2101

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Laďuša » sob pro 10, 2005 22:39

Little Red Riding Hood píše:
Laďuša píše:A má to ještě bílý blinkry? :?:


s těma to nepustěj na technickou.. proto je přestaly vyrábět.. :cry:


Ale to je škoda, páč je to moc pěkný
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Radek » sob pro 10, 2005 22:41

Laďuša píše:Ale to je škoda, páč je to moc pěkný
No, se žlutejma žárovkama bys to možná ukecal, ale to je ve hvězdách... Musel bys spolíhat na to, že to experti na technický nebudou znát.
21053 - r.v. 1990 - mám od r. 1998 až navěky
2124 Niva - r.v. 1987 - měl jsem 2006-RIP 2015 (budiž jí slévárna lehká)
Uživatelský avatar
Radek
 
Příspěvky: 310
Registrován: čtv čer 03, 2004 13:10
Bydliště: Praha

Příspěvekod Laďuša » sob pro 10, 2005 22:52

Radek píše:No, se žlutejma žárovkama bys to možná ukecal, ale to je ve hvězdách... Musel bys spolíhat na to, že to experti na technický nebudou znát.


No ale ono to v originále i svítilo jako obrysovky, ne :?: :?: :?:
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Little Red Riding Hood » sob pro 10, 2005 23:17

Radek píše:
Laďuša píše:Ale to je škoda, páč je to moc pěkný
No, se žlutejma žárovkama bys to možná ukecal, ale to je ve hvězdách... Musel bys spolíhat na to, že to experti na technický nebudou znát.

žlutá nežlutá.. oni si vždicky něco najdou.. náhodou u těch starejc jedniček (právě s těma čirejma blinkrama) nebyli tam dvě vlákna (jako v blinkru) a nefungoval aji jako obrysovky(parkovačka)??..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod Laďuša » ned pro 11, 2005 17:44

Little Red Riding Hood píše:
Radek píše:
Laďuša píše:Ale to je škoda, páč je to moc pěkný
No, se žlutejma žárovkama bys to možná ukecal, ale to je ve hvězdách... Musel bys spolíhat na to, že to experti na technický nebudou znát.

žlutá nežlutá.. oni si vždicky něco najdou.. náhodou u těch starejc jedniček (právě s těma čirejma blinkrama) nebyli tam dvě vlákna (jako v blinkru) a nefungoval aji jako obrysovky(parkovačka)??..


No já si to taky myslim
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Honza » pon pro 12, 2005 11:51

Little Red Riding Hood píše:s těma to nepustěj na technickou.. proto je přestaly vyrábět.. :cry:

Ti nevím, ale naše 2101 je má a na technický není problém. Měla je tak v originále, takže musí mít vyjímku.
Honza
Uživatelský avatar
Honza
 
Příspěvky: 62
Registrován: stř kvě 26, 2004 12:01
Bydliště: Praha

Příspěvekod Little Red Riding Hood » pon pro 12, 2005 15:54

Honza píše:
Little Red Riding Hood píše:s těma to nepustěj na technickou.. proto je přestaly vyrábět.. :cry:

Ti nevím, ale naše 2101 je má a na technický není problém. Měla je tak v originále, takže musí mít vyjímku.


dost záleží na tom koho natrefiš no..
Little Red Riding Hood
 
Příspěvky: 2585
Registrován: ned zář 25, 2005 21:38
Bydliště: Olomoucity-Brnotown

Příspěvekod RST » úte pro 13, 2005 15:15

zigulman píše:Wau fakt model 71? To je muj sen.Mas foto? v jakem je stavu? Je vse origos? nebo uz tam mas nejake upravy.


Je to vesmes v puvodnim stavu, jen je pridanej ekonomer a jina radici paka a je prelakovanej na svetlejsi odstin, uvnitr je vsude puvodni tmava, skoro cerna zelena. Je ve stavu, ze potrebuje lehce opravit a prelaknout, ale jezdi. Je trochu horsi podlaha, ale zadna katastrofa, zadni blatniky dole, proste klasika u tehle aut.

Fotky najdu a pripadne poslu mailem.
RST
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát pro 09, 2005 15:19
Bydliště: Brandys n/L

Prezentace auta

Příspěvekod RST » úte pro 13, 2005 15:26

Je možné někde na strankách prezentovat svoje auto? Nějaký informace, fotky a tak? Abych to nemusel rozesílat mailem do všech koutů světa. Svoje stránky nemám ani zatím nehodlám tvořit.

Jinak ten model 71 jsem koupil v době, kdy náš rodinný poklad byl mimo a vypadalo to na jeho zkáz, tak jsem pořídil dvojníka. Bylo to auto taky celou dobu v jedný rodině a celkem opečovávaný. Teď bude asi na prodej do dobrých rukou, protože jsem získal zpět našeho mazlíka. I ten potřebuje zase nějakou tu péči, aby prokouknul do své bývalé krásy, když jsem ho měl na starosti.
RST
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát pro 09, 2005 15:19
Bydliště: Brandys n/L

Re: Prezentace auta

Příspěvekod Luděk Musil » stř pro 14, 2005 07:45

Little Red Riding Hood píše:
RST píše:Je možné někde na strankách prezentovat svoje auto? Nějaký informace, fotky a tak? Abych to nemusel rozesílat mailem do všech koutů světa. Svoje stránky nemám ani zatím nehodlám tvořit.

stačí jedno slovo "salwádor" :wink:


To je jedna z možných variant - řekl bych ta předposlední (jako poslední variantu bych potom bral vytvoření vlastních stránek).
Napiš našim administrátorům (Jan Málek nebo Myšo) a domluv se s nimi. určitě Ti pomůžou - minimálně tak, že poradí a pomůžou, jak vytvořit své stránky, nebo umístí na nějaký čas Tvé fotky na naši doménu. L.
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10479
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Ondrej » pát pro 16, 2005 20:36

Little Red Riding Hood píše:žlutá nežlutá.. oni si vždicky něco najdou.. náhodou u těch starejc jedniček (právě s těma čirejma blinkrama) nebyli tam dvě vlákna (jako v blinkru) a nefungoval aji jako obrysovky(parkovačka)??..

Když jste u těch bílých blinkrů, známý teď dělal pořádek ve skladě a našel naprosto nový kompletní blinkr s bílým krycím sklem, je i se žárovkou, ovšem vypadá to, že má už jen jeden kus.
Kdyby měl někdo zájem, třeba jako náhradní, je k dispozici!
Uživatelský avatar
Ondrej
 
Příspěvky: 75
Registrován: stř zář 01, 2004 22:20
Bydliště: Zb.

Příspěvekod Laďuša » sob pro 17, 2005 21:22

Dneska jsem potkal 01 s bílýma blinkrama, svítily jako obrysovky, takže technickou to musí procházet, ale blikat jsem to neviděl
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod BA3 » pon pro 19, 2005 19:42

Laďuša píše:Dneska jsem potkal 01 s bílýma blinkrama, svítily jako obrysovky, takže technickou to musí procházet, ale blikat jsem to neviděl


Na technickou asi dává ty co tam patří a po ní si tam dá ty lepší.
Byl jsem na stk s peuegeotem a borec byl celkem na nervi s pedálů údajně sportovní úpravy.
Vaz 21011 1200\1500\1700\5q
Vaz 2105 1500
Vaz 2101 1200

WWW.volny.cz/ba3
BA3
 
Příspěvky: 165
Registrován: ned srp 29, 2004 09:09
Bydliště: Brno

Příspěvekod RST » stř pro 21, 2005 07:39

Ty bílý blinkry mají dvouvláknovou žárovku, 5W svítí jako obrysovka, 21W bliká. Nikdy jsem s tím na STK problémy neměl, koukli na rok výroby (72) a byl klid. Nikdo mě to nedonutí vyměnit za oranžový.

Laďuša píše:Dneska jsem potkal 01 s bílýma blinkrama, svítily jako obrysovky, takže technickou to musí procházet, ale blikat jsem to neviděl
RST
 
Příspěvky: 4
Registrován: pát pro 09, 2005 15:19
Bydliště: Brandys n/L

Příspěvekod Roman » stř pro 21, 2005 09:23

2101 s bielymi blinkrami mala vo velkom technicaku zapisanu vynimku z vyhlasky, ze moze pouzivat biele predne smerovky :shock:
Roman
Uživatelský avatar
Roman
 
Příspěvky: 1285
Registrován: úte čer 01, 2004 09:18
Bydliště: Kralův Dvůr

PředchozíDalší

Zpět na Diskuse k modelové řadě

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků