Pěkná 2101 zachráněná před likvidací!

Moderátor: Moderátoři

Feiky
Příspěvky: 260
Registrován: ned led 04, 2009 14:27
Bydliště: Šebrov u Blanska

Příspěvek od Feiky »

Tak to je paráááda jezdil jsem okolo ní, ale nikdy nebyl čas se podívat...Mezi těmi ostatními auty tam vždy svítila na kilometr daleko :lol:
Gratulace veliká a s 02 to je to základ pro krásnou sbírku... :wink: :wink:
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

hurrráááááá-žije :mrgreen:
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Petu76
Příspěvky: 70
Registrován: pon črc 27, 2009 16:21
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petu76 »

Asi vás zklamu, je komplet na díly. Díly interiéru po B-sloupek půjdou do 2102, stejně jako komplet motor, převodovka + příslušenství. Je koupená bez dokladů, má vyseknutý VIN z kastle a odsekaný štítky. Prostě už neexistuje. To už na značky nedám. Je to rok 1978, tedy 21011, i když ne úplně. Pokud bude mít někdo zájem o skelet a zbytek dílů na 21011, tak budou volný. Karoserie je ve stavu, o jakém psal Hurikán, takže myslím hodně dobrá. Budu renovovat 2102, rozborka do šroubku, novej lak, ... Budu rád, když mi s renovací pomůžete, alespoň dobrou radou :wink: Celý průběh renovace bude zde na fóru. 2101-011 plánuju taky, ale v supr stavu, jako je na fotce. Má ji pořád někdo v Ostravě?
Přílohy
Lada2102_GREEN.jpg
Lada2101_ORANGE.jpg
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Vyprdni se na základní model (2102 tě musí stačit) a pořiď vyšší standard - 2103 a nebo aspoň 2106 ;)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Petu76, Tak tos mě dost zklamal. Já už se těšil, že tenhle krásně zachovalý kus bude zachráněn a on mezitím poslouží jen jako dárce orgánů. :cry: Dost dílů potřebuju taky, ale rozebrat tohle bych si nedovolil. :?

To, že chce vrakovištník vyseknout VINko jsem věděl, ale vždy se to dá "nějak" zařídit, aby číslo i štítky zůstaly. A odhlášení nevadí. Přihlásit se to dá buď zpět, nebo auto přinejhorším postavit na "Véčka". Teď už je to jedno. Já si právě myslel, že sis domluvil ponechání štítků atd. Co se týče typu, tak je to čistokrevná dvanáctka 2101 a ne žádná 011. :wink: Každopádně rozebrání si ještě dobře promysli, abys potom nelitoval. :wink: Já mít prostory, tak už ji mám schovanou k uvedení do stavu dokonalosti, k čemuž moc nechybí. 8)

Tvoje nuladvojka by mě docela zajímala. Dle kousku blatníku, co je vidět na Tvé fotce v avataru vypadá velmi pěkně. Tohle se mě na renovaci moc nepozdává. :scratch: Je ale fakt, že se mohu mýlit a kus co je fotce může býti nejhezčím kusem auta. To ale již fabuluju. :) Můžeš někam nahodit další fotky?

Pokud myslíš zvelebení nuladvojky vážně, tak Ti s ním samozřejmě velmi rádi pomůžeme a te třeba nejen radou. :wink: Jen doufám, že nechceš na 02 dávat takovou zelenou barvu, jako na obrázku. :shock: Není nad originální odstíny. :wink: 8)
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Petu76
Příspěvky: 70
Registrován: pon črc 27, 2009 16:21
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petu76 »

Když jsem auto dovezl domů, taky bych si ho raději nechal... Mám místo jen na jedno a ještě pro něj musím předělat garáž. Raději budu mít jedno auto v dobrým stavu a jezdit s ním na srazy, než spoustu vraků na zahradě... :wink:
Určitě zrenovuju 2102, už kvůli sympatickému prvnímu majiteli vozu (r.1926) a jasné historii (mám servisku, deníček s všemi opravami a cenami benzínu,...)
S borci na vrakáči moc domluva nebyla, dal jsem prachy, naložil auto a byl jsem rád, že jsem vypadnul. Kdyby to auto nabízel přímo předchozí majitel, tak by byla situace jiná. Zůstal by určitě na značkách, klidně V. Dost se divím, že na ten vrakáč ani nikdo nevolal a nechtěl ho...
S identifikací byl potřeboval pomoct - motor je určitě 21011 1300, interiér vypadá taky na 21011, kromě sedaček, nárazníky jsou 01. Najdu někde fotky 100% originálu 2101, 2102 a 21011? Na spoustě aut se v průběhu let a během oprav objevily různý vylepšení.
Obě auta detailně nafotím a hodím do fotogalerie.
S barvama na 2102 taky potřebuju poradit. Bude určitě originál zelená (Moje 2102 byla původně bílá). Mám vzorník barev Barvy a laky n.p. r.1983, barvy jsou jen orientační. Dělají originál odstíny Motip nebo Duplicolor? Máte někdo vzorník barev na Lady r.74-78, abych se držel originálu?
Tak zatím...
Petu76
Příspěvky: 70
Registrován: pon črc 27, 2009 16:21
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petu76 »

a tady je komplet...
Přílohy
MY2102.jpg
Uživatelský avatar
Tommel
Příspěvky: 3255
Registrován: pon pro 20, 2004 10:44
Bydliště: Brno - HK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommel »

Petu76 píše:Asi vás zklamu, je komplet na díly


a název tematu: Pěkná 2101 zachráněná před likvidací :mrgreen: :lol: :lol: :lol:
Chatka 12 forever :mrgreen: . Buková drift challenge team. Aerodynamika je pro ty, co neumí ladit motor.

Nové vozy Lada, UAZ, GAZ, Kamaz z Ruska
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

No nevim, tady se povaluje spousta vraků, které mají pěkný interier, dobrý motor a převodovku, ale špatnou kastli. Nepřijde mi zrovna jako šťastný nápad tohle rozebírat. Někdo jiný se pak bude pokoušet zachránit nějakou pastoušku a přitom by tohle bylo auto jako fík.
rezna
Příspěvky: 203
Registrován: úte pro 19, 2006 19:03
Bydliště: Olomouc

Příspěvek od rezna »

jelen a ostatni - ano vali se tu spousta vraku a tohle mohl nekdo vzit a opravit - ale prihlasil se k tomu nekdo? - ja myslim ze muzeme byt radi ze auto neslo do srotu ale ze dily z nej pomohou opravit jiny, mnohem vzacnejsi kus 2102 (tech tu opravdu moc nejezdi)
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Do šrotu by nešlo tak jako tak, do Syrovic by šlo asi do Egypta a tam složit a sloužit. Tohle auto mohl někdo vzít, třeba já, ale je to daleko, spousta lidí má plný stavy a ti, co by ho chtěli, o něm třeba ani nevěděli.
Petu76
Příspěvky: 70
Registrován: pon črc 27, 2009 16:21
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petu76 »

Tak to byla chyba, vůbec se tady registrovat a cpát se mezi experty Ladisty. Začínám litovat, že chci mít alespoň jedno opravdu pěkný auto. Situaci kolem dokladů a VIN k tomuto autu jsem už popsal a snad i vysvětlil... Každej z vás měl možnost a dostatek času to auto koupit, mít ho na značkách a třeba s ním už jezdit denně do práce. Nikdo z vás tam ani nezavolal. Váš zájem udržet další a pěkný auto v provozu je teda minimální a teoretický. Touhle dobou by to auto už bylo dávno sešrotováno, pokud si to někdo z vás uvědomuje. Pokud máte potřebu to auto mít ve sbírce, tak jej nabízím k prodeji a můžete opět změnit název tématu. Tohle téma je varováním ostatním, aby se nechlubili novou koupí a brzo bude asi odstraněno... Zdravím všechny zájemce a končím s váma, dneska... :?
Little Red Riding Hood
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Little Red Riding Hood »

tak to je dobre tedy.. ja si zrovna řikal že bych to hodil na svoje papiry ad mam aspon čim jezdit.. a von to rozebere.. :D :LOL: :mrgreen:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Petu76, Neber to tragicky. Občas se tady sice trochu rýpe, ale je to vždy myšleno v dobrém. :wink: Viz. např. příspěvek rezneho. :wink: Musíš být silný. :D



Jelen, dívaje se na čas editace názvu tématu, tak je asi jasno. Je to dáno shůry. :lol:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

Petu76, nějakej urážlivej ne? Jen jsem podotkl tu možnost, nikdo neříkal, abys to nerozebíral, ale že by to byla možná i škoda. Dělej si s tím co chceš, je to tvoje auto. Nikdo se tu za experta nepovažuje (snad). Chce to klid ;)

Hurikán: Bajo, máš pravdu :-D
Odpovědět

Zpět na „Diskuse k modelové řadě“