Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renovace!

Moderátor: Moderátoři

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod Marek Doležal » sob kvě 23, 2015 20:18

Dnes jsem viděl na vlastní oči a musím říct že vzhledem k polním podmnkám super výsledek. Ještě jednou zdravím, moc pěkná práce 8)
Oči se ti vykulí, až uvidíš Žiguli !
http://marad.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Marek Doležal
 
Příspěvky: 146
Registrován: pon pro 29, 2008 00:06
Bydliště: Pardubice

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod D.A.N. » úte kvě 26, 2015 09:50

Marek Doležal píše:.....vzhledem k polním podmnkám super výsledek. 8)

Díky za koment....a tiše závidím střechu nad hlavou :wink:
Uživatelský avatar
D.A.N.
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned říj 02, 2011 18:31

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod D.A.N. » úte lis 28, 2017 17:59

Hmhmhmh....koukám...že mi to tady nezmizlo a já se můžu i přihlásit :shock:
(Tímto děkuji moderátorům...že mě ještě nesmázli :D )

Tož aspoň přihodím co je nového....
V prvé řadě jsem přestal kouřit :roll: ...místo toho jsem začal vapovat :roll:

No nic..... :roll:

...JO :idea: ....vlastně jsem zrenovoval další auto... :mrgreen: (je mi jasné, že někteří budou oponovat...že to vlastně není žádný auto...a tak, ale je mi to šumák :mrgreen: )

Po dokončení Zelenády jsem si myslel...že už žádný auta dělat nebudu...a že toho mám plný kecky a nemám na to čas...a rodina...a však to znáte...ne?!

Jenže já to nevydržel....a letos na jaře rozjel projekt, kterej na mě čekal tři roky.
Někteří ví...že už jsem se na to chystal delší dobu...jenže mi do toho pořád něco lezlo...a já se k tomu dostal až letos...nicméně...se snad... zdárným koncem (ve který jsem už sám ani nedoufal).

"EBOLA 126"...toť můj pracovní název projektu.
"Auto"...jemuž musíte propadnout, jako já jsem měl tu možnost mu propadnout po dobu dvou let, co jsem se s ním přemísťoval z bodu "A" do bodu "B" a najel s ním víc než 50000 kilometrů...do té doby, než jsem v něm měl dost ošklivou havárku...né vlastní vinou způsobenou. (auto na sračky a já bez jediného šrámu :shock: )

Je to auto, kterému musíte přizpůsobit úplně všechno....ať už je to styl nástupu do něj...posez na sedadle, držení volantu...velikost nákupu, který nakoupíte...nebo počet věcí, které si chcete sebou vzít na dovolenou (pokud se s ním na dovolenou odvážíte jet)...a v neposlední řadě i velikost klobouku je důležitá....pokud se s ním chcete svést :lol:
Tak tohle "auto"....jsem si znovu pořídil a provedl na něm očistec, v podobě kompletní renovace....a už se těším, až se s ním budu opět přemisťovat z bodu "A" do bodu "B" :wink:
Renovace probíhala standartně...venku a v rámci mých časových možností (tentokrát bez ohledu na počasí). Ze začátku mi občas přijel helfnout zdejší člen a kamarád Rony...za což mu tady veřejně mnohokráte děkuji....a můj Tatík, který mi ohromně pomohl, když v úplném závěru rozchodil totálně rozhozenou elektriku...takže taky děkuji a respekt před velkou trpělivostí (já už bych to polil benálem a zapálil :evil:). Jinak jsem na autě po většinu času dělal úplně osamocen...a o to víc jsem hrd na to, že po sečtení všech dnů práce na autě, jsem se dostal na číslo 30 (no dobře..31)...čímž jsem pokořil o deset dnů renovaci Zelenády (berte s rezervou, na Zelenádě bylo víc práce) :mrgreen:

No nic...nebudu dál kafrat....mrkněte na odkaz na rajče, tam se dozvíte, cože znamená "Ebola 126"...pokud Vás to bude zajímat :roll:

Jméno: ebola
Heslo: 126
https://vagondesign.rajce.idnes.cz/Projekt_Ebola_126/

Třešničkou na dortíčku projektu "Ebola 126"....bylo odskočení si, na kompletní přelakování červené 2102 mého otce. Renovace tohoto vozu proběhla v roce 2013....a lak byla jediná věc, co se mi nepovedla :| Tak snad doufám....že jsem to trochu napravil... :roll:
IMG_20170902_194156_843-22.jpg

No....a abych byl věrný svému vláknu...(když sem dávám ty odkazy na auta který sem nepatří)...tak jedna se Zelenádou, na výletě ve Vyškově...muzeum letecké techniky :wink:
z12.jpg
Uživatelský avatar
D.A.N.
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned říj 02, 2011 18:31

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod Liftback » úte lis 28, 2017 18:33

:shock:
nádhera, Maluch sa teraz staval aj pre Toma Hanksa: https://autobild.cas.sk/clanok/214841/t ... ecny-fiat/
aj rúrovky sú fajn, tuším Mig 19tky P a PF
Wartburg 353 Ja Hans! Das Auto! (KIA)
Škoda Favorit 135 H Black Deamon (Retired)

Renault Megane 1.6 66kw/90k Classic (Predané)
Lada Granta 1.6 72kw/98k Liftback - Polárna Líška, (Predaná)
Lada Vesta 1.6 16v ? kw/ ? k Sedan - Eskymka - Posledná biela kráľovná
Uživatelský avatar
Liftback
 
Příspěvky: 2311
Registrován: čtv srp 04, 2016 14:30
Bydliště: Humenné Slovensko

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod valda1971 » úte lis 28, 2017 18:53

Pěkná práce :wink: :) Jak píšeš, auto to není :D ...aůe mazlík pěknej :D
Žigulíci: VAZ 2101 r.1971, VAZ 2103 r.1974, VAZ 2170 r.2012
Uživatelský avatar
valda1971
 
Příspěvky: 7198
Registrován: úte pro 06, 2011 16:45
Bydliště: Bílina

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod Luky » úte lis 28, 2017 18:59

Náhodou Maluch je moc sympatický povoz, děda ho měl od roku 87 tuším až do cca 2007 a občas jsem s tím někam byl vožen. Velmi dobře si pamatuju, že už při cca 70 km/h byl uvnitř takový kravál, že jsme se tam jen obtížně slyšeli :D.
Klobouk dolu, takováhle rozborka :wink:
Zaujalo mě pozadí práce, na takovýhle místech to vidím spíš na nohy nahoru, káva, jedna zdravotní a měl bych problém vůbec odtamtud odejít a nekochat se, natož něco dělat a natož takovouhle rozborku a sborku :lol:
VAZ 2106 - Marina r.1979
http://dean2107.rajce.idnes.cz/

Dva PoJeBy ze Skašova

„Duše se milují od pasu nahoru, těla od pasu dolů."
Gabriel García Márquez
Uživatelský avatar
Luky
 
Příspěvky: 1994
Registrován: úte čer 15, 2010 19:44
Bydliště: na cestách/Praha 10 - Strašnice

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod JmJ » stř lis 29, 2017 09:37

Dycky se rad podivam, jak nekdo udela takovyhle kus prace :-). Na jednu stranu bych to hrozne rad delal, na druhou stranu bych asi nemel uplne tuhle trpelivost. Me staci, kdyz si vytahnu z VAZa mechanismus steracu, vycistim, promazu, promazu prevody u motorku a zase to slozim zpet a i to mi trva cele dopoledne.

Maluch vypada solichove :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod Luděk Musil » stř lis 29, 2017 10:12

D.A.N: pěkná práce ... hodně pěkná práce. To je tak, když si někdo hnedle z rozjezdu nasadí laťku pěkně vysoko :idea:
JmJ píše:... . Me staci, kdyz si vytahnu z VAZa mechanismus steracu, vycistim, promazu, promazu prevody u motorku a zase to slozim zpet a i to mi trva cele dopoledne.
Pche ... takovou práci (když je čas) si dokážu natáhnout na celou sobotu a neděli :P . L.
21011 -> (78) 84-99; 2103 -> (78) 99-04; 21073 -> (96) 04-07; 21044 -> (99) 07-13; 21044 -> (96) 12-16; Granta bílá -> 16-?; Vesta SW cross barvy Phantom (19) 20-?; 21011 - veterán (75) 12-?
Nemožné na počkání, zázraky do 3 dnů ´
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10469
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod Jiří Proček » čtv lis 30, 2017 10:32

valda1971 píše:Pěkná práce :wink: :) Jak píšeš, auto to není :D ...aůe mazlík pěknej :D

Zřejmě dobrý oddíl !!!!! :D :D
Uživatelský avatar
Jiří Proček
 
Příspěvky: 269
Registrován: úte kvě 22, 2012 09:12
Bydliště: Brno *

Re: Čmárání mé dcery po autě (2102)...a jeho následná renova

Příspěvekod D.A.N. » stř pro 13, 2017 11:53

Luděk Musil píše:D.A.N: pěkná práce ... hodně pěkná práce. To je tak, když si někdo hnedle z rozjezdu nasadí laťku pěkně vysoko :idea:
JmJ píše:... . Me staci, kdyz si vytahnu z VAZa mechanismus steracu, vycistim, promazu, promazu prevody u motorku a zase to slozim zpet a i to mi trva cele dopoledne.
Pche ... takovou práci (když je čas) si dokážu natáhnout na celou sobotu a neděli :P . L.


Což mi připomíná....že už to bude zase půl roku...co mi manželka připomene, abych dodělal tu koupelnu... :roll: :mrgreen:

Jinak díky za komenty... :wink:
Uživatelský avatar
D.A.N.
 
Příspěvky: 31
Registrován: ned říj 02, 2011 18:31

Předchozí

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků