11. SRAZ Mnichovo Hradiště 2008 - hodnocení

Jarní sraz v Mnichově Hradišti 23.-25.5. 2008

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod zelvotron » pon čer 02, 2008 07:57

Patrac píše: Poslední tři stránky tohoto témata = plácání prázdné slámy. Každý je schopný říct co je blbý a že tohle mohlo být lepší a nebo jiný. Ale už se tu opakuju CO JSTE UDĚLALI sami pro to aby tomu tak bylo krom plácání nesmysl


Mě zas přijdou zbytečný a mimo téma tvoje výčitky ostatním, že nic neudělali...

Jinak si nemyslím, že by to bylo mlácení prázdný slámy, téma se jmenuje " 11. SRAZ Mnichovo Hradiště 2008 - hodnocení " takže se tu prostě hodnotí a to jak co se komu líbilo, tak i to co se komu nelíbilo, to k tomu prostě patří. Mě se celkově líbil, už sem to i tady psal. Když jsem napsal, že stará nálepka se mi líbila víc, ostatní psali, že se jim víc líbí tahle, byla to úplně normální debata na diskuzním fóru a nebejt několika naprosto bezdůvodnejch výpadů typu jak to, že se mi víc líbí tamta, když sem pro to nic neudělal tak se to už nemuselo vůbec řešit - bral sem názor většiny a dál o tom už nepsal.
21113 >>> 21113 >>> 21113

Komu není rady, tomu není pomoci.
Uživatelský avatar
zelvotron
 
Příspěvky: 6273
Registrován: čtv lis 23, 2006 10:32
Bydliště: Praha

Příspěvekod Návštěvník » pon čer 02, 2008 10:29

Patráči, nehroť to tolik :wink: .
Nebýt probírání (či propírání) různých nápadů, nebyla by půlka akcí na srazu ... Přílišná kritika lidí, co ruku k dílu nepřiložili mi také vadí, ale tato debata mi přijde celkem v pohodě. 8)
Návštěvník
 

Příspěvekod Vašátor » pon čer 02, 2008 10:39

ehm ... to jsem psal já ... koukám, že tu máme malou chybku....
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9296
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod JmJ » pon čer 02, 2008 10:40

Vašátor píše:ehm ... to jsem psal já ... koukám, že tu máme malou chybku....


tady jsou vsude male chybky :-)
MFP
wergl I - 2104 - melt down
wergl II - 2104 - rebuild succeded
wergl III - 21113 - sold (Chester's new)
wergl IV - i30 - tout est bleu
Uživatelský avatar
JmJ
 
Příspěvky: 6474
Registrován: úte čer 01, 2004 11:30
Bydliště: Kromeriz

Příspěvekod dmatej » stř zář 10, 2008 21:25

1) Staré nálepky se mi líbily víc, ale změna je změna, nic proti nové nemám

2) Když už se dělá spanilá jízda, čekal bych, že když ve dvou třetinách kolony padne na žel. přejezdu závora, předek zastaví a počká. Docela mě to rozladilo - Pátrač, Luděk a Vašátor ví dobře, jak jsem je bombardoval telefonáty kde jsou a jestli počkají ... už si nepamatuju, někdo ze jmenovaných v koloně nebyl, ale to je detail. Tímto se jim omlouvám za neurotické telefony a otravování.
Pokud budou spanilky probíhat takhle, příště se na to vykašlu (ne že by se to beze mě neobešlo, jen to konstatuju).

3) Jízda zručnosti, sprinty, orientačka, pobyt, hasiči, všechno bylo parádní. Apropo, nezachytil někdo někde ten rozhovor do rádia, co jsem poskytoval ještě v šoku z orientačky? Zajímalo by mě, co jsem to tam vlastně povídal :-D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Příspěvekod Marcel » čtv zář 11, 2008 19:11

dmatej píše:2) Když už se dělá spanilá jízda, čekal bych, že když ve dvou třetinách kolony padne na žel. přejezdu závora, předek zastaví a počká. Docela mě to rozladilo - Pátrač, Luděk a Vašátor ví dobře, jak jsem je bombardoval telefonáty kde jsou a jestli počkají ... už si nepamatuju, někdo ze jmenovaných v koloně nebyl, ale to je detail. Tímto se jim omlouvám za neurotické telefony a otravování.
Pokud budou spanilky probíhat takhle, příště se na to vykašlu (ne že by se to beze mě neobešlo, jen to konstatuju).


Za tu spanilku se omlouvám :oops: ale zkus si udržet 100 aut pohromadě :?
je to i o lidech kteří v té koloně jedou (musím si přeci hlídat toho, kdo jede zamnou a trochu se mu přizpůsobit) Když toto dodrží všichni tak by jsme se snad měli udržet pohromadě.
Já osobně, jsem jel až vzadu společně s červeným křížem, a ukončoval kolonu to že jsme se takhle roztrhali jsem se dozvěděl až na letišti :( Takže přijmi mou omluvu jako organizátora. Příště se pokusím to napravit (pokud budu mít s organizaci něco společného samozřejmě)
Marcel 2107
LADA 2107 - Laděnka
Největší abstinent z LKCS :)
http://marcel2107.rajce.idnes.cz/Ladka/#album
Silnice, mé přechodné bydliště
Uživatelský avatar
Marcel
 
Příspěvky: 1122
Registrován: ned led 15, 2006 19:58
Bydliště: Hajnice u trutnova

Příspěvekod Hurikán » čtv zář 11, 2008 19:14

Taky je to závislé na množství radiových pojítek. :wink: Čím víc, tím líp.
Моя фотогалерея здесь.

Я слежу за тобой. Всегда!
Obrázek
Uživatelský avatar
Hurikán
 
Příspěvky: 5802
Registrován: čtv úno 17, 2005 11:07
Bydliště: Brno

Příspěvekod dmatej » sob zář 13, 2008 20:33

To už je jedno, aspoň je to poučení pro příště.

Ona je to taky náhoda jako prase, zrovna do kolony padnou závory :D
Stroje Laďka 2101 a Beruška 1118 a Punťa (Grande Punto).
Uživatelský avatar
dmatej
 
Příspěvky: 2844
Registrován: pon bře 14, 2005 20:44
Bydliště: Přehýšov

Předchozí

Zpět na Mnichovo Hradiště 1

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků