Dětská sedačka

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Teepee » pát čer 27, 2008 05:40

Jimmy píše:Uvažoval jsem o tom namontovat dětskou sedačku na přední sedadlo. No ale jak ho pak ženská, která bude sedět vzadu opečovávat?
Lépe než naopak, zepředu dozadu to přes opěradlo nejde tak dobře, jako zezadu dopředu kdy se k němu dostane lépe, obzváště u autosedačky pro menší děti, která se poutá proti směru jízdy.
Hurikán píše:Nevím jak pro Tebe, ale pro mě by byla bezpečnost dítěte a ostatních cestujících zcela prvořadá.
Jestli je to jen o pochvalných slovech spolucestujících tak :rolleyes:, Jednoznačně domontovat, spláchneš tím spoustu problémů a potencionálních rizik.
jm3 píše:Ještě k těm sedačkám..., taky mě to zajímalo a v příloze MF Dnes bylo výslovně napsáno, že pokud auto pásy nemá nesmíš vozit děti do 3 let, ale starší můžeš vozit bez omezení (předpokládám max. 3, ale to je vedlejší). O bezpečnosti nemluvim...
Zdá se že to pisálci nezkomolili. A napadlo někdy někoho jak se prokazuje příslušníkovi PČR věk dítěte?
Pozor! Není Jimmy jako Jimmi.
No jasný, zrovna v tvrdým a měkkým y-i se v českém jazyce prakticky nechybuje, a v tomto případě navíc není na konci slova kam spousta lidí nedočítá, takže je to vcelku výrazně viditelný rozdíl. Výraznější než mezi Hurikán a Hurykán, nebo Jiří a Jiri.
Naposledy upravil Teepee dne pát čer 27, 2008 13:15, celkově upraveno 1
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Předchozí

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků