2103 - Jahůdka - lahůdka

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Laďuša » ned úno 20, 2011 18:04

Úroven příspěvku šla rapidně dolů :mrgreen:

Ale ne, jako fakt pěkný fotky, to zase jo ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Štěpán » ned úno 20, 2011 18:10

Hezké to má ten Tajfůůůnek... :wink:

Škodá, že tady v Českých zemích není více podobných akcí, jako ta ve Slavkově a na BVV. Tento rok se pokusím zúčastnit akce v Horních Počernicích na Chvalské tvrzi.

http://www.autokaleidoskop.cz/Kalendar/ ... 011-(CR-SR)/
Naposledy upravil Štěpán dne ned úno 20, 2011 18:23, celkově upraveno 1
Štěpán
 

Příspěvekod radek mb » ned úno 20, 2011 18:13

Hurikán píše:Že mě to nenapadlo hned, že tady budete zase chlípně čumět jenom na tu jednu fotku. Raději ji vyměním za nějakou méně dráždivou. :lol: Stejně zde ta fotka se slečnama vlastně už jednou byla, čili jsem se trapně opakoval. :P


Opakování,matka moudrosti!
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod Michal Pokorný » pon úno 21, 2011 07:23

Jako trestuhodné bych viděl to, že Hurikán nezopakoval krásnou fotku s dámou v jistém uniformním oblečku 8)
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

První akce roku 2011

Příspěvekod Hurikán » stř úno 22, 2012 22:54

Včera uběhl přesně rok od posledního příspěvku, takže je již na čase provést nějakou menší aktualizaci. Konečně jsem si totiž mezi všemi ostatními věcmi udělal trošku času na psaní, a když už mám něco psát, tak proč nevzít události pěkně popořadě a nedodat slibovanou reportáž z první akce loňského roku.

Loni na konci ledna mně dorazila od ostravského Fiat klubu pozvánka na jimi pořádané Mezinárodní setkání italských automobilů a veteránů 2011. Popis akce zněl docela zajímavě a tak jsem si daný sraz zařadil do složky "Vhodné ke zvážení účasti". S blížícím se jarem jsem vytáhnul patřičnou složku a začal zvažovat. poté, co jsem si pozjišťoval podrobné informace padlo konečné rozhodnutí - jedeme! Frýdek-Místek není zase až tak daleko, podíváme se na další, dle popisu docela lákavou akci a cestou se zastavíme v Beskydech.

V opravdu časném a chladném sobotním ránu dne 7. května vyrážíme směr Frýdek-Místek. Jedeme, jako obvykle, po normálních silnicích. Provoz je malý a tak má cesta opravdu poklidný výletní charakter. Tu a tam se někde zastavíme, jenže následný pohled na hodiny je neúprosný. Musíme trošku přidat, abychom včas stihli registraci a následný start. Po již méně klidné závěrečné fázi přiblížení dojíždíme na náměstí v Bílovci právě včas. Registrace končí přesně za 15 minut. :D

Tak jsme to stihli. Ještě se rychle zaregistrovat.
Obrázek

Přestože Kopr již v únoru sliboval, že se akce v jeho rodném městě určitě zúčastní, nakonec zjištujeme, že jsme zde s Žigulíkem zcela osamocení. Ale dost už rozhlížení, čas kvapí a musíme se konečně zaregistrovat. Všechno jde jako po másle. Rychle vyplňujeme registrační formulář, dostáváme tašku s upomínkovými předměty, startovní číslo, a ........ tvarohové a povidlové koláčky. Naprosto výborné! Dokonalé doplnění energie před startem. Mňam, mňam. :P :D Odcházíme od registrace a co, nebo spíš koho to nevidíme? Nakonec zde přeci jen nebudeme z LKCS sami. U vchodu do muzea, kde probíhá registrace, se totiž potkáváme s právě dorazivším Maniacem. :D Prohazujeme rychle pár slov a každý spěcháme za svým.

Jediní obhájci zástavy z Togliatti
Obrázek

Všechno nám vychází skoro na minutu přesně. Sotva nalepíme na sklo registrační číslo a zběžně si prohlédneme auta zaparkovaná na náměstí, začíná oficiální zahájení srazu. Po krátké jízdě zručnosti s kelímkem vody přijíždíme k samotné startovní čáře, kde dostáváme tradiční šipkový itinerář a stručné pokyny. Vyrážíme na trať. Jenže ouha! Asi po 400m je itineráři konec, neboť ulice s plánovaným průjezdem je uzavřená. Musíme jet poměrně složitou objížďkou. To znamená, že veškeré kilometrové údaje ve slepém šipkovém itineráři přestávají sedět s tachometrem. To bude ještě zajímavé. :D Nejsme v tom sami. Problémy má i většina dalších účastníků. Proto není vůbec neobvyklé potkávání kolegů v protisměru, náhodně vyjíždějící z jiných ulic atp. :) Nakonec se nám přeci jen daří napojit se na správnou trasu soutěže a pokračovat k prvnímu kontrolnímu stanovišti. Přijíždíme na plácek vedle nějakého autoservisu. Dle popisu bodů v itineráři to musí! sedět. Jenže co to? Nikde nikdo. Žádné označení stanoviště, nic. Jen se plácek postupně plní dalšími přijíždějícími účastníky. Ptáme se jeden druhého, ale nikdo nic neví. Následně kdosi někam telefonuje a po chvíli se dozvídáme, že tento první kontrolní bod byl zrušen. Přesný důvod si již nepamatuji. No nic, pobaveně nasedáme do aut a téměř nesoutěžně se v mírně potrhaném vláčku přesouváme dál. Alespoň jsme si srovnali tachometry a tak víme, kolik musíme odečítat, resp. přičítat. To je makačka na rychlé počty. :D

Cestou si kromě krajiny a jiných věcí všímáme, že občas se z vláčku někdo utrhne a někam záhadně odbočí. Jedeme dál a po asi 12 km přijíždíme k dalšímu, tentokrát již skutečně obsazenému a funkčnímu kontrolnímu stanovišti. Již z dálky je mně jasné, co se bude dít. Ano, je to házení klínových řemenů z okna auta na zapíchnutý kolík. Obsluha odmítá mé naléhání, aby do jízdního výkazu napsala nulu. Musím házet. A výsledek? Ano, nula bodů. :lol: :lol: Kdo by to u mé oblíbené disciplíny čekal, že. :D

S hrdě se vypínající nulou ve výkazu pokračujeme dál. :) Přijíždíme do areálu Centra bezpečné jízdy. Zde na nás čeká malé občerstvení, krátký test znalostí vybraných italských slovíček, ale hlavně soutěžní jízda smyku na speciální vytyčené dráze. Nejezdí každý svým autem, ale k dispozici je jedna specielně upravená Felicia. Zadní náprava je položená na vozíku se čtyřmi malými otočnými kolečky (styl nákupního vozíku). Úkolem je projet s tímto autem vytyčenou dráhu v nejkratším možném čase. Za každý sražený kužel jsou trestné vteřiny. Marně protestuju, že pro uživatele aut se zadním náhonem jde o jasný handicap. :D Nicméně trasu nakonec absolvuju ne ve zrovna nejkratším čase, ale zato bez jediného sraženého kuželu. Konečně tedy nějaké body do výkazu. :) Test italštiny nic moc nezachránil. Pouhopouhý bod, ale i ten se počítá. :lol:

Po smykové pauze jedeme dál. Máme za úkol najít nějakou starou věž podle obrázku a zjistit její původní a i současný způsob využití. Ve spolupráci s jednou posádkou pěkné Barchety se nám to nakonec daří. Původní vodojem nyní slouží k pěknému a netradičnímu bydlení. Chvilku věž okukujeme a děláme pár fotek. Jenže na planině u věže je studený vichr jako na Orknejích a tak raději zalézáme do aut a pokračujeme v cestě.

Netradiční bydlení v bývalém vodojemu.
Obrázek

Nastává asi nejpernější část jízdy dle šipkového itineráře. Absolutně se nám nedaří na okraji Ostravy v jedné průmyslové zóně, najít ve spleti cest správnou odbočku k ukrytému předposlednímu stanovišti. Domlouváme se s posádkou Barchety a začínáme pročesávat areál. Nakonec je posádka Barchety úspěšnější a troubením nás volá na správné místo. Ve dvorku mezi halami musíme co nejpřesněji zaparkovat k vpravo položené fošně, zarovnat zadní nárazník s čárou na zemi a nakonec potlačit auto. Bodový zisk je v očekávaném průměru. Zejména při tlačení auta jsem ztratil, neboť jsme s druhou posádkou tak vtipkovali, že nám oběma nakonec díky smíchu již nezbývaly síly. :lol:

Náměstí ve Frýdku-Místku.
Obrázek

Děláme další korekci tachometru a odjíždíme na frýdecko-místecké náměstí, kde nás čeká poslední soutěžní úkol - projet trasu zručnosti, vystoupit, nasadit si rukavice překutálet rezervu po koberci. To vše v rámci jednoho časového měření. První část jde poměrně dobře, byť je ze způsobu stavby tratě zcela jasné, že bylo počítáno zejména s účastí pětistovek, šestistovek a dalších malých aut. S Žigulíkem je to místy opravdu o fous. Dojíždím na konec dráhy, vystupuju a rvu si na ruce rukavice ne zrovna největší velikosti. Beru kolo a chci kutálet. Jenže kolo je nějaké neposlušné, pořád poskakuje a uhýbá. Po dokutálení do cíle zjišťuji, že na kole je záměrně křivě nasazená pneumatika. Bodejť by to nedělalo psí kusy. Ale sranda musí být a to je hlavní. Místní občané, sedící za páskou na lavičce, se taky na náš účet patřičně baví. :D

Proč to kolo neposlouchá? Aha, ono je křivé! :D
Obrázek

Přejíždím s autem na nádvoří zámku a jdu odevzdat jízdní výkaz. Organizátor si jej bere, letmo prohlíží a pak se ptá: "A kde máte vyplněné samoúkoly?" Cože? Jaké samoúkoly? "No tady ty z předposledního listu (mnohastránkového -pozn. red.) itineráře". Aha, ukažte? Hmmm, tak to jsme si vůbec nevšimli a na startu nám nic neřekli. Každopádně teď už je to jedno. Tady máte výkaz, znovu trasu nepojedu. Teprve teď nám došlo, kam odbočovala mnohá auta z vytyčené trasy. Co jsme se potom bavili s jinými posádkami, nebyli jsme v opomenutí úkolů sami, neboť většině z nás o tom nikdo na startu opravdu nic neřekl. V jasné výhodě tedy byli pravidelní účastníci srazu. Naštěstí mně o nějaké body vůbec nešlo. Nejsem nijak soutěživý typ a podobné srazy si chci vždycky spíš užít, než se honit za bodovými zisky. Každopádně jde o nemilé opomenutí informovanosti účastníků ze strany organizátorů.

Na nádvoří zámku.
Obrázek

Jelikož již bylo dávno po poledni, přepadl nás slastný pocit hladu, kterýžto jsme se spolu s Maniacem rozhodli zahnat v jedné příjemné hospůdce na náměstí. Po výtečném obědě, vyztuženém pár zákusky, jsme si šli do zámku prohlédnout tématickou výstavu k historii motorismu. K vidění byly kromě motorů, převodovek a jiných fragmentů starých vehiklů zejména motoristické prospekty, modely a jiné automobilie. Výstava byla sice komorní, ale docela pěkná.

Velmi pěkný zástupce velkých Fiatů - šestiválec 2100 z rv 1959.
Obrázek

Po výstavě proběhlo na nádvoří částečné vyhlášení výsledků. Ocenění předával náměstek primátora p. Michal Pobucký. Poté jsme se přesunuli k vozidlům a v koloně zarámovanou paprsky pozdního odpoledního slunce jsme spanilou jízdou dojeli až do Bartošovic. Tady v jedné pizzerii proběhlo vyhlášení dalších výsledků a losování tomboly. Pro nás byla spíš zajímavější pizza, na kterou jsme na startu obdrželi voucher. :P Náladu velmi pozdního odpoledne narušilo jen udílení cen za různé renovace apod. Nemám tím na mysli samotný průběh vyhlášení, ale způsob a provedení výběru vítězů jednotlivých kategorií. Bohužel se potvrdil u nás dosti rozšířený nešvar oceňování spolupořadatelů a jiných dobrých známých. Ocenění za nejlepší vozidlo tak získalo auto sice nejstarší, ale ne zrovna citlivě renovované. Přitom daleko vhodnějších aspirantů by se ve startovním poli našlo víc. Obdobné to bylo i v jiných kategoriích, kde se ocenění muselo dát Karlovi, neboť ten nám zařídil támhleto a druhou cenu musí dostat Pepa, protože by se jinak urazil a příští rok by nám nepomohl s tímhletím. Škoda. Takovéto praktiky opravdu dokážou pokazit jinak dobrý dojem. :? Nechápu, že tohle těm klubům nevadí? Pokud pro nějakou akci někdo z jejich členů něco dělá, mělo by mu být samozřejmě patřičně poděkováno vč. adekvátní odměny. To je naprosto jasné. Ale rozhodně nemůže být odměna nahrazována rozdílením cen, které tak naprosto ztrácejí svoji hodnotu. Snad se to časem změní.

Pestrobarevné italské bonbónky v odpoledním slunci.
Obrázek

Po večeři jsme se rozloučili a vyrazili na cestu do Štramberka, kde jsem s předstihem v jednom vyzkoušeném penzionu zarezervoval ubytování jak pro nás, tak pro Jahodu.

Podvečer na zámku v Bartošovicích.
Obrázek

Druhý den po snídani jsme se šli projít po městečku a podívat se, co je zde za pár let od naší poslední návštěvy nového. Auto jsme zaparkovali přímo na náměstí. Hlídači/správci spadla brada natolik, že úplně zapoměl chtít zaplatit parkovné. Prošli jsme si pár uliček, vyšli samozřejmě i na Trúbu. Když jsme se vrátili k auto, pojal jsem nápad udělat nějakou opravdu stylovou fotku. Nasedli jsme tedy do vazu a propletli se uličkami se zákazem vjezdu téměř až k Trúbě. Za tu fotku riziko stálo. :D Bohužel byl ale na opravdu dobré focení špatný čas, resp. nevhodná poloha slunce. Nu což, aspoň něco.

VIP foto v památkové zóně.

Obrázek

Mezitím se značně přiblížilo poledne a tak jsme vyrazili domů. Po cestě jsme to vzali přes Příbor, kde jsme si prohlédli velmi pěkný památník letcům padlým za druhé sv. války. Dorazili jsme na místo chvíli po skončení slavnostního ceremoniálu (je totiž 8.5.), takže na místě bylo ještě velké množství květin atp.

Památník letcům v Příboře.
Obrázek

V podvečer jsme již byli doma, příjemě unavení víkendovým výletem. Sraz ostravského Fiat klubu sice nebyla žádná super bomba, ale pokud člověk nečeká zázraky a chce si jen udělat výlet a cestou se zastavit i někde jinde, tak je účast docela dobrá záminka. A ani náš celkový výsledek -152 bodů, ano, opravdu je tam mínus! :lol: to nemůže pokazit. :D

Celá fotogalerie ze srazu je zde. Hodně jsem fotil na film, ale nemám čas skenovat. Takže to musí stačit takhle. 8)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Laďuša » čtv úno 23, 2012 10:21

Hurikán píše:Nakonec se nám přeci jen daří napojit se na správnou trasu soutěže a pokračovat k prvnímu kontrolnímu stanovišti. Přijíždíme na plácek vedle nějakého autoservisu. Dle popisu bodů v itineráři to musí! sedět. Jenže co to? Nikde nikdo. Žádné označení stanoviště, nic. Jen se plácek postupně plní dalšími přijíždějícími účastníky. Ptáme se jeden druhého, ale nikdo nic neví.

Tak tohle mi docela dost připomíná sraz v Boryszynu v Polsku. :) Taky všechno přesně sedělo, orientační body a tak, ale přesto jsme jeli úplně blbě. Novou trasu nam ani po interpelaci neschválili :lol:

Albert píše:Test italštiny nic moc nezachránil.

E pericoloso sporgersi? :mrgreen:

Tajfun píše:VIP foto...

VIP? A co ta novodobá plečka tam? :lol:

Ale hezkej report ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Jak jsem jel do Šanghaje

Příspěvekod Hurikán » pon bře 12, 2012 18:57

Tož po čase, mmj. v rámci duševní očisty po jisté události, jsem zde s dalším reportem.

Loni na konci zimy jsem při setkání s jedním známým od něj dostal pozvánku na Sraz v Šanghaji. Uložil jsem si ji a nechal to osudu. Čtrnáct dnů po návratu z Beskyd, tj. 21.5. byl pěkný, téměř letní den. Nic konkrétního jsem naplánováno neměl, takže proč si neudělat "výletní" den. Program Srazu v Šanghaji sice nenabízel nic extra, navíc šlo o úplně novou neověřenou akci, ale jelikož jsem to měl opravdu kousek, nebylo co řešit.

Aha, teď mě dochází, že bych tu Šanghaj měl trošku uvést na pravou míru. Ne nebojte, neletěl jsem na druhý konec Euroásie. My tady ve Štatlu totiž máme svou vlastní Šanghaj. :) Během posledních dvaceti let se charakter této oblasti dosti změnil a dnes se zde pořádají akce v lehce netradičním prostředí.

Obrázek

Relativně malý plácek pro auta se postupně prakticky úplně zaplnil zajímavou směsicí aut. Přijela auta jak předválečná, tak i poválečná. Největší zastoupení ale měla auta novějšího data výroby a to z obou stran tzv. železné opony.
Obrázek

Mezi těmi západními se vyjímal velký a nádherně renovovaný Opel Kapitan
Obrázek

Všechny příznivce retrověcí z ČSSR potěšil bohatý stánek, kde bylo možné ochutnat i zaručeně pravé bonbóny Čokoládoven o.p., závod Sfinx, Holešov
Obrázek

No a v pozdním odpoledni byl za spolupráce příslušníka a jeho pomocné stráže zatčen i jeden živel
Obrázek

Akce nebyla žádná bomba. Spíš šlo o hodně pohodové setkání části veteránistické obce z Brna a okolí. Příjemné bylo teplé občerstvení a nápoje pro každého účastníka. A vzhledem k tomu, že šlo spíš o komorní akci, bylo dost času navzájem splknout a probrat poslední drby. :D Celá fotogalerie z akce je zde.
Tož zase někdy v Šanghaji na viděnou. ;)

Obrázek
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod mayo456 » pon bře 12, 2012 23:46

kde si vyheabal ten štýlovej vohoz? Ak by si mal dlhšie vlasy bola by to dokonalá podoba :)
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Hurikán » úte bře 13, 2012 10:03

Dík. :) To víš, voják se stará, voják má. :)

Košile a brýle jsou originální dobové kusy a kalhoty jsem si nechal ušít v krejčovství na míru dle dobového střihu. Pokud jde o hadry, tak s těma není zase tak velký problém. Horší je to třeba s těmi mými "vlasy". Holt kde nic není, ani ...... :( :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod MartasBrno » úte bře 13, 2012 10:18

Říkáš, furt to stříhám a furt tam nic není? :-) Jenomže to podle mně umocnily ty brejle, tmavý rámeček... Normálně když dojdeš do hospody, tak vypadáš normálně solidně. Akorát zrovna v tomhle úboru to křičí, no.
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Hurikán » úte bře 13, 2012 10:38

:D Jo, přesně ve stylu "pane mistr, už po třetí to řežu a furt je to krátký". :lol: Jinak to nezamlouvej a nesnaž se mi lichotit. My hololebečníci víme, kde je pravda. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod MartasBrno » úte bře 13, 2012 10:55

:lol:
Obrázek
a když jsem se v 15-ti rozhodoval co dál dělat, poslouchat sestry byla pro mě jasná volba... :-D
Uživatelský avatar
MartasBrno
 
Příspěvky: 4442
Registrován: pon zář 08, 2008 13:10
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod JmJ » úte bře 13, 2012 17:28

Jee ty bombony, flasku na sifon i traktor znam z mladi od babicky :-)

btw k tomu zjevu - nechci aby to vyznelo nejak blbe, ale ukazoval jsem kamosce nejake fotky ze srazu z jedovnice, bylo videt, ze jsi upoutal pozornost, ovsem jasne a razne prohlasila, ze by to chtelo neco udelat s tim knirem :lol: ;-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6484
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod Hurikán » úte bře 13, 2012 18:16

Já vím. Chtěl by pořádně zvětšit, že? :D Nebo žeby rovnou nasadit plnovous? :scratch: Aspoň by to vykompenzovalo ten holý vršek. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Re: 2103 - Jahůdka - lahůdka

Příspěvekod ger007 » úte bře 13, 2012 18:59

uz nemam fotku ale u nas v NM bol chlapik ktory malkoplet plesatu hlavu, ale vzadu mal z vlasov spraveny taky copik mal ich tak po ramena a mal FEST plnovous albert ked najdem fotku dam ti ho sem, moze sa stat tvojim novym vzorom :-D
Be better, not second best
if not better, be different
LADA !

1x2104X 16V, 1x 21044, 2 x 1111, 1xB210, 1xJawa550, 1x Toyota Avensis T25

Obrázek
детские игрушки
Uživatelský avatar
ger007
 
Příspěvky: 4784
Registrován: úte kvě 06, 2008 13:38
Bydliště: NMnV - Brno

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků