Jedovnice 2007 - hodnocení srazu

Podzimní sraz Jedovnice 27.9. 2007

Moderátor: Moderátoři

Příspěvekod matias2 » ned zář 30, 2007 20:34

Honza 21061: ok obrátím se na adminy¨
matias2
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv zář 13, 2007 00:09
Bydliště: Jedovnice Na kopci

Příspěvekod Hnojar » ned zář 30, 2007 20:49

Sraz splnil mé očekávání. Zvláště chci poděkovat RadkoviMB za navození pro mne příjemné atmosféry. Nebýt Tebe, nebylo by to ono :shock: ..........
VAZ 2106 ............... обессмертилься
East Runner БРИГАДА
Hnojar
 
Příspěvky: 296
Registrován: čtv lis 25, 2004 07:59
Bydliště: Orlová - opět :))))

Příspěvekod Lada_BV » ned zář 30, 2007 22:21

Není co dodat i když k naší smůle jsme museli jet domů již v sobotu večer. :prayer: :partyman: :supz: :finga: :argue: :salute: :3some: :hello1: :hello2:
majitel dvou Lad
1. 21053 původně systém AXTEC :Hangman: :violent1: nyní WEBER a 1700 ccm :hello1: a od 31.12.2009 ohořelá :angryfire: od 10/2010 zase opravená, ale zázrak už to není...
Dne 14.12.2013 umřela
2. 21073 1700i
a z jiného soudku
3. Daewoo Tico
4. Hyundai Accent 1,5 CRDi

5. Hyundai Tucson
6. Hyundai I10
Lada_BV
 
Příspěvky: 203
Registrován: pon led 01, 2007 10:10
Bydliště: okres Břeclav, ČR

Příspěvekod Petra » pon říj 01, 2007 08:04

Co dotat všechno bylo řečeno. Sraz byl super!!!!
Petra
 
Příspěvky: 82
Registrován: sob čer 03, 2006 14:19
Bydliště: Praha

Příspěvekod Tomáš » pon říj 01, 2007 08:26

jako obvykle na Moravě jen to nejlepší.. :lol: :lol: :lol: ,vše nám vyšlo ..hlavně to počasí .....bohužel jsem musel v sobotu na večír odjed..v nedělu mě čekal sraz s CIT16M,ale i tak super akce .poznal jsem zase spoustu nových lidí a to je důležitý
Uživatelský avatar
Tomáš
 
Příspěvky: 432
Registrován: stř led 05, 2005 17:32
Bydliště: Brno - Starý Bronx

Příspěvekod Luděk Musil » pon říj 01, 2007 08:54

Sám za sebe musím říct:
- vyšlo nám téměř vše. Nezvládli jsme (z časových důvodů) udělat jen test paměti - kimovku - nevadí, možná příště.
- organizaci a organizátory taktéž hodnotím velmi kladně
- jsem velmi rád za páteční a sobotní večer v restauraci bez kouře (teda kuřáci - byli jste fakt dobří)
.
.
.
Co dál? No prostě - VŠECHNO KLAPLO NA JEDNIČKU!
Rád bych také všem poděkoval za disciplinu a respektování příkazů organizátorů, svatýmu Petrovi, že byl shovívavý a poslal počasí ( :D ) .... aaaaale - co to tu budu ještě "rozmazávat" - prostě: Byli jste skvělí - jen tak dál.
L.
PS: Štěpán: jaký monoloky? :D
Uživatelský avatar
Luděk Musil
 
Příspěvky: 10477
Registrován: úte čer 01, 2004 07:55
Bydliště: Vyškov/Rašov

Příspěvekod Patrac » pon říj 01, 2007 09:51

Není na mě abych sraz hodnotil. Jsme rádi že se Vám tam (zatím všem) líbilo. Sraz měl svoje mušky ale to se vždycky něco najde. Bohužel veškerá organizace byla tak trošku na čas. Letos jsem na to měl málo času já Luděk i ostatní kluci co se na tom podíleli. Všem za to patří díky. Jestliže se sraz líbil a příští rok přijedete zase je to to nejlepší co můžeme očekávat.
PS: už teď se mi v hlavě honí pár dalších nápadů na soutěže stejně ulítlý jako ty co byly letos. ( vrh startérm atd..)

Takže ještě jednou dík všem za účast, organizátorům za pomoc a Trevorovi který se mi za pomoci diagnostiky pohrabal v autě a zjistil že trablům s mým prokletým LPG ještě není konec.
:wink:
Lada Niva M:1/8,5
Kia Cee´d SW 12.12.2011- ???
21044 - ice dream rising 1.11.2006-19.12.2011
2107 - red storm rising 1.5.2003-1.11.2006
Uživatelský avatar
Patrac
 
Příspěvky: 3739
Registrován: stř srp 04, 2004 12:15
Bydliště: Brno - King field

Příspěvekod Chettak » pon říj 01, 2007 11:24

Co dodat ke srazu?
Pokusim se byt velice strucnej, at vas tu moc neunavuju.
Pro me samotnyho sraz zacal uz ve ctvrtek navecer, kdy jsme s Marcelem tak nejak kolem sesty odpoledni prifrceli do kempu staryho znamyho Sedyho vlka. Sedej vlk nas vazne ocekaval a na pomoc mel malou Karkulku :twisted: Ale to uz je jina pohadka.
Byl jsem rad, ze jsem se zase po dlouhy dobe sesel s prateli, kde jinde, nez u pivka a mohl s nimo prohodit par slov. Bohuzel Patrac nas jeste vecer musel opustit, aby se mohl druhy den zase vratit. Zabava vesele pokracovala dal az cca do tri rano. Timto chci podekovat Honzovi a Zdenkovi za prijeti jednonocniho azylu a to, ze kamaradsky presli me chrapani :P
Druhy den rano bylo sice krusne vstavani (urcite pro mnohe z nas), ale vidina prohlidky jakysi tmavy diry v zemi (odborne nazyvano jeskyne) nas pohanela kupredu. Z tmavy diry se vyklubala dosti pekna exkurze, ktera nakonec trvala cca 2-3 hodiny. K videni bylo mozne spousty krasnych veci.. krasne prirodni utvary, brcka, spousta zmatene pobihajicich svetlusek v podobe celovek o vykonu dve a pul zdechle svetlusky, fascinujici byla taktez podzemni reka tekouci pry v hloubce 135m pod zemskym povrchem.
Po obede se hrstka z nas do podzemniho komplexu vratila, aby pomohla jeskynarum s nejakymi drobnejsimi pracemi. Protoze nas tam byla hrstka, pokusim se lehce nastinit, jak cele odpoledne probihalo. Cca kolem ctvrte hodiny odpoledni jsme se vnorili do temne jeskyne, kde nas cekala prvni prekazka. S kybliky, rycem a svetlem jsme museli vysplhat cca 15metru vysokou stenu (pod uhlem nejakych 45°), pekne slizkou a kluzkou..
Pak nas Radim nechal prolezt jednim kominem (neco podobnyho jako ta Mysi dira, kterou decka lezli dopoledne) akorat s tim rozdilem, ze vylez byl cca 3m vysoko na uzkou rimsu.
Nase cesta pokracovala dal..chtel bych rici vzhuru, jestli se to tak rict da.. az jsme se doskrabali k jednomu krasnymu sifonu. Po hlave jsme z kopecka vlezli do malinky direcky o trosku vetsi jak ten kybl, proklouzali blatem, abychom nakonec nekolik metru splhali do rozsirujiciho se kominu. Mistama si clovek pripadal jako krtek...obvzlast ja...protoze taky blbe vidim..
Za timto sifonem po par prelejzanich, prolejzanich a podlejzanich ruznejch utvaru od velikosti mistnosti az po velikosti konzervy jsme se dalsim uzouckym otvorem dostali na misto urceni, kde nas cekala prace. Presouvani zeminy na jiny misto za ucelem nalezeni novych puklin, der..atd. V temer plnem pracovnim nasazeni jsme v podzemi setrvali neco malo kolem ctyrech hodin. Cesta zpet byla o neco rychlejsi a zakoncena krasnym slanovanim. Timto bych chtel podekovat Patracovi za domluveni tohoto krasneho zazitku a Radimovi s Gabinou za jeho uskutecneni:)
Vecerni akce v kempu a nasledne pijatyky se Sedym vlkem jsem se vice mene bohuzel neucastnil, jelikoz me tak trochu zmohla unava a zacinajici chripajzna, ktery jsem se do dneska jeste nezbavil.
Sobotni rano zacalo pozvolna...rozlepit jedno ocicko, druhy ocicko...podivat se z okna a zjistit, ze vsichni uz jsou dole na parkovisti, kde probiha srazovy program. Hod starterem byl vazne originalni (a diky Tomasovi a jeho rychlym opravam byl vazne funkcni)..to same bylo s hazeni tenisaky do maskovane plachty, pred kterou se vam pletlo nekolik predmetu ohodnocenych ruznymi body. Obe discipliny jsem si mohl na vlastni kuzi vyzkouset a mnozi mi daji za pravdu, ze to da drinu, pustit se leticiho starteru, ci trefim malinky cosi za 5 bodu, kdyz to neni ani poradne videt. Hned vedle byl ponk, kde si soutezici mohli vyzkouset vymenu svicek na cas..Kluci, moc diky za tuto zabavu :wink:
Jizda zrucnosti byla taktez skvela, jen mi trosku chybelo to prejizdeni prkna, jako bylo vloni..Nicmene spousta z vas to zvladala projet bravurne a jeste se skvelym casem!!
Odpoledni Spanila jizda mela temer stejny charakter a trasu jako vloni. Jedinne, co me strasne stvalo, bylo mistni domorode obyvatelstvo. Tolik vesnic a tak malo lidi:( Chtelo by to vetsi informovanost domorodcu a pripravit je na to, ze budou pekne stat v pozoru a mavat nam satky, muzi nam budou nabizet slivovicku a fotit si nas...a male deti budou plakat, kdyz uvidi tolik ziguliku s tolika buracejicimi madary. Proto tedy apeluji na starosty obci a usedlosti, aby se patricne zaridili a odstranili sve nedostatky..dekuji!!
Taktez bych chtel podekovat ukaznenym ridicum, kterym jsem neukaznene vstoupil do vozovky, aby mohla cela kolona projet. Nastesti na me zadny z nich nenajizdel (az na jednu nervozni pani na jizdnim kole, ktera se me pokusila svym bicyklem prevalcovat) a vse dopadlo bez zraneni.
Vecerniho vyhlasovani cen a nasledneho popijeni jsem se bohuzel neucastnil, jelikoz jsem se tak trochu lecil u RadkaMB. Tomu taktez dekuji za prasek proti boleni hlavy.:))
A co se tyce nedele, tak tu zkratim. Jelikoz nesnasim louceni a slibil jsem, ze napisu strucne pouze par vet ke shrnuti srazu... s nekterymi jsem se stihnul rozloucit, s nekterymi bohuzel ne..nastestli vim, ze vas brzo uvidim na nekterych z dalsich mensich akci, ktere se co nevidet blizi:))
Co se tyce organizace srazu, chci vam chlapci vsem do jednoho podekovat, da se rict, ze vse bezelo jako na dratkach a vse se povedlo. Takze DIKY KLUCI!!!
Chettak :munky2:
Naposledy upravil Chettak dne pon říj 01, 2007 12:23, celkově upraveno 1
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Chettak » pon říj 01, 2007 11:25

Hnojar píše:Sraz splnil mé očekávání. Zvláště chci poděkovat RadkoviMB za navození pro mne příjemné atmosféry. Nebýt Tebe, nebylo by to ono :shock: ..........

At zije bublator 8) :wink:
Chettak :munky2:
SalWadorův navigátor, ten co furt čumí z wokna wen s welkým sajuzkým práporem...
Chettak
 
Příspěvky: 98
Registrován: ned kvě 29, 2005 19:39
Bydliště: Dobruška

Příspěvekod Majo » pon říj 01, 2007 13:21

no co dodat, vsetko bolo perfektne, som nestastny, ze uz zase zarezavam v praci a nemohol zraz trvat este dlhsie. Dufam, ze buduci rok bude tiez na 4 dni, i ked som pozeral do kalendara a nevyzera to tak - Vaclava vychadza na nedelu(ale my Slovaci sme sviatok nemali a predsa sme prisli, takze... :-P )

Este tu nikto verejne nevychvalil a nepodakoval Ludkovi(Musilovi) za jeho perfektne klobasky, tak to robim ja, dik, ze si si dal tu pracu 8-)
Navsteva jaskyn bola tiez skvela(dokonca aj pre nas v teplakoch a teniskach s vypalenou celovkou :oops: ) a to si nebyl v jeskyních odpoledne to byl teprve nářez P.
Celkove k zrazu nemam namietok :mrgreen:
Uz chystam fotky a videa(prevazne zo stevovho mobilu)....
Naposledy upravil Majo dne pon říj 01, 2007 13:26, celkově upraveno 1
21043(reinkarnacia), 2105 1.3k(svagrov), 2110 1.5 16V, Niva(rozobrata), Chevy Niva 1.7i, Priora1,8+, BMW e36 328iA, Fiat Tempra 2.0i.e, 4x4
Uživatelský avatar
Majo
 
Příspěvky: 6455
Registrován: úte čer 01, 2004 19:32
Bydliště: Zvolen

Příspěvekod Michal Pokorný » pon říj 01, 2007 14:59

Laďuša píše:Zapomněl jsem ještě na něco?[/size]

Což takhle vzpomenout také na něco z cesty na sraz, třeba na to jak jeden nejmenovaný :P účastník co se přidal k pražské minikoloně, snad pro pobavení ostatních, předváděl otevírání dveří za jízdy nezávisle na jeho vůli.
Jinak byl to můj první sraz a bylo to úplně supééér. I spanilá jízda byla úžasná, jen kdyby se mě jedna Lada 2104 krémové barvy nesnažila po každém sjetí kopce otrávit neznámým slzným plynem modré barvy zákeřně pouštěným z výfuku :P (Nemo jistě bude vědět o kom je řeč :P )
Samozřejmě také děkuji organizátorům srazu a vlastně i všem ostatním účastníkům za perfektně prožitý prodloužený víkend.
A také velké poděkování zaslouží Honza 21061 za vedení pažské minikolony - nemělo to chybu (až na moje dálková světla :oops: ) - inu pod vedením profíka se dobře jede.
VAZ 2101, VAZ 2104, Škoda Fabia 1,4 16V
ex. 2xVAZ 2101, 2xVAZ 2105, 2xVAZ 21044i, Škoda Favorit 135 GLXi, VAZ 2111, Lada 4x4, Peugeot 206 1,4 HDi, VAZ 2104
Uživatelský avatar
Michal Pokorný
 
Příspěvky: 3822
Registrován: ned led 28, 2007 20:53

Příspěvekod Laďuša » pon říj 01, 2007 15:53

Michal Pokorný píše:
Laďuša píše:Zapomněl jsem ještě na něco?[/size]

Což takhle vzpomenout také na něco z cesty na sraz, třeba na to jak jeden nejmenovaný :P účastník co se přidal k pražské minikoloně, snad pro pobavení ostatních, předváděl otevírání dveří za jízdy nezávisle na jeho vůli......


No tak na to (a teda ne jenom to) bych rád zapomněl..... :oops: :( :? Ale cesta zpět už proběhla relativně bez problémú tohoto rázu....
Člen LKCS; Honorowy klubowicz LKP [ELITE 5000]

Chatka 12 forever :toothy10: ►Stodolní II◄ :) Estonian-czech crazy night :partyman: Uctívač Vana Tallinnu. Propāns-butāns!
Osa Klatovy-Plzeň-Brno ;) Tři sestry <|||> Ladagang 8) °Expedice Eesti 2010°
Dva PoJeBy ze Skašova

Haben Sie Bratwurst?

:!: keréklampás :!:
Uživatelský avatar
Laďuša
 
Příspěvky: 12117
Registrován: stř lis 09, 2005 22:06
Bydliště: Klatovy / Plzeň

Příspěvekod Saša » pon říj 01, 2007 15:57

Prostě SUPER!!! Organizace, lidi, jeskyně, soutěže, "spanilka" a nakonec i počasí.
Vzpomínkami na sraz a účastí na foru si budu skracovat čekání na jaro.
VAZ 2102 r.v.74 1984-1997 "Legenda"
VAZ 21043 r.v.90 1996-White Lady - nyní v GO. VAZ 21044 r.v.96 2007-(muzeum koroze)
VAZ 2106 r.v.78 2008-a dál...
VAZ 2105 r.v.87 12/2012-Rudý dělník
Nikdy neříkejte že to nejde,protože se v zápětí objeví někdo kdo neví že to nejde a udělá to!
Uživatelský avatar
Saša
 
Příspěvky: 3359
Registrován: pon črc 09, 2007 16:08
Bydliště: Litoměřice

Příspěvekod Marek89 » pon říj 01, 2007 17:23

Škoda, že sa nedalo dôjsť, ale ak by som aj bol, súťaž v zručnosti by som nešiel, lebo takú hanbu by som si nespravil :oops: Snáď nabudúce prídem na zraz, buď do TT alebo do Jedovnic.
Lada 2105

Vaz náš, ktorý si vyvarený
roztoč sa opäť kolesa tvoje,
buď jazda Tvoja na všetkých diaľniciach
a cestach, odpusť nám naše úpravy ako
i my odpúštame Tvoje neduhy a neuved nás
do pokušenia prejsť na inú značku a zbav
nás všetkých protivných techinkov STK.
NATURAL!
Uživatelský avatar
Marek89
 
Příspěvky: 1812
Registrován: úte úno 20, 2007 17:45
Bydliště: Čaňa, KE - Okolie

Příspěvekod Maysner » pon říj 01, 2007 17:28

Marek89 píše:Škoda, že sa nedalo dôjsť, ale ak by som aj bol, súťaž v zručnosti by som nešiel, lebo takú hanbu by som si nespravil :oops: Snáď nabudúce


jakou hanbu? sak kazdej jel na co mel. ja to jel taky poprvy a oproti prvnimu casu a nekolika shozenym kuzelum a sloupkum jsem to nakonec projel o minutu lip bez shazovani :P
E36 330i coupe skoro Alpina, Mauritiusblau Metallic - Crash Packet
Dokud karu nerozdelas, nevis o ni nic :-P

Chatka 12 forever
Buková Drift Challenge Team
Romania team 2009
Maysner
 
Příspěvky: 3209
Registrován: čtv črc 06, 2006 13:22
Bydliště: Brno

PředchozíDalší

Zpět na Jedovnice 2

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 návštevníků