Modrý Ignác

Moderátor: Moderátoři

Re: Modrý Ignác

Příspěvekod Nulašestka » ned zář 23, 2018 20:27

To je nemilé.
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Re: Modrý Ignác

Příspěvekod Ignác » ned úno 04, 2024 11:17

Pánové, řada dalších let uplynula, já neměl na řešení čas a tak vše nechal být, ovšem už mne to nebaví. Dotyčný auto dokončí už těžko, leží v binci v garáži a nic z něj není, raději bych, aby přinášelo radost někomu jinému a já dostal alespoň peníze, když ne potešení z jízdy. Na autě jsou vyměněné blatníky, vyvařené prahy a podlahy, zkrátka vyvařené je(i když nemohu vyloučit, že dotyčný někde nějakou dírku vynechal), krom střechy lak, střecha potřebuje dokytovat a nalakovat, auto složit a oživit(jak tedy vypadá čalounění vzhledem k uložení ani nechci vědět).

Plyn v TP, ovšem bomba končí v červnu(inu, dá se nová), ekovýpalné zaplaceno už některým z předchozích majitelů, nyní na plechových discích s protektory OR32(ve chvíli odložení zánovní, nyní už pěkně staré), k tomu litá kola s OR34(stejný případ) - nutné dopředu podložky, pokud se nenajdou, je to věc minimální investice. Dále mám ještě v krabici plastové podběhy, nové stěrače světlometů, možná se najde ještě nějaká drobnost.

Fotky z mého přepadu v květnu 22, ovšem od té doby se těžko něco změnilo. Je zde někdo, kdo by vůz odkoupil k dokončení? Případnou nabídku do SZ. Nachazí se na okrese Vsetín.
1.jpg

2.jpg

3.jpg
To je lada, co je víc?
Ignác
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon dub 14, 2014 20:24
Bydliště: Valašsko

Re: Modrý Ignác

Příspěvekod Ignác » ned úno 04, 2024 11:52

Doplňuji, vyměněny byly přední blatníky, zadní to nepotřebovaly.
To je lada, co je víc?
Ignác
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon dub 14, 2014 20:24
Bydliště: Valašsko

Re: Modrý Ignác

Příspěvekod Ignác » ned úno 04, 2024 15:20

A má tažné. Víc mne nenapadá.
To je lada, co je víc?
Ignác
 
Příspěvky: 40
Registrován: pon dub 14, 2014 20:24
Bydliště: Valašsko

Předchozí

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků