2103 - Jahůdka - lahůdka

Moderátor: Moderátoři

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Hurikán » úte úno 12, 2013 22:05

Děkuju za pochvaly. Hned je to lepší, pokud je nějaká odezva, než když to člověk píše jenom tak "do zdi". :D Jen si tak občas říkám, že je škoda, že zde obdobných reportáží není víc i od jiných lidí.

Radku, úplně to chápu. Sto lidí - sto chutí. Proto je dobře, že srazů je mnoho a tak si ten pravý může vybrat skutečně každý. Já osobně mám rád víc "kultůrky", než "kalby", takže mě německé srazy maximálně vyhovují. A navíc tam mají všude ordnung, což je další plus. :D

Nakonec si myslím, že je i dobře, když nejezdíme všichni jen na jednu či dvě jiné akce, ale každý jede někam jinam, protože tak pokryjeme větší záběr, čímž daleko víc přispíváme ke vzájemné svornosti evropských ladaklubů. Liberté, Égalité, Fraternité. 8)

LM: V nulapětce mám originální tachometr, takže cejchování končí na hodnotě 160. Ručička rychloměru se dostala za 160 zhruba o vzdálenost pravidelné rozteče mezi jednotlivými ryskami, což odpovídalo cca 170 km/h. :D
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod jacek » úte úno 12, 2013 23:39

Pěkné počtení na zimní čas, člověk si ty zážitky docela rád zase občerství. Jen dodám, že nějaká ta kalba :drinkers: tam po večerech taky nechybí, jen se to odehrává většinou u stolu :mrgreen: a druhý den ráno se jede, takže přeci jen nějaké ty limity tam jsou. :)
S tím tachem na D1 při návratu to tak vypadalo, inu - když to vezme do ruky starý pardál, tak i línou šunku přemluví... :lol: Tož chtěl jsem to jen vyzkoušet, a ono to šlo jak hodiny, i když spolujezdec chvílemi vypadal asi takhle :shock: . Coby majiteli vozu se mu ostatně ani moc nedivím. :oops:
Když to vyjde, tak bychom se snad letos opět zúčastnili, ještě nevím s čím, ale pojedu už spořádaně. :wink: J.
Uživatelský avatar
jacek
 
Příspěvky: 798
Registrován: ned říj 03, 2010 13:21
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod ger007 » stř úno 13, 2013 10:35

ja uz si par let hovorim ze by som zajel na zraz niekam aj dalej jak je tato nasa rodna hruda, ale furt sa k tomu neviem rozhupat, ale kazdopadne zaujmava akcia !
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
ger007
 
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod MartasBrno » pon říj 28, 2013 10:53

Myslím, že se nebudu zlobit, když se tady, nebo v viewtopic.php?f=56&t=8371&start=870 objeví jedna pěkná momentka ze soboty ;-)
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Vašátor » úte říj 29, 2013 13:01

A vědět nedaj ....
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9311
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Hurikán » pát črc 24, 2015 22:16

Myslím, že nebude od věci, přidat do tohoto vlákna po téměř dvou letech nový příspěvek, byť nebude nejaktuálnější.

V apríli/dubnu měla Jahoda (vlastně nejen Jahoda :lol: ) velký den. :D A tak se podělím aspoň o dvě fotografie (skeny) z této události. Zajímovstí je, že fotky byly mmj. pořízené na místě, kam se běžně (ani neběžně) autem nemůže. 8) :lol:

Novomanželům samozřejmě přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky. :love3: :heart: :love4:

Obrázek

Obrázek
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Petr HC » sob črc 25, 2015 06:34

Hurikán píše:Novomanželům samozřejmě přejeme mnoho štěstí, zdraví a lásky. :love3: :heart: :love4:

Novomanželům rovněž přeji mnoho štěstí, zdraví a lásky.
A přidávám dotaz: Kde je ten "brácha" hořického obelisku - obr.
Přílohy
ObeliskHC.jpg
Если бы автомобили Лада были безпроблематичными, я бы определенно русский язык забыл.
Uživatelský avatar
Petr HC
 
Příspěvky: 2295
Registrován: stř lis 21, 2007 11:27
Bydliště: Hořice

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Laďuša » ned črc 26, 2015 19:11

Nu, já v tom vidim takovej šutr u Špilasu. K vítězství Rakouska nad Napoleonem nebo tak něco to je :)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod mayo456 » úte črc 28, 2015 16:54

všetko dobre do spoločného života Jahoda je adekvátne auto k takejto významnej udalosti. oproti tomu nazdobené BMW 5 a 7 vyzerá ako paródia na svadobné auto :D
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Předchozí

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků