Postarsi zachovala dama 2101

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Vašátor » ned kvě 18, 2008 17:04

Koukám, že nemáme pouze stejnou barvu a typ, ale i rok výroby :D
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod JiKo » ned kvě 18, 2008 17:58

diíky moc za chvali,ale patri memu otiku,ten se o ni staral hned od sveho zrozeni...
jinak ten sraz nepujde,jezdim s tim jen okoli baraku,pac je tam hodne prace..
pneu protektor pred prasknutim,tlumice se louci a hlavne stk tenhle rok konci...
tak honem do kupy a vybrat nejakou tu banku...
JiKo
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř dub 11, 2007 20:53

Příspěvekod mayo456 » pát kvě 23, 2008 19:31

:shock: :shock: konecne lada ktora vizera presne ako nasa v roku 1979.nadherna tehlova a bezovy interier.Skoda ze uz nassa neni.Keby som na nej zrobil GO boli by jak jednovajecne dvojcata.Dobre sa o to staraj nech to za par rokov neni jak obycajna tustova ziga
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvekod Jaykee » stř kvě 28, 2008 13:54

Stav je parádní, radost pohledět! Voňafka jak se patří... :D
Lada 2101 Small Blue Hornet, Mercedes Viano Big Blue Hornet...
Uživatelský avatar
Jaykee
 
Příspěvky: 467
Registrován: pon bře 24, 2008 20:00
Bydliště: Praha

Příspěvekod JiKo » ned kvě 31, 2009 19:14

zdravim Vas chlapi,jen dotazek,ohledne pomoci s vyvarenim predniho cela na 01...
nenasel by se nejaky klempir???co by mi to udelal melouchem,co tyhle auta jeste zna???tak predem diky moc...
JiKo
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř dub 11, 2007 20:53

Příspěvekod rosta » ned kvě 31, 2009 19:19

věděl bych- jen bydlí kousek od pardubic-nedávno dělal jednu 01-go karoserie a lak.
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod Yellow01 » ned kvě 31, 2009 19:45

Klidně bych ti to vyvařil, ale měl bys to taky dost z ruky.
Uživatelský avatar
Yellow01
 
Příspěvky: 1862
Registrován: úte kvě 17, 2005 20:14
Bydliště: Třeboň

Re: Postarsi zachovala dama 2101

Příspěvekod JiKo » pon črc 11, 2016 21:59

Tak po delsi odmlce opet zdravim a ma otazka na Vas zni,zdali muzu...
co s ni???je ji skoda do srotu,ale...
cas na ni neni,spoustu veci si na ni neudelam,spis asi vice investice..
sice je v garazi, a dal??najde se nejaky sikula,MELOUCHAR,ktery se rad mazli,opravuje renovuje,meni a dava do zivota
horsi kousky,nebo se uz nema cenu s tim trapit ...co si o tom myslite??existuje jeste nejake CSAO??Prozatim diky...
JiKo
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř dub 11, 2007 20:53

Re: Postarsi zachovala dama 2101

Příspěvekod Vašátor » úte črc 12, 2016 08:37

Do šrotu ji rozhodně nedávej, byla by to věčná škoda. Tyhle kousky jdou cenově nahoru a zdaleka jich není tolik, co dřív. Těžko soudit, co vše je na autíčku potřeba dělat, když jsme jej nikdo neviděli. Pokud by jsi měl zájem, rád ti jej dám do kupy. Koukni na můj facebook: https://www.facebook.com/pages/classic- ... 9990472275 , je tam spousta fotek z renovací Žigulíků, nějaké vraky na odpis jsme již do života vrátili. A pokud mohu radit, svěř opravu nějakému odborníkovi. Šikovní melouchaři vymírají a zprznit to dokáže kde kdo. Pár ušetřených korun nestojí za odfláknutou práci a oči pro pláč... Dobře provedená práce hodnotu vozu navýší, odfláknutá práce přesně naopak ...
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: Postarsi zachovala dama 2101

Příspěvekod mayo456 » úte črc 12, 2016 22:04

presne ako píše Vašek. pridaj aktuálne fotky a potom sa vieme vyjadriť lepšie. na posledných fotkách vyzerá supr ovšem to už je nejaý tne piatok dozadu.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Postarsi zachovala dama 2101

Příspěvekod JiKo » úte črc 12, 2016 22:56

o.k.diky zkusim o vikendu neco nafotit,kdyz zbyde cas...ale urcite vim,bude dost prace...ramena,cepy,obuti,vyvareni,lak,prevodovka tesnost,loziska a apod.no nevim,nevim teda..
kazdopadne diky za podporu,ochotu s necim takovym vubec pomoc...
JiKo
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř dub 11, 2007 20:53

Re: Postarsi zachovala dama 2101

Příspěvekod Laďuša » stř črc 13, 2016 17:52

Na prvních fotkach tady před iks lety vypadá dost dobře. Za tu dobu ale dokáže všechno parádně shnít. Otázka je asi osobní vztah k vozu, ochota do toho vrazit finance. Co si budeme povídat, tutěch aut jsou zachráněný tisíce a památkovej úřad na to nepřispěje ani halíř.
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: Postarsi zachovala dama 2101

Příspěvekod JiKo » čtv črc 14, 2016 16:43

no jo,ale stavet to cele od znova,je spousta casu a usili...neni ani kde a kdo by to udelal...tak to vypada,ze to zustane dalsich x let v garazi a jednou to ma dcerka podedi.. :D misto to nazabira aspon prozatim,akorat to chatra,obcas ho navrcim,ale to je asi tak vse,potreboval by projet,nemuzu,neni spz,v depozitu,olej menen,chystam se na antifreez,pak brzdy,mozna vinute pruziny,ale kdybych chtel ramena apod.,tak nevim co s geometrii,tu dneska asi uz ani neseridi..vzdycky s tim mel tatik problem,volant na krivo,nebo to tahlo.. :(
JiKo
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř dub 11, 2007 20:53

Re: Postarsi zachovala dama 2101

Příspěvekod mayo456 » čtv črc 14, 2016 16:58

na geometrii nemá čo byť problém, každý lepší servis to musí vedieť urobiť a keď dáš šeco nové problém nebude. že je volant na krivo je vecou domčeka riadenia. najlepsie sprav fotky. na prvej strane je totálne nové auto, neverím že za tých pár rokov zhnila tak že sa s ňou nedá už nic robiť. Vašek, ktorý ti písal že sa venuje renovácii veteránov robí fakt dobrú robotu, plus vie robiť aj motorické veci čiže není problém urobiť auto od A po Z.
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: Postarsi zachovala dama 2101

Příspěvekod JiKo » čtv črc 14, 2016 19:01

to ano,umi perfektni veci,videl jsem fotky,urcite sikula,jen se obavam,pokud jsou chycene spodky podbehu a blatniku,co potom jak to vypada,kdyby se menil blatnik,prahy a pod.jak budou vypadat vnitrky...rozrezat a zacit stavet...toho se obavam,zdali to bude mit cenu vubec se do toho poustet...no uvidime co dal..dekuji za ochotu..
JiKo
 
Příspěvky: 45
Registrován: stř dub 11, 2007 20:53

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků