VAZ 2101 - 1981

Moderátor: Moderátoři

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod koprfilmtatra » stř kvě 02, 2018 19:54

Tak po více jak měsíci mám najeto s novými agregáty 2 600km, bez jakýchkoliv problémů. Převodovka funguje perfektně, je tichá a kvalty tam padají jako po másle. Proto doporučuji všem, kteří shání 5 kvalt koupit si za nějakých 8 000,- nový a neřešit problémy s opotřebovanými převodovkami.
Motor jede velmi dobře, po doladění jde jezdit po městě i na 5. Kombinaci 1.9 s diferenciálem 4,44 a 5 kvaltem 2107 rozhodně doporučuji. Jednička je sice moc krátká a v podstatě zbytečná, protože se jde rozjet naprosto normálně i na dvojku, ale jinak jsou rychlosti velmi dobře odstupňovány a krásně na sebe navazují. Při vytáčení jednotlivých kvaltů a přeřazení na vyšší je motor neustále v tahu a auto opravdu letí.
Podařilo se odladit i díru při sešlápnutí plynu na podlahu kolem 2 tis. otáček....stačilo zvětšit přechodovou trysku II.komory na 75.
Jediné, co mi dělá trošku starosti je poměrně tvrdý chod motoru, což je však dáno větší kompresí a svoje určitě taky dělají silentbloky motoru z Nivy. Přemýšlím, zda je vyměnit za klasické. Motor se při rychlostech nad 120km/h a ubrání plynu poměrně dost třese, respektive mě kope do pedálu plynu.....že bych konečně dotáhl i silentblok na druhé straně motoru? Zatím drží jen na jednom...protože...nebyl čas :-D.
Elektrická sahara funguje poměrně dobře, asi není úplně ideální mít čidlo spínání na hadici před chladičem, protože občas spíná dost pozdě, občas zase brzy. Jistí to samozřejmě manuální vypínač.
Co mě překvapuje je spotřeba, které se stále drží kolem 8 litrů/100km, přičemž jezdím především krátké trasy po městě a rád využívám plného výkonu motoru. Tj. spotřeba je při stejném jízdním stylu jako s 1.2 úplně stejná....

Jinak kombík je opravdu oranžový, můžete si říkat co chcete :-D Klidně vyfotím barvu kdekoliv pod kobercem či na jiném místě, kam slunce nepříjde. Je to opravdu klasická oranžová. Dveře jsou vyměněné, zbývá je nechat spasovat u karosáře a hurá do lakovny tak, abych stihl v červnu technickou....Až pak bude chvíle, budu muset mrknout na karburátor a rozdělovač, aby to auto alespoň trošku jelo jak má.
Obrázek
koprfilmtatra
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 13, 2014 18:15
Bydliště: Novojičínsko

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod Nulašestka » čtv kvě 03, 2018 20:56

S tou převodovkou jsem příjemně překvapen. Byl bych čekal, že se to už dávno rozsype. Ovšem že by byla za osmičku?
http://www.lada-dily.cz/produkty/detail ... 22541.html
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod koprfilmtatra » pát kvě 04, 2018 16:23

Je třeba hledat jinde... :wink: bez daně nějakých 7 800,-.
http://www.automanta.sk/product.php?id_product=1685
Tento eshop doporučuji, zasílají i do ČR, ceny velmi dobré a jedná se většinou o originální díly.
koprfilmtatra
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 13, 2014 18:15
Bydliště: Novojičínsko

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod Jimmi » pát kvě 04, 2018 18:31

To jsi kupoval od nich? A jak sem tak velkou věc dopraví?
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Uživatelský avatar
Jimmi
 
Příspěvky: 1528
Registrován: pon čer 12, 2006 15:41
Bydliště: Praha, Teplice

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod Majo » pát kvě 04, 2018 20:10

To ze si u nich natrafil na originalne diely je zazrak. Alebo skor tym, ze napr taku prevodovku v podstate okrem Avtovazu nik nevyraba. Dotycny pan totiz nakupuje diely na UA a to prevazne tie najlacnejsie znacky.
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod Viko » pát kvě 04, 2018 21:27

Ano, väčšinou má fenox občas majster športu prípadne no name. Zopár vecí sme od neho mali tiež origo napr. Ac pumpu.
VAZ 21061 - 1986 - 50 shades of orange
VAZ 21011 - 1976 - plyňák
VAZ 2105 - 1983 - expedičný špeciál
VAZ 21061 - 1980 - :hrob: zožrali ju oxidi
VAZ 2101 - 1979 - :hrob: :( zachránil nám životy
VAZ 21011 2x - 1980/1976 - adoptívne deti
Felicia combi 1,3mpi - 2000 - prevoz ND
Repliky koncoviek výfuku
Uživatelský avatar
Viko
 
Příspěvky: 1149
Registrován: pon kvě 05, 2014 20:09
Bydliště: Pezinok

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod koprfilmtatra » ned kvě 06, 2018 15:22

Tak asi jsem měl zrovna štěstí na vybrané díly :). Ono u nás člověk nekoupí o nic moc lepšího, ale za úplně jiné ceny...
Posílají bezproblému na dobírku přes DHL i převodovku, bral jsem i plastové podběhy, atd. Poštovné stálo kolem 200,-.
koprfilmtatra
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 13, 2014 18:15
Bydliště: Novojičínsko

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod koprfilmtatra » stř kvě 30, 2018 08:43

Po dvou měsících od montáže motoru do auta jej lze považovat za dokončený :). Motor dostal nové olejové čerpadlo, tedy to se zvýšeným výkonem, ale nezadřené. Mazací tlak volnoběhu 1,5baru, od 2tis. otáček 4 bary, od 3,5tis. 5 barů a maximum je kolem 6,5 baru. Přesně taková byla moje představa, že by to mohlo fungovat. :)
Konečně také dorazily z Ruska nové budíky mazání, teploty oleje a dobíjení, takže vše ihned namontováno. Dobíjení funguje jak má, tam jsem nic extra nečekal, samozřejmě jde pěkně vidět jak při zapínání spotřebičů napětí klesá. Teplota oleje už mě zajímala více, trošku jsem měl obavy o chlazení motoru, ale bylo to zbytečné. Olej se drží mezi 80-90 stupňi. Nečekal jsem, že až o tolik déle trvá ohřátí oleje oproti vodě, kdy voda má už 90 a ručička oleje se ještě ani nehne k 50. S budíkem mazání to bylo trošku zajímavější, po připojení ukazoval velmi zajímavé hodnoty, odchylka byla v různých částích stupnice různá a značná :). Takže proběhlo rozebrání budíku, jeho přesná kalibrace s daným čidlem a hotovo :). Nyní vím, že co ukazuje budík je opravdu skutečný tlak oleje.
S výměnou čerpadla takové došlo na výměnu oleje - novým motor má už přes 5 tisíc km, nyní dostal olej PENRITE plná syntetika 10W-50.
Po půl roce opět popraskala benzínová hadička MADE IN EU u benzínového čerpadla. Výměna za vitonovou leteckou a bude klid. Důrazně varuji před použitím těch klasických benzínových hadic, zejména na místech, kde nejsou vidět. :(
Spolu s budíky ještě dorazilo odvětrání bloku s Chevrolet Nivy, takže konečně hadice odvětrání nepřekrývá krásný štítek motoru s označením :D. Konečně jsem takové dotáhl motor na obou silentblocích.
Spotřeba se v průměru stále drží kolem 8 litrů/100km.
Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek

Co se týká kombíku, tak proběhla výměna všech olejů, do převodu šel hustý olej PP44 říznutý PP90 a PP90H v diferáku z důvodu hlučnosti, do motoru pak klasika M8AD. V rozdělovači byl byl úplně zhořelý odpor v palci, nechápu, že to vůbec jelo. Takže výměna palce, seřízení odtrhu, seřízení odstředivé regulace, promazání a nastavení předstihu. Pak ještě karburátor ven, vyčistění, z důvodu rozpadu zinkoslitiny nefukční podtlak II.komory, takže výměna a zpětná montáž.
Potom jsem sundal prahové lišty, že očistím prahy od nástřiku gumoasfaltu...což se ukázalo jako zásadní chyba. Vidím kousek koroze, rýpnu, a po chvíli už tluču kladivem kusy auta pryč :(. Majitel sice říkal, že přední blatníky budou chtít časem udělat, ale že až tak :D. Takže objednáno ke karosáři, proběhne výměna předních blatníků, sekyrek, atd. Dopasování dveří, oprava konzoly řidičovy sedačky, která je komplet vytrhlá z podlahy a pak do laku. No, co se dá dělat :(.
Jinak mě překvapil pozitivně stav brzd a dalších mechanických dílů auta. Vše vypadá dobře, jen to chce rozhýbat, promazat, vyčistit, seřídit :-).

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
koprfilmtatra
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 13, 2014 18:15
Bydliště: Novojičínsko

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod Nulašestka » stř kvě 30, 2018 19:40

S kombi držím palce. Práce strašná, v životě už to dělat nebudu, to jsem se zařekl, ale výsledek potom potěší. Možná. :)
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod koprfilmtatra » pon čer 25, 2018 19:56

Dneska mi přišel balíček z východu s novými pásy 8) Vždycky když seženu nějakou takovou starou/novou věc, mám z toho velkou radost :).
A kombík se už léčí u karosáře...
Obrázek Obrázek
koprfilmtatra
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 13, 2014 18:15
Bydliště: Novojičínsko

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod koprfilmtatra » sob zář 22, 2018 19:46

Po delší době přidávám pár novinek ohledně mého vozu :-).
Na zadní nápravu šly nové pružiny z Nivy, auto je nepatrně vyšší, ale hlavně tužší, což se velmi dobře projevilo na jízdních vlastnostech. Chtěl jsem zároveň namontovat i tlumiče KYB, ale když jsem vymontoval staré PAL tlumiče, zjistil jsem, že jsou tužší, než KYB. Takže výměna tlumičů se nekonala...
Na autě začali mizet brzdové kapalina - únik identifikován na přední prasátko. Na jedné straně původní, ty jsou v pořádku, na druhé straně před 4 lety měněné Fenoxy...a tečou. Rozhodl jsem se tedy zgenerálkovat oba přední brzdiče. Litinové tělo na komaxit, prasátka jsem měl ještě sovětské, nové. Ty jsem rozebral, vyčistil, osadit nové gumičky a prachovky(značka Frenauto 90,-/sada brzdič). Velmi se mi líbí zajištění prachovek drátem...Ostatní díly jsem objednal nové z Krče, a to byl kámen úrazu. Čepy brzdových desek jsou asi o 5mm kratší než originály...takže sice pasují, ale drží jen na kousku prasátka. Zajišťovací kolíčky prasátek - opět nepoužitelné. Místo rozměru 6x5mm jsou 6x4mm, takže sice zajistí, ale né dostatečně. Musel jsem si tedy utočit vlastní. Vlaštovky z drátu velmi zajímavého tvaru...Abych to shrnul, na brzdy šly všechny díly ve výsledku původní sovětské. Jediné, co mohu hodnotit pozitivně jsou brzdové trubky, které sedly dobře.
Problém také byl s usazením prasátek do třmenu. Některé byly dost volné, některé zase nešly nasadit vůbec...2h dopasovávání, vymezování vůli a nakonec to dopadlo dobře.
Měl jsem v plánu po 4 letech zároveň vyměnit i brzdové hadičky - nakonec nebylo třeba, protože mě velmi pozitivně překvapily hadičky Fenox, které jsou stále jako nové.
Zároveň jsem vyměnil i kotouče(Brembo) a sovětské azbestové desky.
Auto ještě čeká na výměnu polyuretanových silentbloků, čepu řízení na ložiskách a jiné drobnosti :-).

S dvoulitrem a pětikvaltem najeto zatím 12tis.km, bez jakýchkoliv problémů, spotřeba stále kolem 8l. Vyzkoušena i ekonomická jízda, to jsem se dostal na 5,6l/100km. Ale takhle se prostě jezdit nedá, když máte pod kapotou žigula 120 koní. Poprvé také vyzkoušeno na dálnici. Je úžasné, jakou pružnost ten motor nabízí i v rychlostech 130km/h. A maximálka? No, jede to velmi slušně...akorát na těch OR34 třeba už trošku opatrně :-). Žigulík také bezproblému odjezdil dovolenou, celkem 2 000km, nejdelší cesta 10h v kuse za volantem, což pro mě byla zatím nejdelší cesta, ale neměl jsem s tím žádné problémy :-).
Kombík je po vyvaření v lakovně, příští týden snad bude hotovo :-).

Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek Obrázek
koprfilmtatra
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 13, 2014 18:15
Bydliště: Novojičínsko

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod Jimmi » ned zář 23, 2018 16:06

Nejsou ty KYB plynokapalinové......?
Жигули ВАЗ 2103 1.5/55,4 kW белый (сделано в 1974 г.) оу йеах гуд джоб ёлки-палки t.č. odstraněny dva metráky pavučin, vrčí a jezdí kolem bloku
Toyota Corolla LiftBack 1.3/65 kW deep turquoise
Toyota Corolla HB 3D 1.3/55 kW red
Uživatelský avatar
Jimmi
 
Příspěvky: 1528
Registrován: pon čer 12, 2006 15:41
Bydliště: Praha, Teplice

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod koprfilmtatra » ned zář 23, 2018 19:04

Jsou to obyčejné, kapalinové tlumiče...
koprfilmtatra
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 13, 2014 18:15
Bydliště: Novojičínsko

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod koprfilmtatra » pát zář 28, 2018 17:28

Kombík z lakovny doma a nová světelná výzbroj na 01 :D
Obrázek Obrázek
koprfilmtatra
 
Příspěvky: 190
Registrován: ned dub 13, 2014 18:15
Bydliště: Novojičínsko

Re: VAZ 2101 - 1981

Příspěvekod Vašátor » úte kvě 21, 2019 21:35

Není škoda takový pěkný kombík opět prodat?
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků