Lionolův VAZ 2103 - LADA III.

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Křečík Barbuška » pát dub 25, 2008 21:06

Mno, míti "šrot" těchto kvalit před barákem nezlobil bych se :mrgreen: . Ovšem ta zelná guma je opravdu velice zvláštní, nabyl jsem dojmu, že lionol je velice náročný na kvalitu a teď takové "pochybení", vyčkejmež co nám k tomu řekne.

Edit Již se stalo, zní to logicky.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod lionol » pát dub 25, 2008 21:10

...
Naposledy upravil lionol dne pon dub 28, 2008 18:01, celkově upraveno 1
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
lionol
 
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Křečík Barbuška » pát dub 25, 2008 21:12

Šťastné to dítě :lol: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod Laďuša » pát dub 25, 2008 21:34

lionol píše:.....
Douška na závěr a zároveň sebekritika: umístil jsem sem tyto příspěvky proto, abych se podělil se spřízněnými kolegy Ladisty o své dojmy a zpřístupnil jim informace o pěkných žigulících. Bohužel zde vládne duch buď závisti anebo škodolibosti, kdy se v příspěvcích, které mnohdy obrážejí momentální náladu pisatele, anebo jsou reakcí na různé názory, hledají zásadní životní postoje anebo jsou zdrojem posměchu. Kdysi jsem byl nejmenovaným kolegou - jenž toto fórum opustil - upozorněn na to, že se jedná mnohdy o fórum zlomyslníků, kteří přejí všem hromadu rezavého šrotu, jaký mají sami na dvoře. Doposud jsem o nich nevěděl, ale zdá se, že jsou tu :shock:......


Chlape, nad to se musíš povznést, některý lidi si prostě rádi rejpnou a nemyslí to zle ;) Třeba já :P Já ti strašně závidim takový káry :mrgreen:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod lionol » pát dub 25, 2008 21:36

Laďušo, to taky nebylo vůbec o tobě, ty jsi náš domácí mazlíček, manželka když občas čte ty fláky na foru, tak vždycky říká: " ... a nejlepší je Laďuša ..."
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
lionol
 
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Laďuša » pát dub 25, 2008 21:45

lionol píše:Laďušo, to taky nebylo vůbec o tobě, ty jsi náš domácí mazlíček, manželka když občas čte ty fláky na foru, tak vždycky říká: " ... a nejlepší je Laďuša ..."


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :D :) Posílam manželce uctivé pozdravení ;) (Ale stejně, člověk se tu léta snaží zachovat vážnou tvář a jakés takés dekórum....a ono nic :P )
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Kopr » pát dub 25, 2008 21:49

Sakryš to jsem si zas početl, :roll: Tome jak to děláš že ti to psaní jde tak pěkně od ruky?? :D Fotky hezké ale málo :mrgreen:

Jinak teď s kolegou Jelenem zachrańujeme hodně pěknou 06 modré barvy jestli se nám to podaří uděláme dobrý skutek a zase bude na co koukat :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Kopr
 
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvekod Wenca084 » pát dub 25, 2008 21:51

lionol píše:Pája: vynikající 2103-ka?? Dyť má v obou kapotách díry...

Ad díry v hnědé 2103: Nevím, jaké díry máš na mysli, já jsem to auto několikrát prolezl shora dolů, zepředu dozadu a žádné díry v kapotách jsem nenašel. Na zadním víku jsou drobné vtlačeniny od prstů (lze poměrně jednoduše vytáhnout) - nevím, čemu v Pardubicích říkáte díra, u nás to znamená otvor skrz ...

Ad zelená PRA: Zelená barva ulpěla místy na gumovém těsnění, neboť auto stálo cca 10 let v garáži ... což se prostě stává, guma ztrácí časem své vlastnosti a vylučuje síru - v místě styku s lakem jej částečně leptá a dojde-li ke zvlhčení prostředí, barva začne měknout - zkus si postavit gumový zvon na 10 let třeba na smaltovaný sporák anebo do vany, až ho odtrhneš (pokud vůbec), tak na laku bude černé kolečko, na zvonu bílý entl.

Taky budeš starej páprda, neboj, on se potom o tobě nějakej mladej nemrcouch taky bude takhle vyjadřovat. I když, vzhledem k věku, který se indikuje u tvého nicku, byl proti tobě tento pán mladík. Auto je částečně stříkáno, o tom není pochyb (zastříknuté úchyty prahů, přestříknuté přední čelo po korozi vnitřního čela po prasknutí chladiče a výronu agresivní chladicí kapaliny do tohoto prostoru), nikdy jsem tuto skutečnost nepopíral, naopak jsem o ní psal ... to auto v žádném případě není šrot, jede jako víno, není vyklepané, má nepoškozený interiér ... kupoval jsem ho 27.3. a rez doposud nevylezla, potvora ... jestli to není tím, že tam žádná není ... jinak obdivuji tvoji schopnost posuzovat stav automobilu z fotografie, to jsi kadet ...

Wenca: potvrzuji tvou teorii; bowden není stříknutý, je to odraz od okolního prostředí, optický efekt zaznamenaný fotoaparátem.

Mayo456: na těch autech není v podstatě co dělat, jenom ta tmavozelená ABU čeká ještě na opravu bouchlých dveří a je hotovo ... kupuji taková auta, abych je nemusel skládat ... podobný stav má Hurikán na Jahodě, ta auta jsou na leštění, ne na rekonstrukce. Byť je to ryze moje soukromá věc, tak ženu ani děti nezanedbávám, jsem vzornej taťka, který chodí z práce rovnou domů, věnuje se maximálně a rád dětem a do garáže jezdím pouze v době, kdy dítě (18-měsíční dcerka) spí a navíc o víkendu ... což je v výhradně v So a Ne od 12.30 do 16 hodin. Jakákoliv rodinná akce má přednost. A protože auta jsou ve stavu, v jakém jsou, není potřeba je neustále navštěvovat. Navíc jsem teď v rámci zanedbávání rodiny zakoupil v Olomouci dům i s garáží, do něhož si vždy jednou auto dovezu z depa na leštění, takže jsem u domu, jen o patro níž pod kuchyní ... fotky připojuji na důkaz rodinné strázně :D Manželka má ta auta ráda, a dcerka je z nich naprosto unešená a řičí nadšením, když může za volant.

Sid: díky, je vidět, že je zde i rozumný názor

Douška na závěr a zároveň sebekritika: umístil jsem sem tyto příspěvky proto, abych se podělil se spřízněnými kolegy Ladisty o své dojmy a zpřístupnil jim informace o pěkných žigulících. Bohužel zde vládne duch buď závisti anebo škodolibosti, kdy se v příspěvcích, které mnohdy obrážejí momentální náladu pisatele, anebo jsou reakcí na různé názory, hledají zásadní životní postoje anebo jsou zdrojem posměchu. Kdysi jsem byl nejmenovaným kolegou - jenž toto fórum opustil - upozorněn na to, že se jedná mnohdy o fórum zlomyslníků, kteří přejí všem hromadu rezavého šrotu, jaký mají sami na dvoře. Doposud jsem o nich nevěděl, ale zdá se, že jsou tu :shock:

Tímto se také hluboce a osobně omlouvám Karlíkovi z Opavy, neboť jsem tehdy zcela zásadně - situace ještě neznalý - nepochopil pravou podstatu věci a zastal se - blbec - té špatné strany - a sice nepřejících diskutérů, kteří na jeho práci hledali pouze mouchy. Tak této davové psychóze jsem podlehl taky a to mě dnes velmi, opravdu velmi, mrzí.


Ano máš pravdu, myslel jsem si že je to odraz světla.....Ale nevěděl jsem jestli to je pravda,musel jsem slyšet hlas pana domácího...wenca :)
Vaz 21061 r.v. 1986 Lada 1500S , Mechanik Lada 1600 MTX , Simson SR70
Uživatelský avatar
Wenca084
 
Příspěvky: 329
Registrován: sob zář 22, 2007 17:04
Bydliště: Mělník

Příspěvekod lionol » pát dub 25, 2008 22:04

...
Naposledy upravil lionol dne pon dub 28, 2008 18:01, celkově upraveno 1
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
lionol
 
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Kopr » pát dub 25, 2008 22:34

Tak to jo nejlepčí je italská rodina máš pravdu :mrgreen:
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Kopr
 
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvekod mayo456 » pát dub 25, 2008 22:55

lionol: co sa tyka neprajnikov na tych sa mozes zhlboka vykaslat.ti vzdycky boli,su aj budua to vo vsetkom.Ja osobne som rad ze si medzi nami aj ked ta osobne nepoznam.Aspon nam ukazujes ako tie Zigulaky vizerali jak nove a dokazujes ze sa auto da zachovat v takom dobrom stave
a ta tvoja mala mi hrozne pripomina mna ked som sedaval v otcovej lade 1200.raz sa mi stalo ze som v nej aj zaspal.Tocit volantom bolo pre mna unavujuce :P
Minule mi povedala jedna milá pani,
Maťo mne sa zdá že ty si ani, ani, ani.
Musíš vedieť kde máš miesto, musíš niekam
patriť,
nemôžeš sa takto motať a tárať dve na tri.
Uživatelský avatar
mayo456
 
Příspěvky: 2665
Registrován: úte říj 25, 2005 20:28
Bydliště: Košice

Příspěvekod Teepee » sob dub 26, 2008 04:02

Lionole, nenech se otrávit, neřeš na které jsi byl a a které jsi teď straně, vývoj názorů je přirozená věc, vývoj (LADA)společnosti taky, je to přirozený běh života. Já osobně veřejně přiznám, že zhruba pět let pošilhávajíce po nádherné leštěnce typu Tvých aut, Hurikánovi Jahody (však jsme se s Hurikánem v listopadu 2005 přetahovali o zelenou 2103), RadkaMB červené 2106, Honzy21061 červené 21061, aktuálně Effovi zelené 2103 a dalších podobných, u Tvých příspěvků a hlavně obrázků pukám vzteky a závistí. Princip je prostý, lezu na LADAfórum už drahnou dobu, sním si svůj sen a pak se sem přiřítí neznámý člověk, který "skupuje mé sny". Věřím, že tak jako mě, jsi spoustě dalších lidí vlastně "vypálil rybník" a tak si občas někdo rýpne. Je to jistě stinná stránka Tvého LADAštěstí, které jsi měl a máš.
Já sám bych si své (Tvé) sny mohl splnit, až na jednu podstatnou věc. Domek u něhož dokončuji rozsáhlou rekonstrukci nemá garáž, pozemek mám k dispozici cca 200m2 a na garáž(e) není místo. Do toho jsem 11,5 hodiny denně (dveře - dveře) v práci a děti jsou ve věku, kdy i tátu potřebují. Musel bych se buď rozkrájet a nebo rozdělit svůj čas a šidit tak rodinu, práci (peníze), nebo nebudovat bydlení. Takže ať se snažím sebevíc, sen v nedohlednu, každou chvíli je tu k mání leštěnka jen já jí nemám kam dát. Naštěstí je Hnědý Lada jaký je, tak mi není až tolik líto takového auta, když stojí jen pod plachtovým přístřeškem a za zimu mu orezne výfuk a kotouče. Na svém příkladu ukazuji pouze to, že za spoustou příspěvků (mayo456 aj.) může být právě tohle. Někomu se to v životě prostě podaří, někomu i když přemýšlí, jak do toho kudy chodí, tak okolnosti prostě nic dobrého, ve smyslu plnění LADAsnů, nepřinesou.
Jak jsem nedávno do Hurikánovi Jahody psal, tohle nemám na veteránismu rád. Rivalita, strach, závist, případný zájem pochybných existencí a spekulantů.
Takže jestli jsi z mých příspěvků, někdy cítil něco špatného, není za tím nic víc, než tohle.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod Křečík Barbuška » sob dub 26, 2008 08:08

Neřekl bych, že je tu hromada posměváčku a nepřejících, jen si prostě někdo tu a tam rejpne, je to lidské. Je třeba si uvědomit, že když se prezentuješ jako vyhledávač a uchovávač dokonalých nezprzněných kusů, nikoliv renovátor zachránce, první chybička bude vystavena na odiv. Nemyslím, že je to tu o nějaké záludné závisti, jen si uvědom, že ne všichni jsou tu tak za vodou, aby ustáli vše co tu servíruješ, on ne každý si tu může dovolit koupit "co týden výstavní kus", potýká se se svým polovrakem před barákem a pak nešťastně napsané slůvko zvedá adrenalin ... .

Ad Karlík, toho člověka neznám, má pěkné auto a zcela jistě je to dobrý člověk. Nicméně možná nechtěně tu z nás dělal "blbce", mlžením kolem "prodeje" svého vozu. Ten topic tu již není, takže nevíš detaily a tudíž nevíš proč na závěru topicu o jeho luxusním vozu se někteří s ním pouští do křížku, on totiž ne každý unese když se zbytečně honí ramena, poprvé to přejde, podruhé taky a pak už přejde do opozice, byť by to v normálním případě přešel úsměvem na rtech.
------------------------------------------------------------------------------------------------------
Toto je jen můj názor, napsaný velmi neobratnými slovy a doufám, že nebude zárodkem nějakých zbytečných emocí. Není to nic proti nikomu ani ničemu, jen malá ranní úvaha chorého mozku.
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

Příspěvekod lionol » sob dub 26, 2008 10:06

...
Naposledy upravil lionol dne pon dub 28, 2008 18:01, celkově upraveno 1
Tom

VAZ 2103, 1975
VAZ 2103, 1977
VAZ 2103, 1978
VAZ 2106, 1978
lionol
 
Příspěvky: 525
Registrován: úte lis 20, 2007 15:50
Bydliště: Olomouc

Příspěvekod Křečík Barbuška » sob dub 26, 2008 10:48

Hlavně prosím odsud neutíkej, jak to tu občas bývá zvykem, doporučuji navštívit srazík, uvidíš, že jsme napříč spektrem někdy celkem normální jedinci, :mrgreen: .
Lada Granta Liftback 1,6 16V - skoro normální auto
Lada Kalina 1117 1,6 8V - neopodstatněné a nenaplněné naděje
ex VAZ 2105, VAZ 2104, VAZ 2107
Uživatelský avatar
Křečík Barbuška
 
Příspěvky: 11023
Registrován: ned srp 29, 2004 09:01
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků