11. SRAZ Mnichovo Hradiště 2008 - hodnocení

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 23.-25.5. 2008

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Uživatelský avatar
ladalover
Příspěvky: 249
Registrován: čtv dub 20, 2006 11:24
Bydliště: Praha

Příspěvek od ladalover »

Ladalover team děkuje všem organizátorům a účastníkům. Krásný sraz se spoustou prima zážitků a krásných situací (při orientační jízdě nám automaticky lidi říkali, že škola je vlevo za tím parčíkem, nebo když jsme zpomalili, tak nám kluci rovnou ukázali cestu, aniž bychom se ptali). Bylo to nezapomenutelné. A v okamžiku, kdy jsem viděl zprávy na TV NOVA, byl jsem radostí bez sebe ( http://www.nova.cz/tvarchiv/?238d=25.05 ... 38v=137544 )

Foto a akci s hasičema určitě dodáme s PEETEM. Musíme to ale nejdřív sestříhat a dát dohromady.

Malinkatý příspěvek k té škodo-lado "provokaci" :
:twisted:
Přílohy
skoda vlajka.JPG
lada vs skoda.JPG
Naposledy upravil(a) ladalover dne ned kvě 25, 2008 21:35, celkem upraveno 3 x.
lada time is comming...
Lada 1500S, 1,5, r.v. 1978 1978 - dále
Citrónek XM 2,1D, r.v. 1991 04/2008-09/2009
Uživatelský avatar
Jelen
Příspěvky: 6713
Registrován: stř kvě 17, 2006 13:33
Bydliště: Střední Čechy

Příspěvek od Jelen »

ladalover píše:j

odpověď jak stehno :-D :lol: Jinak, dík za pokec, na Tebe jsem se taky těšil :mrgreen:
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

Števo píše:ktomu nam aj na jednej krizovatke dopomohli policajti. Ktory sa len usmievali. Dakujem za tento zraz.
a to myslíš že byla náhoda? šak sme se o to se Štěpánem museli postarat, teda on se staral a já ho k tomu honil :mrgreen: za což se mu omlouvám :roll:
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Marcel »

ale máám problém, ztratil se mně můj osobní a jedinej kužel nevíte o něm někdo? :cry:
Musím také poděkovat našemu spozoroj, který daroval ceny do soutěže jizda zručnosti, a tím je Flipper Tom. Děkujeme Tome
Naposledy upravil(a) Marcel dne ned kvě 25, 2008 21:55, celkem upraveno 3 x.
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Jenda
Příspěvky: 9
Registrován: pát kvě 25, 2007 21:03
Bydliště: Luže
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jenda »

Taky hodnotím,sraz byl parádní tolik žigulíků pohromadě jsem ještě nikdy neviděl a ladatráboš to byla bomba.Pátrači propisky píšou sami diky :D
Lada 2101 ( červená ) - již roebraná
Lada 2101 ( Bílá ) - v rekonstrukci :)
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvek od Michal Pokorný »

Honza 21061 píše: Michalovi Pokornému a spol. za kibicování při leštění


rádo se stalo :P

Jinak co dodat , vše již bylo napsáno. Sraz byl naprosto perfektní. Chybu měl jen jedinou, za to ale velkou a to tu, že uběhl strašně rychle :(
A ta dnešní návštěva muzea byla opravdu velká třešnička na dortu 8)
Uživatelský avatar
Saša
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvek od Saša »

Poděkování organizátorům ! Super .
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

Marcel píše:ale máám problém, ztratil se mně můj osobní a jedinej kužel nevíte o něm někdo? :cry:
Musím také poděkovat našemu spozoroj, který daroval ceny do soutěže jizda zručnosti, a tím je Flipper Tom. Děkujeme Tome


stejně vás příležitostně zmlátilm že nejste (už několik let) schopný při vyhlášení výsledků říct "www.raceland.cz" :) (o tom že Marceli ty mi nejsi schopen už rok dodat video ani nemluvě)

Jinak akcička super a všem od klobás až po organizaci velký díky. (mimochodem velkej dík taky stánkaři, který plnil i naprosto nereálná přání, a kterýho jste ožrali takovým způsobem že v neděli ráno dost dobře nemohl ani chodit. :)

Taky po dlouhý době pro mě nebyla jízda autem pouhou přepravou, ale radostí. a za to dvojnásobnej dík - užívat si májový slunečný den mezi ještědem a českým rájem za volantem samary v decentních eRZetkách :)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Stejně bych se opakoval...
Ale ta akce u toho muzea... :lol: :lol: :mrgreen:
Tak co ještě nybylo řečeno? Obsluha toho kiosku s pivem, fajn lidi, co, Marceli, Saynerme a Kopře (o jiných nevim)? :mrgreen:
Musel bych si přehrát celej ten úžasnej sraz znova, a to by bylo dlouhý....
Díky všem
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

Tož i já přidám svoji trošku do mlýna. Nebudu se zbytečně rozepisovat, neb bych jen opakoval to, co je zde již napsáno.

Sraz byl naprosto fantastický! Skláním se před prací organizátorů a všech ostatních, díky kterým vznikla tato špičková akce s bohatým doprovodným programem. :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: :prayer: Také děkuji těm, kteří se zasloužili o protlačení zpráv o srazu do médií. Tím se posouváme zase o stupínek výš.

Za hlavní nedostatek považuju stejně jako Michal Pokorný krátké trvání srazu. Opravdu ten čas mezi Vámi všemi utekl setsakra rychle. :( Když jsme se v MB u muzea loučili, měl jsem téměř slzy v očích a vůbec se za to nestydím. Na zpáteční cestě jsme vytvořili malou kolonu s Dandym a Koko-Lokem, která mě značně pomohla dostat se z posmutnělé nálady, že tento sraz se již stává minulostí.

Takže ještě jednou, organizátoři - jste super, děkuji :!:

PS: Omlouvám se těm, na které jsem si v tomto příspěvku nevzpomenul. Bylo toho moc a vše je ještě příliš živé.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
rosta
Příspěvky: 1417
Registrován: ned led 07, 2007 12:53
Bydliště: Moravany u Holic

Příspěvek od rosta »

já musím říct že sraz byl super jen škoda že jsem musel jet domů před spanilkou,ale i tak se mě to mooooooc líbilo a ty správy na TV NOVA-střííííkééééj :mrgreen:
když jsem byl malý vozili mě ladou a od té doby....
Uživatelský avatar
dandy
Příspěvky: 873
Registrován: pon pro 25, 2006 16:45
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od dandy »

Paráda, paráda, paráda!!! Všetkým ďakujem za super víkend. Orienťák som bohužial prepásol na jazde zručnosti, ale aj tak to bolo super. Organizátori Radek MB :prayer: a Marcel :prayer:
Zvlášť musím poďakovať Hurikánovi s otcom a Koko-lokovi za to, že ma nenechali vracať sa do kempu samého,ale spravili mi doprovod. Krátkozrakému bez optiky sa zle jazdí takže aj vďaka Břeclavským policajtom (inak boli ukecaní a možno budú aj toto čítať :D ) som prišiel domov až pred 23.hod. lebo som pred seba skoro nevidel :shock:.

P.S.:ak náhodou niekto našiel dioptrické okuliare s heliosklami prosím dajte vedieť. Vďaka.
Nikita II, 1974
Nasťa 2016

chatka 12 forever
člen LKCS
Flipper Tom
Příspěvky: 403
Registrován: úte čer 01, 2004 08:11
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flipper Tom »

mimochodem někdo mě myslím trochu filmoval jak jsem na závěr kroužil po letišti PROSÍM POSLAT !! byl jsem opět zcela nadšen z toho jak samara skvěle drží :)
Uživatelský avatar
Laďuša
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laďuša »

Si stěžujete na krátkej sraz, ale spát to chodí snad o půlnoci.... :mrgreen:
(Jasný, taky mě to uteklo moc rychle, ale i jenom pár hodin s kámošema navíc je fajn)
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Hurikán
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hurikán »

dandy, to ani nestojí za řeč. Myslel jsem na Tebe, jak se Ti asi jede skoro potmě. Hlavně že jsi dojel v pořádku domů. :wink:
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Zamčeno

Zpět na „Mnichovo Hradiště 1“