Jedovnice 2007 - hodnocení srazu

Podzimní sraz Jedovnice 27.9. 2007

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod Marek89 » pon říj 01, 2007 17:30

Maysner píše:
Marek89 píše:Škoda, že sa nedalo dôjsť, ale ak by som aj bol, súťaž v zručnosti by som nešiel, lebo takú hanbu by som si nespravil :oops: Snáď nabudúce


jakou hanbu? sak kazdej jel na co mel. ja to jel taky poprvy a oproti prvnimu casu a nekolika shozenym kuzelum a sloupkum jsem to nakonec projel o minutu lip bez shazovani :P
Aký bol najhorší čas ? (meno človeka nemusí byť)
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Marek89
 
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie

Příspěvekod Maysner » pon říj 01, 2007 17:37

tusim ze kolem dvou a pul minuty bez trestnych bodu. vysledky vsech soutezi budou zverejneny v jinem tematu :wink:
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

Příspěvekod Marek89 » pon říj 01, 2007 17:42

Tak čas by som mal asi niečo okolo 2 minút ale tie trestné body (veď aj v autoškole som mal iba 4 kuželky a 3 som trafil :mrgreen: :mrgreen:
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Marek89
 
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie

Příspěvekod Marek » pon říj 01, 2007 18:08

Marek89 píše:Tak čas by som mal asi niečo okolo 2 minút ale tie trestné body (veď aj v autoškole som mal iba 4 kuželky a 3 som trafil :mrgreen: :mrgreen:


Když jsem tuto trať absolvoval i já s téměř dvoutunovým, 4700 mm dlouhým a 2170 mm širokým autobusem, a to dokonce třikrát, proč bys to nemohl jet Ty s Ladou.................... :-D

Nejde přece o výsledky, jde o srandu. Mně sloupky nestačily na šířku, přes zrcátka jsem je srážel, kužely jsem pod sebou válcoval (protože z té mrchy je dozadu viděti prakticky nemožno) a při sebemenším ťuknutí do plynového pedálu mi to hrabalo a házelo bahno kolem jako důlní rypadlo - a co ??? Byla prdel, ne ??? :-D
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Marek89 » pon říj 01, 2007 18:11

Marek píše:
Marek89 píše:Tak čas by som mal asi niečo okolo 2 minút ale tie trestné body (veď aj v autoškole som mal iba 4 kuželky a 3 som trafil :mrgreen: :mrgreen:


Když jsem tuto trať absolvoval i já s téměř dvoutunovým, 4700 mm dlouhým a 2170 mm širokým autobusem, a to dokonce třikrát, proč bys to nemohl jet Ty s Ladou.................... :-D

Nejde přece o výsledky, jde o srandu. Mně sloupky nestačily na šířku, přes zrcátka jsem je srážel, kužely jsem pod sebou válcoval (protože z té mrchy je dozadu viděti prakticky nemožno) a při sebemenším ťuknutí do plynového pedálu mi to hrabalo a házelo bahno kolem jako důlní rypadlo - a co ??? Byla prdel, ne ??? :-D
Ja ťa chápem, ale keď sa mi niečo nevydarí a vidia to iný, tak mam taký hnusný pocit, že by som sa najradšej prepadol od hanby.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Marek89
 
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie

Příspěvekod Marek » pon říj 01, 2007 18:20

Tak na to se v LADAklubu nehraje .......................
RENAULT Mégane Grandtour *04/2008 - 1,5dCi 78kW (06/2016-)
RENAULT Scénic *05/2012 - 1,4TCe 96kW (10/2023-)
Marek
 
Příspěvky: 5267
Registrován: úte čer 01, 2004 21:31
Bydliště: Třebíč, CZ

Příspěvekod Myso » pon říj 01, 2007 18:25

ako napr. honza mal prvy cas 2:35, ja 0:58 tusim, ale pobural som polku trate, nezastavil tam kde som mal, ale mali sme moznost si to vyskusat viackrat, naucit sa ovladat svoje auto, odhadovat ho, a nakoniec sme bojovali o druhe miesto... a ked nas to prestalo bavit tak sme isli pozadu :mrgreen: to ma bavilo najviac. a ako povedal marek, bola prdel, to je to najlepsie na tom celom. a takisto u ostatnych disciplin. zabavil som sa tak dobre ako uz davno nie...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Marek89 » pon říj 01, 2007 18:32

Diky Myso a Marek. Už si z toho budem robiť srandu. Už sa teším ako rozmontujem trať na nejakom zraze :lol:
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Marek89
 
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie

Příspěvekod Vašátor » pon říj 01, 2007 18:33

Tož jsem konečně přijel z Vysočiny (cestu domu jsem byl nucen vzit přes školu) a mohu se vyjádřit k celému srazu. Myslím, že je celkem zbytečné sem znovu a znovu psát, jak to bylo skvělé, že srazík proběhnul v nádherném přátelském duchu, že jsme si užili spoustu skvělých soutěží, známých i (začátekem) neznámých lidiček ... no prostě to bylo SUPÉÉÉR!!! :thumbleft: Moc rád jsem se s váma opět viděl :partyman:

Speciální poděkování patří chatce č.12 :!:. Kluci, díky za skvělé večery. Cestu k vám jsem si pamatoval, cestu od vás už ne :mrgreen: . Rovněž jsem nečekal, že si někdo vzpomene na to, že mám svátek. Tož díky za přání a panáka :drinkers: . Piatika č.12 holt prostě neměla chybku :wink:

Honza 21061 píše:P.P.S. Vašátore, můžu Tě ujistit, že nejdéle z celého srazu si budu pamatovat ten dokonalý výraz "plazivec" ve spojení s jakýmsi záhadným pitím, které jsi takto nazval. :lol: (konkrétně: "Já už jsem si dal v autě jednoho plazivce...") Nejlepší na tom všem je, že Vašátor si nebyl schopen vzpomenout na tento rozhovor, a tím pádem asi i to, co se pod Plazivcem skrývá, zůstane navždy záhadou. :lol: :lol:


Honzo, mno jo ... jsem se zrovna vracel z chatky č.12 :mrgreen:. Hehe, fakt by mě zajímalo, co jsem tím myslel :toothy10:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9307
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Vašátor » pon říj 01, 2007 18:42

Myso píše:ako napr. honza mal prvy cas 2:35, ja 0:58 tusim, ale pobural som polku trate, nezastavil tam kde som mal, ale mali sme moznost si to vyskusat viackrat, naucit sa ovladat svoje auto, odhadovat ho, a nakoniec sme bojovali o druhe miesto...


Myšo, tvoje první jízda byla vážně fascinující :mrgreen: . Ten sloupek jsi převálcoval přímo excelentně :mrgreen: .

A přesně. Jízdu zručnosti tu máme proto, aby jsme zjistili jak umíme ovládat vůz ... ale hlavně také proto, aby jsme se pořádně nasmáli a užili si pořádnou srandu :toothy10: . Důležité je zůčastnit se - tímto děkuji Marcele za nejkomičtější jízdu :!: . Příště musíme dát za převálcování startéru minimálně plus 10B :laughing6:
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9307
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Michal Pokorný » pon říj 01, 2007 18:47

Vašátor píše:Honza 21061 napsal:

P.P.S. Vašátore, můžu Tě ujistit, že nejdéle z celého srazu si budu pamatovat ten dokonalý výraz "plazivec" ve spojení s jakýmsi záhadným pitím, které jsi takto nazval. (konkrétně: "Já už jsem si dal v autě jednoho plazivce...") Nejlepší na tom všem je, že Vašátor si nebyl schopen vzpomenout na tento rozhovor, a tím pádem asi i to, co se pod Plazivcem skrývá, zůstane navždy záhadou.


Honzo, mno jo ... jsem se zrovna vracel z chatky č.12 . Hehe, fakt by mě zajímalo, co jsem tím myslel


No to by mě také zajímalo, protože od té doby co to Honza slyšel tak výraz PLAZIVEC používal tak desetkrát za hodinu a jak jsem to od něho pořád slyšel tak jsem si na to zvykl a už jsem se dnes přistihl, že jsem to v práci také použil (jéé, abych neměl nějaký problém ohledně autorských práv ke slovu "plazivec")
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvekod Vašátor » pon říj 01, 2007 19:04

Michal Pokorný píše:(jéé, abych neměl nějaký problém ohledně autorských práv ke slovu "plazivec")


:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: v pohoděěěěě
Vašátor / TŘI SESTRY <III> LADA GANG / osa Brno - Plzeň / cituji "ladaklub je jen náhodně zformovaná banda hovad"
http://www.classic-oldtimer.cz _______ http://ladaauto.wz.cz _______ http://tatry.kvalitne.cz/
Uživatelský avatar
Vašátor
 
Příspěvky: 9307
Registrován: pon lis 01, 2004 13:56
Bydliště: Brno

Příspěvekod Myso » pon říj 01, 2007 19:04

Marek89 píše:Diky Myso a Marek. Už si z toho budem robiť srandu. Už sa teším ako rozmontujem trať na nejakom zraze :lol:
len pre doplnenie: nepisane pravidlo: co rozmontujes to prides pomoct zase postavit :D vid. mna a ten zasrany parkovaci stvorec...
Ich fahre einen Shiguli - WAS2105
Keď ju poriešiš, nie je čo milovať...
_________________
Chatka 12 forever :mrgreen:
Myso
 
Příspěvky: 1389
Registrován: stř kvě 26, 2004 17:59
Bydliště: Bratislava-Praha

Příspěvekod Nulašestka » pon říj 01, 2007 19:20

Myso píše:co rozmontujes

Spíš předriftuješ. :)
Nulašestka
 
Příspěvky: 1296
Registrován: úte led 31, 2006 20:53
Bydliště: Kocourkov a Hulvátov

Příspěvekod Michal Pokorný » pon říj 01, 2007 20:04

Honza 21061 píše:Ještě jsem zapomněl dopsat k prvnímu příspěvku takovou zajímavost... Pár lidí se včera odpoledne divilo, proč jsem po příjezdu ze spanilky stále přeparkovával auto a nakonec nahoře na cestě popojížděl sem a tam, pootáčel jsem anténu do všech možných směrů a neustále sakroval. Nezbláznil jsem se, ale ztratil se mi signál rakouského rádia Wien, jehož program a hudební styly se málokdy sejdou a tak moc mi padnou do ucha. Slyšel jsem tam za 4 hodně z toho, co jsem dávno považoval za ztracené a slyšel to naposledy třeba před 7 lety. :shock: Dokonce jsem rádio nevypínal ani v noci a nechal ho hrát jako kulisu ke spaní. :) Důkaz, že opravdu bylo skvělé, může poskytnout Michal Pokorný, který ho při poslední noci také nechal na spaní zapnuté. :lol: :lol: To je tedy další část vydařeného srazu: Rádio Wien! Mimochodem, poslouchal jsem ho i v Trnavě. :)


Ano, ano rádio bylo super, jen bych dodal, že se ani tak neztratil signál , ale Honza 21061 zampoměl frekvenci na které vysílá a nemohl ji najít. Když jsem viděl jak je nešťastný a jak se bez toho rádia snad ani nevyspí tak jsem se pustil do hledání a našel jsem jeho frekvenci 89,9 .
Honza tedy naladil 89,9 a rozzářil se jak sluníčko a jeho postava snad ještě více narostla :wink: a hned po té zjistil, že má to rádio vlastně celou dobu uložené v paměti.
Ale rádio to bylo opravdu velmi slušné, v sobotu večer mě postihla dost nesnesitelná bolest zad, díky které jsem se už ani nezůčastnil LADA testíku a šel jsem se nacpat práškama a spát a rádio Wien dost pomohlo k odpoutání pozornosti od bolesti :thumbleft:
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

PředchozíDalší

Zpět na Jedovnice 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků