2102

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř kvě 25, 2005 19:28

Ale to už jsme moc odbočili a tohle patří do jiného oddělení.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Pool » stř kvě 25, 2005 20:01

Sakra... ještě Ti jí budu závidět... :) Moje kastle není zrovna z nejlepších. Vím dohromady o čtyřech dírách překrytých tmelem s průměrem 1cm! Naštěstí se jedná o vymněnitelnou část - blatník, dveře. Dělám to letos na novo, ale tentokrát naposled. Příště už nastoupí nové plechy, ale to jen v případě, že projdu STK. Jinak momentálně sázím na antikorozní základovku, stříkací tmel a lak nanášený jemným válečkem (a sprejem na kritická místa). Je to celkem solidní, ikdyž pistoli se to asi nevyrovná... Mimochodem nejhezčí kastli 02 jakou jsem kdy viděl má Hurikán.
Pool
 

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » stř kvě 25, 2005 20:18

No ještě nezáviď. :D Zatím nevím,jaká překvapení na mě čekaj.Nejradši bych to celý rozebral a kastli celou obrousil a udělal perfektně na novo.A pak bych to celý postupně složil k úplné dokonalosti.Má to ale jeden háček.Nemám garáž a venku to takto dělat nelze.Do dílny můžu jenom na víkend a pak zase ven.Takže jen to co stihno rozdělat a zase složit.Tak to bude trochu horší.Prostě v rámci možností.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » pát kvě 27, 2005 08:05

Tak tohle je ta moje krasavice.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Wolf » pát kvě 27, 2005 09:12

Ta vypada opravdu velice zachovale. Nezapomen, ze tyhle kombiky (pokud to nekdo jeste nevymenil) mely pomaly staly prevod a tak to moc nehon, jsou spise na silu. W.
Wolf
 
Příspěvky: 1246
Registrován: úte čer 01, 2004 11:14
Bydliště: Kraj Lučanů

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » pát kvě 27, 2005 10:29

Wolf
Jo jo,vím.Já bych to stejně nehonil.Mám to hlavně pro potěšení a budu koukat,aby mi Laduška vydržela co nejdýl.Příprava na lak,ale bude hrozná(viz foto).Jinak se ničeho nebojím a snad se nevyklube nějakej velkej problém.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Pool » pát kvě 27, 2005 14:49

Nádhera... :thumbright:
2102 je fakt hrubost :) Co se vzhledu týká, nemám co bych jí vytknul.... :heart:
Pool
 

Příspěvekod Pool » pát kvě 27, 2005 14:53

Wolf píše:Nezapomen, ze tyhle kombiky (pokud to nekdo jeste nevymenil) mely pomaly staly prevod a tak to moc nehon, jsou spise na silu. W.

Na dálnici se s tím opravdu závodit nedá... :cry:
O rychlosti to však není... :)
Pool
 

Příspěvekod Hurikán » sob čer 11, 2005 18:50

Podle fotografií vypadá opravdu celkem dobře. Hlavně neošiď přípravu pod lak. Tu červenou barvu bych asi radši dal úplně dolů. Budeš pak mít jistotu, že ti lak nějakou dobu vydrží.
Jinak 02 je opravdu dobrá volba. Za dobrou údržbu tě bohatě odmění.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob čer 11, 2005 19:10

Jo jo.Asi to bude muset dolu.Dá to trochu práce,ale nějak se to zvládne.Jinak opravdu vypadá slušně.Akorát budu muset mrknout na brzdy.Táhnou silně doprava.No chtěl jsem něco pro radost,tak to mám :lol: .Jen bych potřeboval víc času,mám teď nejhorší část sezóny.Rád bych to zvládnul do podzimní Bechyně.Snad se zadaří.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod Hurikán » sob čer 11, 2005 19:32

U brzd to bude nejspíš zatuhlými pístky. Do Trnavy a podzimní Bechyně mám i já práce až nad hlavu. Nějak se to určitě zvládne. Ale to už k autu neodmyslitelně patří. :)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob čer 11, 2005 21:00

No ty brzdy zkouknu pořádně.A když se mi nebudou líbit,tak je vyměním komplet.U brzd mám rád jistotu.Jasně,že se to zvládne.Musí. :D A když si nebudu vědět s něčím rady,tak vím o bandě prima chlapů,který určitě pomůžou. :) Že jo?
Trnavu bohužel nezvládnu.Mám v tu dobu službu,tak se odsud neodlepím.No třeba vyjde příště. :(
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Příspěvekod dmatej » sob čer 11, 2005 21:39

Pokud máš v dílně svěrák a jakžtakž nějaký nářadí, tak to jde celkem snadno ;-)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Ctirad Vyskočil » sob čer 11, 2005 22:44

Něco takovýho by se tu našlo.Akorát,že dílna je pracovní a tak můžu pracovat jen po odpolednech a o víkendech.A vždycky musím dílnu uvolnit.Ale jsem rád,že můžu aspoň to.Bez dílny bych byl víš kde.
Ctirad
Uživatelský avatar
Ctirad Vyskočil
 
Příspěvky: 410
Registrován: stř dub 13, 2005 21:05
Bydliště: Morašice u Znojma

Nový majitel 2102

Příspěvekod Martin » pon říj 03, 2005 10:50

Zdravim! Tak jsem se stal novym majitelem krasne 2102! Je to fakt krutej stroj, hodne se mi libi. Toho mista, motor sice jen 1200, ale i tak taha krasne. Stovkou jede naprosto s prehledem. Zatim jsem mel moznost vyzkouset spotrebu jen pri prevozu z Prahy do Brna, po dalnici, se zahradkou na strese, rychlost mezi 80 a 90, a s prehledem jsem se vesel pod 8 litru. Jeste uvidim, co ve meste. Mam zalusk dat do toho karbec OZON, ten by urcite pomohl, mno uvidim. Auto ma nalitano 104 tisic km, po prvnim majiteli, peclive udrzovane, no posudte sami ... :)
Uživatelský avatar
Martin
 
Příspěvky: 61
Registrován: stř čer 02, 2004 09:06
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 0 návštevníků

cron