Dmatejova Laďka - krize

Moderátor: Moderátoři

Zachránit Laďku?

Spravit, projít TK
54
83%
Rozebrat, odhlásit
11
17%
 
Celkem hlasů : 65

Příspěvekod Acibuk » úte kvě 19, 2009 19:04

dmatej píše:
čmelák píše:co je to squat?


Definuj squat :D ... to je budova, která není v nejlepším stavu - není obyvatelná. Není pitná voda, odpady, elektrika "někdy nějak" funguje, není topení, jsou holý zdi ... už stačí?

Vhodné pro pořádání akcí Z :D

Vzhledem ke zdroji možná i pitné vody ve studni nevhodné pro Ladysty, kterým z auta chčije olej. :evil:


minulý týden jsem se přestěhoval do podobného, momentálně tu nemám ani vodu a srát jezdím žigulem do lesa. Ale společnost mi dělají tři ruské vozy, to ticho a klid:)
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod Teepee » stř kvě 20, 2009 06:29

Davide, ještě mám jeden nápad. Vyvař podlahu, frc frc, ať nepropadneš na zem. Jestli má Laďka tažné, na stavbu ideální. Nakládej jí co se dá, uděláš barák, zatímco na fajnové jízdy máš Kalinu. Noo a až bude skoro hotovo tak shledáš, že takovej dělník si zaslouží taky vyjplatu a koupíš mu všechny lazebnické kůry a masáže v patřičných vykřičených salónech jako je autoklempírna, autoservis a autolakovna :wink:
Modrý LADA se toho bohužel nedočkal, nebyl navíc můj, ale když to dneska uvážím zpátky zasloužil by si to.
A STK? buď to polep ať projdeš a nebo jí někde sežeň.
Bílý LADA a okřídlená spol.
Uživatelský avatar
Teepee
 
Příspěvky: 4258
Registrován: čtv bře 10, 2005 13:20
Bydliště: Praha západ

Příspěvekod radek mb » stř kvě 20, 2009 09:23

Naprosto souhlasím s tím,co napsal Teepee.To je vcelku kompromisní řešení.
EAST RUNNER БРИГАДА.
ŠKODA Octavia II 1,9 TDi
Bratrstvo Vana Tallinn
/ KAWASAKI KLE 500 ČZ 175/477 ČZ 250/485 ČZ 175/487
Uživatelský avatar
radek mb
 
Příspěvky: 5186
Registrován: sob zář 18, 2004 01:38
Bydliště: okr.MB

Příspěvekod čmelák » stř kvě 20, 2009 10:39

uf tak tak by som nechcel byvat to by ma asi jeblo

to si tam chcel ist byvat ci to mas ako nudzove riesenie?
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod Acibuk » stř kvě 20, 2009 20:59

jestli to bylo cmelo na me, tak to mam jako nouzove reseni na par tydnu, mozna na cele leto.
zde
Kua vsecko hraje pro ty podnikatelse zazobane prasata ....

Tak a už zbývá jen ten Jelen a můžeme vytáhnout oponu.
Dostal ste Bludišťáka!
Klikněte zde pro zobrazení.
Uživatelský avatar
Acibuk
 
Příspěvky: 1006
Registrován: ned lis 06, 2005 22:01
Bydliště: u maminky

Příspěvekod čmelák » čtv kvě 21, 2009 06:58

jako nie ze nba teba ale jako ze ten squat sa mi nejako vobec nepozdava
čmelák
 
Příspěvky: 1636
Registrován: úte čer 01, 2004 15:29
Bydliště: Trnava

Příspěvekod dmatej » čtv kvě 21, 2009 08:26

Rencek byl Jarušky a ta mě v lednu jaksi opustila. Takže není co prodávat, navíc jeho prodejní hodnota se velmi blíží prodejní hodnotě 2101. Čili užitná hodnota převyšuje hodnotu prodejní.

Řešení je to do budoucna přechodné, v abs. krizi v tom zůstanu asi sám úplně, protože Báru s malou tam prostě nemůžu ... no, jinak řečeno, do konce léta se to musí obydlet. Jen netuším, jak to udělám ... makt, makat, makat.

Laďka je jasně stavební pracant. STK procházím zásadně legálně a v pořádku.
Uvidíme, třeba taky něco vyhraju ve Sportce (haha, vtip).

No a ty vztahy ... je to nahorudolů. Asi jsem našel holku (teda holky dvě), která překonává i moje nejoptimističtější sny, zároveň je z toho chvilkama pěkná itálie. Peníze jsou strašná věc, když nejsou, co dovedou všechno zkazit ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod plavec » čtv črc 02, 2009 17:46

dmatej píše:No a ty vztahy ... je to nahorudolů. Asi jsem našel holku (teda holky dvě), která překonává i moje nejoptimističtější sny, zároveň je z toho chvilkama pěkná itálie. Peníze jsou strašná věc, když nejsou, co dovedou všechno zkazit ..
Pokud je ta slečna férová tak na peníze koukat zrovna nebude.
Acibuk píše:momentálně tu nemám ani vodu a srát jezdím žigulem do lesa. Ale společnost mi dělají tři ruské vozy, to ticho a klid:)
Jak stylové :lol:
Na prodej přebytečné N.D. na Ladu 111: http://forum.ladaklub.com/viewtopic.php ... rod%C3%A1m
znamení : KozoHroch :-D
Uživatelský avatar
plavec
 
Příspěvky: 4713
Registrován: ned črc 22, 2007 19:38
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvekod Kopr » čtv črc 02, 2009 18:35

plavec, Férová může být ale jak dlouho (vlastní zkušenost :cry: )
TŘI SESTRY <III> LADA GANG
LADA 21061 (1.7-5q od Kinga) -1986
MERCEDES BENZ W124 220E -1993
SIMSON S51 -1990
FORD GRANADA ESTATE 2.0 4V-1984

http://fotoalba.cz/Kopr21061
http://kopr21061.rajce.idnes.cz/
LED ZEPPELIN
Uživatelský avatar
Kopr
 
Příspěvky: 2953
Registrován: úte bře 28, 2006 21:16
Bydliště: Družec,Frýdek-Místek

Příspěvekod dmatej » pát srp 14, 2009 14:54

No, jako obvykle nic není jednoduché, Stanley stále vaří podlahy, technická propadla. Auto je u Sokolova, cestou tam jsem jel trochu pozdě, Laďka se navíc chytla meďáka, co jel kolem 150, což se mi zalíbilo (aj udivilo) a asi 20km před cílem začal klepat motor a hodně se hřát ... a špatně táhnout ...

Takže by se mi hodil nějaký pomocník na transport ze Sokolova do Přehýšova, druhý auto, který mě případně hodí na lano. Policajty snad případně ukecám, tím spíš pokud bych měl druhý auto za zadkem, nebo bych na něm visel :)

Laďka si pak pohoví v garáži v Přehýšově na baráku, jednak pořádně ošetřím podlahy, jednak dojde na rozborku motoru.
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod dmatej » ned pro 27, 2009 22:48

Pokračování ...

Jak známo, Laďka přišla o motor, jenž při transportu po vlastní ose definitivně vypustil duši :( . Udělal jsem pitomost, podcenil jsem to klepání "VTFS" - podle všeho vůle na klice už byla taková, že jeden píst povolil a 20 km před cílem mi proběhl blokem ...
Tímto díky Jardovi za dotažení do garáže, kde Laďka čeká dodnes na transplantaci. Nový blok vezmu od Saši, snad bude OK.

Podlahy jsou vyvařené, sice s výsledkem až zas tak spokojený nejsem, na druhou stranu Stanley se s tím docela natrápil, o výdělku nemůže být snad ani řeč.

Musím pořídit ještě oba nárazníky, přední padl při tažení a zadní je prohnilý na šrot (ale Passata předloni udržel ;) ) ...

Zítra se pustím do demontáže motoru ...

P.S.: Prasknutí bloku nastalo při brždění motorem, cink, zarachtání kusu bloku, proběhnuvšího pod autem, rozsvícení kontrolky mazání a dobíjení, za autem černo, a od té chvíle autu neklade vůbec nic odpor, kromě brzd ...
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod rosta » pon pro 28, 2009 18:19

vím o čem mluvíš-já předloni koupil byt -kompletní rekonstrukce byla nutností-teď splácím hypo,babu na mateřský -dvě malý děti na krku-no fakt sranda :ANAL:
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
rosta
 
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvekod dmatej » pon pro 28, 2009 18:51

No, babu už nemam, sice nevim, jestli naštěstí nebo naneštěstí, ale což ... už zase nějakou hledam ... a nehodlam připustit další omyl :axe:

Laďce jsem dneska sundal hlavu a světe div se, hlava naprosto zdravá a dokonce i blok není ani ťuklej, vůbec nic - až na to, že pod třetím pístem je jaksi "okýnko".
Blok budu vyndavat asi až bude teplo, ale tohle mě na jednu stranu nadchlo, na druhou mě to o to víc mrzí, protože ten motor jel jako ďas - těsnění pod hlavou bez problémů, vačka bez problémů (a to jsem jel 40km s poblikávající kontrolkou mazání), vahadla jako nový, horní rozvodový kolo jako nový (najeto asi 10 tisíc km), řetěz netknutej ....

Než jsem se do toho pustil, říkal jsem si, že to nejspíš vyndam a pak se na to vyseru, přemýšlel, komu by se co mohlo hodit z 2101 ... jenže když jsem nakonec viděl, že jediný, co je rozbitý, je blok, já jí prostě musim dát do kupy ...

A když už to budu mít všechno venku, vyměním ten poslední kulák, nahodím pomocnej čep s ložiskem, a asi vybrousím komplet motorovej prostor a nějak ho ošetřím proti korozi ...

Chybí mi, s Kalinou už se pomalu navykám jezdit "na ledovku", ale ten zadní náhon tam prostě není ... musím ale uznat, že Good Year UG7+ v kombinaci s podvozkem Kaliny není špatná volba :)

Fajn ženská mi ale chybí víc :-(
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod MacGyver » pon pro 28, 2009 19:25

Kurník, udělej fotku :) , ten nárazník mě mrzí, ale jsem rád že jsem ho aspoň neutrhnul. Jinak přeju ať tě optimismus neopuští. Byl to výlet opravdu nabytý adrenalinem.
Lada 2103 r.v.77 "Hranatá nádhera"
Lada 2107 r.v.86 štrejchnutá tankem
Já chci jenom jezdit. Já CHCI!!! :toothy10:
My Other Car Is A Millennium Falcon
člen Ladaklub ultras
Uživatelský avatar
MacGyver
 
Příspěvky: 1540
Registrován: úte lis 11, 2008 16:59
Bydliště: Plzeň/Prášily

Příspěvekod dmatej » pon pro 28, 2009 19:54

Nabitý jako narvaný, takže s měkkým i ;)

Nemám u tebe nějaký nářadí? Já ho nemůžu najít, pořád si říkám, kde jsem ho idiot nechal ... krátkej nástavec z goly, mj ...

Fotky mám, pokusím se je dnes narvat na picassa :)
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků