládání s cizí věcí.
Nechci ani pomyslet jak bych reagoval, o osudu svého stroje si rozhodnu sám, ale aby ho nějakej ožralej kr..én hodil svévolně do lisu za mými zády, to bych možná nervově neunesl a v danou chvíli byl schopnej "telefonovat i prezidentovi".
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Nemo » sob čer 28, 2008 22:45

Miči píše:pro začátek bych se zeptal čím proboha vyvařujete ten ruskej plech, snažil jsem se inventorem přivařit obyčejnej 1mm plech k ruskýmu blatníku a je to snad nemožný nebo co :shock: :shock: :shock:

Invertor je asi ta nejhorší varianta. Obyčejným trafem to jde nepatrně líp, ale je to na hony vzdáleno pohodové práci s COčkem. :wink:
[size=85]Lada ? - tím jezdit, není normální !
>2121- ? hniloba s velkou budoucností! Již vyvařená a bojeschopná.
Uživatelský avatar
Nemo
 
Příspěvky: 784
Registrován: stř pro 07, 2005 23:50
Bydliště: Praha-západ

Příspěvekod Hurikán » sob čer 28, 2008 22:46

Miči píše: .... Doslova deset metrů předemnou do toho zapíchl tu radlici, zmáčknul a položil do lisu, než jsem ho stihl vyhodit z bagru mělo žigo rozvor 1m ...


:shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

To snad ani není možný!!!!!! Nemám slov. :roll: To je trestní oznámení. Jenže v našem "soudnictví" ... :?

Za tohle bych ho :angry5: :angry4: :axe: :chain: :rock: :gib: :snipe: :rip: :plasma: :bio: a pak se :Hangman:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Miči » ned čer 29, 2008 09:48

to Hurikán: no právě v našem soudnictví...

Ale jinak teda ten pocit, když vidíte jak lis drtí další žigo je nepříjemnej..ve chvíli kdy na tom autě uvidíte svoji spz a místo, kde jste to nechali stát je prázdný nechápete, která bije..jsem upřímně rád,že v tom autě nebyly nový čepy a žádný z těch novejch dílů co jsem pracně sehnal..
Miči
 

Další

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků